Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
 Tableteczki - czyli szczytowa forma bezczelności 
Autor Wiadomość
Post Tableteczki - czyli szczytowa forma bezczelności
Właśnie nasze forum zostało użyte w celu reklamy tabletek poronnych. Moderacja już zadziałała i link wycięto. Jeśli jednak ktoś link widział (a jak nie widział, to wyślę na priv), proponuję trochę utruć życie spamerom-aborcjonistom. Można walnąć stronę LOIC-iem albo innym siege'm. Można złożyć trochę zamówień na losowe dane i liczyć na to, że nie mają tego zautomatyzowanego i sami będą się musieli przez to przekopać. Można zainteresować również organy ścigania.


Śr mar 22, 2017 13:59
Post Re: Tableteczki - czyli szczytowa forma bezczelności
To stanowczo dla mnie zbyt skomplikowane. Nic nie rozumiem (poza organami scigania, oczywiscie, ale te pilnuja teraz antyrzadowcow sadzacych drzewka w okolicy siedziby PiSu)


Śr mar 22, 2017 14:13
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Tableteczki - czyli szczytowa forma bezczelności
Spoko. To teraz jeszcze wyjaśnij krótko, co jest siege i skąd wziąć odpowiedni program lub usługę [edit: j.w.]. Bo ja akurat wiem z grubsza, co to jest ale nie wiem, co dalej. A link na PW poproszę.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr mar 22, 2017 14:15
Zobacz profil
Post Re: Tableteczki - czyli szczytowa forma bezczelności
Pod większością dystrybucji Linuxa można siege'a zainstalować z repozytorium. LOIC - ulubione narzędzie do DDOS-owania Anonimowych jest do sciągnięcia z sourceforge.


Śr mar 22, 2017 15:06
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Tableteczki - czyli szczytowa forma bezczelności
W porządku, a co mam tam ustawić w LOIC?

Gdy dam ponad 1000 wątków HTTP (bez czekania na odp.) program się wiesza, a przy mniej działa ale nie widzę, aby strona padała. Przy 100 wątkach pokazuje mi idle=70. edit: już 0. I co to jest właściwie?

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz mar 23, 2017 0:50
Zobacz profil
Post Re: Tableteczki - czyli szczytowa forma bezczelności
Nie da się z-DDOS-ować strony samemu (stąd piersze "D" w nazwie od "distributed"). Dlatego większą nadzieję wiążę z zasypaniem fikcyjnymi zamówieniami i działaniami prokuratury.

NB. wpisałem w Google nazwisko sprzedawcy i wychodzi na to, że jest powszechnie uważany za oszusta, który tabletek nie wysyła.


Cz mar 23, 2017 6:35
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Tableteczki - czyli szczytowa forma bezczelności
Wiem, że ataki na duże portale - bo tylko o takich pisali w prasie IT - wymagają współpracy wielu komputerów. Ale co się dzieje przy małej stronce, to nie mam pojęcia. Obecnie jednak otwierała się już ponad 10s, więc jakiś tam skutek jest.

Hah, a jednak w dobrą stronę kombinowałem. Na małą stronę może zadziałać.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz mar 23, 2017 12:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Tableteczki - czyli szczytowa forma bezczelności
zefciu napisał(a):
Właśnie nasze forum zostało użyte w celu reklamy tabletek poronnych. Moderacja już zadziałała i link wycięto. Jeśli jednak ktoś link widział (a jak nie widział, to wyślę na priv), proponuję trochę utruć życie spamerom-aborcjonistom. Można walnąć stronę LOIC-iem albo innym siege'm. Można złożyć trochę zamówień na losowe dane i liczyć na to, że nie mają tego zautomatyzowanego i sami będą się musieli przez to przekopać. Można zainteresować również organy ścigania.


Bezczelności ci u nas dostatek, niestety :oops: Można też zwykły, tradycyjny łomot,kłopot tylko w tym, jak drani dorwać. :D :D


N mar 26, 2017 18:13
Zobacz profil
Post Re: Tableteczki - czyli szczytowa forma bezczelności
Dobra (mam nadzieje) wiadomość jest taka, że prokuratura prowadzi postępowanie. Zła (dla mnie) jest taka, że oczekują, iż będę zasuwał do Warszawki zeznawać w sprawie, o której wiem dokładnie tyle co oni (tzn. że istnieje taka strona). Jakby co, będę zdawał relację, jak się sytuacja rozwija.


Śr cze 21, 2017 9:00
Post Re: Tableteczki - czyli szczytowa forma bezczelności
:brawo:


Śr cze 21, 2017 16:31
Post Re: Tableteczki - czyli szczytowa forma bezczelności
Spamer przemyca reklamę środka poronnego, a na głównej stronie portalu wiara zawieszona reklama "rewelacyjnego środka odchudzającego" - minus 14 ka w miesiącza jedyne 317/137 zł.
Jednym słowem: wszystko na sprzedaż.


N sie 13, 2017 17:47
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Tableteczki - czyli szczytowa forma bezczelności
Ale zdajesz sobie sprawę że reklamy wyświetlające się w banerach na stronie (o ile jak rozumiem o te reklamy chodzi) są personalizowane przez google? ;)


N sie 13, 2017 18:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 14, 2017 16:15
Posty: 2
Post Re: Tableteczki - czyli szczytowa forma bezczelności
mozna to zglosic opowiednim sluzbom

_________________
http://biovi.pl/selenometionina-selen-t ... -suplement


Wt lis 14, 2017 16:57
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 13 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL