Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:17



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
 Problem z czatem 
Autor Wiadomość
Post Problem z czatem
Witam.
Mam problem z wejściem na czat ponieważ gdy wchodzę to pokazuje mi się tylko biała strona i nic więcej!
Czy może ktoś powiedzieć czemu tak się dzieje?
Pozdrawiam:)


Śr lis 28, 2012 18:41
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post Re: Problem z czatem
zwykle trzeba zainstalowac nowa jave


Cz lis 29, 2012 12:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 17, 2013 18:18
Posty: 1
Post Re: Problem z czatem
"[20:36] <Daw0>: win 7: start, wpisujemy java, jak wyszkuka uruchamiany "java", wchodzimy w zakładkę security i obniżami próg lub dodajemy do wyjatków "http://spotkania.wiara.pl/Chat""


Nie wiem, na ile to jest prawda. Podobno dziala.


So sty 18, 2014 20:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 02, 2014 10:26
Posty: 248
Post Re: Problem z czatem
też mam ten problem...
:( :( :(

_________________
Pozdrawiam Aga2003
Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.Jan Paweł Drugi


Pn lut 17, 2014 19:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 27, 2013 18:41
Posty: 2
Lokalizacja: Pabianice, Lódzkie
Post Re: Problem z czatem
Mi to była jakaś wtyczka wyłączona, trzeba ją było włączyć, żeby działało.


Cz lip 17, 2014 17:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 09, 2007 23:54
Posty: 1036
Post Re: Nie wiem czy to ta jedyna
hej..nie temacie.ale tu akurat malo odpowiedzi..mam pytanie odnosnie czatu,dziala on jeszcze?..bo ni c mi sie nie wyswietla procz podpowiedzi zeby sie zalogowac..troche mnie na tej stronie nie bylo,,jakies dwa lata..i wszystko sie pozmienialo,,i blogi itp,,no i nie wiem czy czat wiary nadal istnieje?


N paź 22, 2017 20:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Problem z czatem
Technicznie istnieje, jeśli chodzi o ludzi, ta forma chyba już się nieco przeżyła...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Cz paź 26, 2017 10:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 15:36
Posty: 427
Post Re: Problem z czatem
jo_tka napisał(a):
Technicznie istnieje, jeśli chodzi o ludzi, ta forma chyba już się nieco przeżyła...


Chat jest w Javie. Tymczasem przeglądarki od już jakiegos czasu umówiły się, by Javę i inne temu podobne technologie ubić i zakończyły wsparcie. Flash jeszcze w drodze wyjątku pozostał, ale i tak nie na długo. Internet Explorer chyba jako ostatni Javę obsługuje (Edge już nie), a i tak nawet Internet Explorer tę obsługę utrudnia i obwarowuje ilumaśtam wyskakującymi okienkami i nawet nie wiem czy nie jeszcze jakimiś cyrkami.

W praktyce oznacza to, że ludzie TECHNICZNIE NIE MAJĄ JAK w tego czata wejść. Tzn gdyby się uparli i wiedzieli jak to by weszli, ale 90% nie wie jak, a kolejne 9% nie ma ochoty się chrzanić. Pozostałe 1% nie chce gadać ze sobą samymi.

A zatem problem leży przede wszystkim po stronie technicznej. Czy ludzie są zainteresowani czy nie dowiemy się dopiero kiedy/jeśli decydenci zechcą przenieść czat na wspieraną technologię. Aha, i upewnią się jeszcze, że wszyscy ci, z których perspektywy czat "nie działa", będą wiedzieć, że już działa. Bo jest jasne, że obecnie z perspektywy zwykłego usera czat po prostu "nie działa".

_________________
Także http://forum.wiara.pl/search.php?author=gaazkam&submit=Szukaj


Cz paź 26, 2017 21:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 04, 2017 20:55
Posty: 4
Post Re: Problem z czatem
To może wreszcie niech ktoś się weźmie za tego czata i przeniesie żeby działał jak ma działać! Są tu chyba jacyś moderatorzy i admini!? Czytają to o nic, no to skoro jest problem z tym to trzeba zareagować, naprawić anie przewijać dalej.
jo_tka - nie paplaj głupot tylko jako moderator zgłoś sprawę albo coś zrób a nie komentuj bezsensownie. Poraża mnie obojętność Twórców strony, ogarnąć zadki i do roboty!


N sty 28, 2018 23:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 04, 2017 20:55
Posty: 4
Post Re: Problem z czatem
jo_tka napisał(a):
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony

jak ma być uwielbiony we wszystkim to załatw ten czat jakoś a nie rozkładaj ręce z politowaniem, na tyle Cię stać? Moderator od siedmiu boleści, zamiast załatwić to nabija tu tylko posty pod przykrywką wielbienia...


N sty 28, 2018 23:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 01, 2018 15:31
Posty: 2
Post Re: Problem z czatem
marcin1177 napisał(a):
To może wreszcie niech ktoś się weźmie za tego czata i przeniesie żeby działał jak ma działać! Są tu chyba jacyś moderatorzy i admini!?


No w sumie racja, jest jakiś admin żeby załatwić tę sprawę? Czyta ktoś wgl to forum? Co zostało już zrobione w tym Kierunku?


Cz lut 01, 2018 15:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Problem z czatem
Najkrócej:
Czat praktycznie nie działa. To znaczy, technicznie wejście jest możliwe, ale z racji powyższych trudności jest tam pusto. Jeśli zostanie uruchomiony, poinformujemy. Żadna forma obelg tego nie przyspieszy.

Zamykam temat.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Śr lut 14, 2018 10:03
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 12 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL