Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 0:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Osiris napisał(a):
Czytałaś komentarze pilastera? pełno w nich zwrotów obrażających inteligencję uczestników ale moderator nie reaguje

Awantury część dalsza... Sprawa chwata zakończona? Czas na pilastra? Skąd wiesz, że nikt nie reaguje? Są różne formy reakcji.
Osiris napisał(a):
Ktoś też pisał o Twoim udziale w dyskusjach i byciu jednocześnie moderatorem - nie widzisz w tym sprzeczności?

Każdy z moderatorów udziela się także jako user. Nie jest to sprzeczne z regulaminem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr paź 11, 2017 21:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Awantury część dalsza... Sprawa chwata zakończona? Czas na pilastra? Skąd wiesz, że nikt nie reaguje? Są różne formy reakcji.


Żadnych form reakcji nie zauważyłem oprócz Twojego nieprawdziwego stwierdzenia, że pilaster nie trolluje. Wysłałem kilka zawiadomień i głucha cisza. Jakie są te formy reakcji skoro on kontynuuje obrażanie inteligencji innych i ma to gdzieś?


Cytuj:
Każdy z moderatorów udziela się także jako user. Nie jest to sprzeczne z regulaminem.


Problemem dla mnie jest że stoisz wyraźnie po jednej stronie na forum przeznaczonych dla wszystkich.


Śr paź 11, 2017 22:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Dlaczego Jezus Umarł
Małgosiaa napisał(a):
Osiris
Doprawdy jak można dyskutować z czymś, co uznaje się za bajki? Jak można zarzucać niesprawiedliwość urojonemu (wg Ciebie) Bogu? poważny dyskutant, ateista (nie troll) przyjąłby do wiadomości wyjaśnienie, które podaje Kościół, zamiast zasmiecać wątek powtarzanymi w nieskończoność pytaniami oraz stwierdzeniami, że Bóg (który jest wylacznie urojeniem chrześcijan) jest niesprawiedliwy. Widzisz w tym jakiś cel poza trollowaniem?


Naprawdę nie wierzę co czytam... uważasz, że nie można dyskutować idei które ktoś może uważać za absurdalne albo nieprawdziwe? Trollowanie mówisz? ktoś odpisuje na mój komentarz więc staram się wyjaśnić swój punkt widzenia nie obrażając nikogo ( nie jak niektórzy wierzący - pisałem o kogo chodzi). Jeśli ktoś kontynuuje dyskusję to z jakiej racji uważasz, że to ja zadaję w nieskończoność pytania a nie osoby z którymi dyskutuję? Czy w końcu zrozumiesz, że to forum dla wierzących i niewierzących?
Twoje nieustanne wypominanie mojego rzekomego trollowania jest trollowaniem samym w sobie.


Śr paź 11, 2017 23:50
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Osiris napisał(a):
Naprawdę nie wierzę co czytam... uważasz, że nie można dyskutować idei które ktoś może uważać za absurdalne albo nieprawdziwe?

Jesli nie wierzysz, to przeczytaj jeszcze raz, bo najwyraźniej nie zrozumiałeś tego co napisałam. Dyskusja polega na wymianie argumentów. Ty natomiast ograniczasz się do stwierdzenia, że wiarą jest bzdurą, Bóg jest niesprawiedliwy, a UNK to żaden autorytet.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz paź 12, 2017 5:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Osiris napisał(a):
Naprawdę nie wierzę co czytam... uważasz, że nie można dyskutować idei które ktoś może uważać za absurdalne albo nieprawdziwe?

Jesli nie wierzysz, to przeczytaj jeszcze raz, bo najwyraźniej nie zrozumiałeś tego co napisałam. Dyskusja polega na wymianie argumentów. Ty natomiast ograniczasz się do stwierdzenia, że wiarą jest bzdurą, Bóg jest niesprawiedliwy, a UNK to żaden autorytet.


Gdzie napisałem, że wiara jest bzdurą? wiara chociażby w empiryczne dowody jest jak najbardziej uzasadniona.
Argumenty na temat niesprawiedliwego Boga podałem. Czy jest to niezgodne z regulaminem?

Napisałem, że UNK to żaden autorytet w sprawach nauki. UNK zajmuje się katolickimi prawdami wiary a nie nauką. Żeby było jasne - autorytet to pojęcie różnie pojmowane w nauce i w religii, nie powinno się tych pojęć mieszać.


Cz paź 12, 2017 7:56
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
OT na temat niewolnictwa

TUTAJ

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Cz paź 12, 2017 11:14
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Osiris, było tu wielu użytkowników, którzy krytykowali KK, często robiąc to w bardzo zdecydowany sposób, i nie mieli ciągłych konfliktów z moderacją lub z rozmówcami. Dlatego to jest tylko kwestia Twojego stylu wypowiedzi oraz argumentacji, która wyraźnie wygląda, jakby była dobierana na siłę tak, aby tylko uderzyć w KK. Zgodnie z regulaminem, dyskusja ma służyć poszukiwaniu prawdy, a u Ciebie nic takiego nie widać. Ostatecznie pozostaje głównie trolling i antykatolicka propaganda. I nawet, jeśli nie uważasz, że taki masz cel, tak to wychodzi w praktyce.

W tego typu sytuacjach, efektem jest długie męczenie się nawzajem, które kończy się banem.

Polecam zastanowić się, czy taki masz cel i czy naprawdę jest w tym sens.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz paź 12, 2017 17:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Soul33 napisał(a):
Osiris, było tu wielu użytkowników, którzy krytykowali KK, często robiąc to w bardzo zdecydowany sposób, i nie mieli ciągłych konfliktów z moderacją lub z rozmówcami. Dlatego to jest tylko kwestia Twojego stylu wypowiedzi oraz argumentacji, która wyraźnie wygląda, jakby była dobierana na siłę tak, aby tylko uderzyć w KK. Zgodnie z regulaminem, dyskusja ma służyć poszukiwaniu prawdy, a u Ciebie nic takiego nie widać. Ostatecznie pozostaje głównie trolling i antykatolicka propaganda. I nawet, jeśli nie uważasz, że taki masz cel, tak to wychodzi w praktyce.

W tego typu sytuacjach, efektem jest długie męczenie się nawzajem, które kończy się banem.

Polecam zastanowić się, czy taki masz cel i czy naprawdę jest w tym sens.


Polecam sprawdzić komentarze niektórych użytkowników (chociażby pilaster) Jego komentarze zawierają sugestie dotyczące braków inteligencji, trolling, o stylu wypowiedzi nie wspomnę. Jeśli ktoś stosuje wobec mnie tego typu działania i nikt go za to nie potępia to nie rozumiem co ja takiego złego robię? nigdy nie zarzuciłem nikomu braków inteligencji.


Cz paź 12, 2017 18:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 28, 2017 21:39
Posty: 716
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Mogę zmienić styl wypowiedzi jeśli to jest główny problem. Natomiast uważam, że powinno dotyczyć to wszystkich uczestników dyskusji.


Cz paź 12, 2017 18:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 12, 2017 7:06
Posty: 185
Post Re: Maryja jest pośredniczką czy nie jest?
Reakcja natychmiastowa gdy wstawiłem artykuł że KRK stawia tradycję ponad Biblię- ostrzeżenie

KRK boi się prawdy, dlatego ,,uciszył'' na zawsze Jana Husa, Williama Tyndale i innych


Pn paź 16, 2017 9:28
Zobacz profil
Post Re: Maryja jest pośredniczką czy nie jest?
Capri napisał(a):
Reakcja natychmiastowa gdy wstawiłem artykuł że KRK stawia tradycję ponad Biblię- ostrzeżenie

1. Uwagi do moderacji wkleja się w tym temacie.
2. Ostrzeżenie dostałeś za to, że wielokrotnie, mimo zwracania Ci uwagi, naruszałeś regulamin forum. Więcej pokory, Capri. Nie jesteś pępkiem świata i nikt nie przejmuje się tym, że wrzucasz teksty Ciała Kierowniczego.


Pn paź 16, 2017 9:37

Dołączył(a): Cz paź 12, 2017 7:06
Posty: 185
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Katolicy cytują swoje źródła np. katechizm , protestanci swoje, a ja swoje.

Bardzo się dziwię że często podkreśla się, że powołuję się na CK.

Byłoby dziwne, gdyby katolicy powoływaliby się na buddyjskie czy hinduskie źródła broniąc swoich nauk.Powołują się na encykliki, katechizm, itd. Czyli na źródła Kongregacji Nauki Wiary KRK

Dlaczego za każdym razem Szanowny moderator tego katolikom czy protestantom nie przypomina. Trzeba to robić !


Pn paź 16, 2017 10:46
Zobacz profil
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
Od kiedy to uzasadnione stwierdzenie, że ktoś gada bzdury jest ośmieszając, lub poniżające? akruk, Osiris i Quinque sami się poniżając pisząc takie brednie jak powyżej. Oczekujesz, że reszta użytkowników będzie potakiwać?


Pn paź 16, 2017 14:10
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
Jest wielka różnica między "gada bzdury" a "jest niezdolny do..." z jednoczesnym "
ROTFL!!!! :D :D :D :D :D " i wcześniejszymi stwierdzeniami ograniczonej zdolności intelektualnej.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn paź 16, 2017 14:22
Zobacz profil
Post Re: Jak pogodzić ewolucję z Biblią?
Małgosiaa napisał(a):
Jest wielka różnica między "gada bzdury" a "jest niezdolny do..." z jednoczesnym "
ROTFL!!!! :D :D :D :D :D " i wcześniejszymi stwierdzeniami ograniczonej zdolności intelektualnej.
Niestety takie podejście do sprawy sprawi, że użytkownicy będą celowo udawać debili w celu sprowokowania innych do stwierdzenia tego faktu. Osobiście więc uważam, że pilastrowi powinno się odpuścić właśnie ze względu na totalny, aktywny kretynizm wypowiedzi akruka.


Pn paź 16, 2017 14:35
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6513 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL