Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 9:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Na wierze wisiał nieprzykrojony, bo nikt się nie zżymał. : PPP


Wt cze 27, 2017 9:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Odp. na post Teresse: viewtopic.php?p=959155#p959155

To że "niezrozumiale się wyraziłaś" to doprawdy eufemizm wobec tego co napisałaś powyżej. Zwróciłem jedynie uwagę że istnieje swoisty dysonans między wykształceniem, które sobie przypisujesz a "owocami" Twojej aktywności na forum. Faktycznie mogłem to umieścić w dziale "uwagi między użytkownikami" gdyż była to uwaga niedotycząca bezpośrednio materii wątku a jedynie Twojego jak to delikatnie ujęłaś, niezrozumiałego sposobu wyrażania się.


N lip 02, 2017 19:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Teresse napisał(a):
A co to przeszkadzało?

Ludzie czytaja stare wątki i dobrze -bo kiedys włożylismy wysiłek zeby je utworzyc - jeden był moj nawet :-)

Mamy klikaset osob ogladajacych non stop- jednoczesnie biezacych watkow w ktorych cos sie dzieje jest w porywach klikadziesiąt. Na pewno czytaja stare wątki i czemu nie moga sie wypowiedziec?

Rozumiem ze na temat starych problemow nieobecnych osob bez sensu - ale watek Biblia w obrazach?


Pytał się Ciebie o coś ktoś..........kiedyś coś ???


Śr lip 05, 2017 17:21
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Proszę jaśniej :)


Śr lip 05, 2017 17:22

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
chwat napisał(a):
Za 20 lat o nowych terrorystach będzie się mówić, że to obywatele Europejscy, dzieci uchodźców z 2017-tego. Bardzo pocieszające.


chwat napisał(a):
Nie wiemy czy do naszych mieszkań przyjdzie włamywacz, ale mimo wszystko zamykamy drzwi na klucz.
Dlaczego mielibyśmy zrezygnować z konwencjonalnej logiki?


chwat napisał(a):
Nie wiesz, ale masz gotowe wnioski. Ja nie wiem, czy jutro spadnie asteroida, więc nie przestrzegam przed niebezpieczeństwem.


nuff sad :/

Niektórzy czytają posty innych użytkowników.


Cz lip 13, 2017 6:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 11:15
Posty: 1111
Post Re: Czy ja mam prawo dysponować Ciałem i Krwią, Duszą i Bóst
post przeniesiony z działu Żyć wiarą - s33]

gaazkamm napisał(a):
Niepojęte dla mnie. JA – gaazkamm – modląc się, ofiaruję Bogu Ojcu CO?! Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo Jezusa?

Faktycznie niepojęte!
Niepojęte, że można robić (nieskończoną ilość razy) to, co zostało zrobione raz!
Rz 6:10 bw "Umarłszy bowiem, dla grzechu raz na zawsze umarł, a żyjąc, żyje dla Boga."

Hbr 7:27 bw "który nie musi codziennie, jak inni arcykapłani, składać ofiar najpierw za własne grzechy, następnie za grzechy ludu; uczynił to bowiem raz na zawsze, gdy ofiarował samego siebie."

Hbr 9:26 bw "gdyż w takim razie musiałby cierpieć wiele razy od początku świata; ale obecnie objawił się On jeden raz u schyłku wieków dla zgładzenia grzechu przez ofiarowanie samego siebie."

Hbr 9:28 bw "tak i Chrystus, raz ofiarowany, aby zgładzić grzechy wielu, drugi raz ukaże się nie z powodu grzechu, lecz ku zbawieniu tym, którzy go oczekują."

Hbr 10:10 bw "mocą tej woli jesteśmy uświęceni przez ofiarowanie ciała Jezusa Chrystusa raz na zawsze."

Hbr 10:12 bw "lecz gdy On złożył raz na zawsze jedną ofiarę za grzechy, usiadł po prawicy Bożej,"

1P 3:18 bw "Gdyż i Chrystus raz za grzechy cierpiał, sprawiedliwy za niesprawiedliwych, aby was przywieść do Boga; w ciele wprawdzie poniósł śmierć, lecz w duchu został przywrócony życiu."


I co wy na to?...

_________________
LEKCJE BIBLIJNE
INTERNETOWE ROZMAITOŚCI
NOWE PRZYMIERZE - audiobook
CHOMIK - jego zapasy
A TY ZOSTANIESZ POMAGACZEM?


Pn lip 24, 2017 15:33
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Debata: kreacjonizm vs ewolucja
zefciu napisał(a):
Kilka razy już zwracałem uwagę, że nikt na tym forum nie ma pojęcia, co kto w Twojej biblii w tej chwili pisze. A Ty swoje.

Konia z rzędem, jeśli czytelnikBiblii wie o czym mówisz :D.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn lip 24, 2017 15:43
Zobacz profil
Post Re: Debata: kreacjonizm vs ewolucja
Małgosiaa napisał(a):
Konia z rzędem, jeśli czytelnikBiblii wie o czym mówisz :D.
Po pierwsze, nie czytelnik, tylko ZG63, a po drugie - nie wiem jaka jest tutaj trudność. Użytkownik ten co i rusz twierdzi, że ktoś w Biblii w momencie pisania jego postów coś pisze. Więc to ja mam prawo wyrażać niezrozumienie, gdyż nie wiem kto pisze, skąd mam wiedzieć, co pisze i co dla dyskusji wynika z faktu że pisze. Niestety ZG63 uparcie ignoruje te moje pytania.


Pn lip 24, 2017 15:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 935
Post Re: Czy ja mam prawo dysponować Ciałem i Krwią, Duszą i Bóst
Nieładnie przez półtora roku nie zapoznać się z regulaminem forum :(

"Żyć wiarą to dział, w którym jest miejsce na dzielenie się swoją wiarą katolicką, jej przeżywaniem na co dzień i związanymi z tym radościami, a także trudnościami.

Dlatego, wszelkie uwagi krytyczne, jak również polemika osób niewierzących są nie na miejscu i będą konsekwentnie usuwane."

_________________
Tylko Bogu chwała


Pn lip 24, 2017 16:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 11:15
Posty: 1111
Post Re: Czy ja mam prawo dysponować Ciałem i Krwią, Duszą i Bóst
@białogłowa, a czy cytowanie Pisma św. to coś złego??

_________________
LEKCJE BIBLIJNE
INTERNETOWE ROZMAITOŚCI
NOWE PRZYMIERZE - audiobook
CHOMIK - jego zapasy
A TY ZOSTANIESZ POMAGACZEM?


Pn lip 24, 2017 16:08
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 13:57
Posty: 935
Post Re: Czy ja mam prawo dysponować Ciałem i Krwią, Duszą i Bóst
Katolicy nie kwestionują prawdy zawartej w cytowanych fragmentach, więc przytaczanie czegoś co nie jest związane z tematem jest jego zaśmiecaniem. Natomiast to co Ty zrobiłeś jest potrójnie złe, bo oprócz tego że śmiecisz to jeszcze kwestionujesz coś, z czym się nie zapoznałeś (tu: nauczanie Kościoła), oraz zdecydowanie nie przyszedłeś tu by dzielić się swoją wiarą katolicką, co jest wymogiem w tym miejscu.

_________________
Tylko Bogu chwała


Pn lip 24, 2017 16:22
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Debata: kreacjonizm vs ewolucja
Od jakieś czasu nie zagląda ale też jestem przekonany, że nie miał pojęcia, o co Ci chodzi (mógł myśleć, że to jakiś żart) :) Trzeba mieć minimalne pojęcie na temat ortografii. Albo nie mieć dysortografii.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pn lip 24, 2017 17:13
Zobacz profil
Post Re: Debata: kreacjonizm vs ewolucja
Ja tutaj nie widzę żadnych błędów ortograficznych, więc nie mam pojęcia, co ma do rzeczy dysortografia.


Pn lip 24, 2017 17:26
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Debata: kreacjonizm vs ewolucja
@zefciu

Jeżeli Twój cały komentarz dotyczy błędu, którego "nie widzisz", to popełniasz błąd logiczny. Może przy tym userze to niewielka strata poziomu, z drugiej strony i tak nie załapie. Więc jest tylko beka, a sensu niewiele.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pn lip 24, 2017 18:21
Zobacz profil
Post Re: Debata: kreacjonizm vs ewolucja
bert04 napisał(a):
Jeżeli Twój cały komentarz dotyczy błędu, którego "nie widzisz", to popełniasz błąd logiczny.
Mój komentarz nie dotyczy żadnego błędu. Dotyczy niezrozumienia, kto pisze po biblii ZG63. Jeśli Ty widzisz u niego jakiś błąd, to wyjaśnij.
Cytuj:
z drugiej strony i tak nie załapie
Czego nie załapie? Przecież to on pisze tajemniczo i to my musimy coś załapywać.


Pn lip 24, 2017 19:25
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL