Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 14:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Wizyta u księdza egzorcysty 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lis 17, 2017 0:08
Posty: 15
Post Wizyta u księdza egzorcysty
Witam.

Zacznę od tego, że od 2 lat myślę nad wizytą u księdza egzorcysty. Mam podejrzenie, że "coś nade mną wisi", działa zły duch (bądź klątwa). W skrócie: dzieją się złe rzeczy wokół mnie, na które nie mam wpływu. Od 2/3 lat prześladuje mnie pech i to taki konkretny, mam niepokojące myśli w głowie czy po prostu są to myśli samobójcze. Wiadomo, że życie pisze różne scenariusze, zdarzają się niepowodzenia... Ale to co się dzieje wokół mnie, przekracza już pewną normalną granicę. Staram się z tym walczyć, wziąć w garść... Ale aktualnie jestem już wrakiem człowieka. Nie potrafię czasem wstać z łóżka, czując, że coś na mnie siedzi, nie potrafię znaleźć motywacji, czy uwolnić się z używek. Kilka lat temu był u nas w domu ksiądz egzorcysta, gdyż nasz dom był nawiedzony (działy się rzeczy prawie jak wyjęte z filmów). Dlatego istnieje u mnie podejrzenie, że "zły" powrócił, ale tym razem męczy mnie tylko psychicznie i zatruwa życie codzienne. To mnie najbardziej "upodobał" sobie, gdy mieliśmy problem w naszym domu i trzeba było księdza sprowadzać...
Ten mój "pech" i zatruwające myśli pojawiły się prawie 3 lata temu, w chwili, gdy byłam najbardziej szczęśliwa w całym życiu (może taki rewanż?). Nie wiem już co robić, ciągnie mnie, aby iść do księdza egzorcysty i się poradzić, czy poprosić o modlitwę o uwolnienie... Ale boję się, że nie weźmie mnie na poważnie (jestem młodą dziewczyną), lub wyśle do psychologa (a u tego już byłam z kontrolą).

Jak wygląda taka wizyta. Chciałabym iść, bo uważam, że modlitwa "specjalisty" ma większą moc, niż u przeciętnego wierzącego (stwierdzam tak po moich doświadczeniach). Co robić?


Pt lis 17, 2017 0:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 05, 2017 11:45
Posty: 46
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Wizyta rozpocznie się od zwyczajnej rozmowy, gdzie egzorcysta wybada Twoją sytuację ogólna i przejścia jakie mogły Cię otworzyć na działanie Złego. Możliwe, że otrzymasz formularz do zakreślenia form okultyzmu i zła ukrytego z jakimi miałeś styczność. Właściwy egzorcyzm, który niekoniecznie nastąpi na pierwszym spotkaniu, zostanie rozpoczęty wspólną modlitwą, po czym ksiądz stanie nad Tobą i będzie się modlił. Każdy egzorcyzm to w istocie specjalna modlitwa.

Jeśli jesteś z Śląska mogę dać Ci w priv namiary na dwóch egzorcystów.

Licz się z tym, że w momencie gdy zdecydujesz się na egzorcyzm, jeśli jesteś w władzy Złego, ten zaatakuje z potrójną mocą. Życie z dnia na dzień będzie Ci się walić, wydarzą się sytuacje w świetle których wizyta u egzorcysty będzie postrzegana przez Ciebie jako strata czasu.
Jeśli jesteś dręczony demonicznie i opętany, to sam fakt zauważenia tego problemu stanowi łaskę Bożą i świadectwo, że Pan Cię prowadzi. Zaufaj i módl się.

W międzyczasie, nie odwlekając kontaktu i wizyty u egzorcysty zalecam tzw prywatne egzorcyzmy do odmawiania. Najpopularniejszy to modlitwa do Archanioła Michala papieża Leona XIII:

http://prowadzmniejezu.pl/modlitwy/84-m ... nio%C5%82a

Tą samą modlitwę zaleca się codziennie odmawiać osobom noszącym Szkaplerz Michała Archanioła, do czego również gorąco zachęcam. Potężna tarcza na ataki Złego.

Kolejna potężna modlitwa w randze egzorcyzmu prywatnego:

http://www.biblijni.pl/modlitwy/177_mod ... ienie.html

Zalecam także codzienny Różaniec i powtarzanie sobie na głos "Jestem umiłowanym dzieckiem Boga Ojca". Z ostatnim możesz duże problemy przy demonicznym dręczeniu.

I w ostateczności, jeśli Twoja sytuacja to dopuszcza, skorzystaj z sakramentu pojednania i pokuty, sam w sobie stanowi potężny egzorcyzm. W ostateczności egzorcyzm to odcięcie człowieka od wpływów Złego, a to dokonuje się na codzień przez unikanie grzechu, czynienie miłosierdzia i korzystanie z łask sakramentów.
Jednakże jeśli podejrzewasz dręczenie/opętanie, nie poprzestawaj na powyższych propozycjach lecz zrób co w Twojej mocy by skontaktować się z egzorcystą.


Pt lis 17, 2017 8:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 17, 2017 0:08
Posty: 15
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Dziękuje za odpowiedz, po prostu boje sie, ze skoro mną nic nie miota, wchodząc do kościoła, to ksiądz nie weźmie takiego przypadku powaznie.


Pt lis 17, 2017 19:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 05, 2017 11:45
Posty: 46
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Mało kogo miota jak wchodzi do kościoła. Spektakularna wizja dręczenia/opętania to domena kina. Najczęściej wszystko rozgrywa się znacznie subtelniej. Z opisu przedstawionego przez Ciebie demoniczne dręczenie rysuje się jako prawdopodobna możliwość, stąd powątpiewam by egzorcysta (nie byle jaki ksiądz) nie potraktował Cię poważnie.

Pamiętaj również iż żaden egzorcysta nie pomoże Ci skutecznie jeśli egzorcyzmom nie będzie towarzyszyć z Twojej strony prawdziwe dążenie do życia w głębokiej bliskości z Bogiem. Tutaj najpomocniejsze będą codzienna modlitwa, szczególnie Różańcowa, korzystanie z sakramentów i lektura Pisma Św.


Pt lis 17, 2017 19:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 19:33
Posty: 624
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Jaksy napisał(a):
Kilka lat temu był u nas w domu ksiądz egzorcysta, gdyż nasz dom był nawiedzony (działy się rzeczy prawie jak wyjęte z filmów).

To bardzo interesujące. Czy mogłabyś napisać co takiego się działo? Fruwające przedmioty? Potępieńcze jęki, krzyki?

Czy nagraliście filmiki z tych manifestacji sił nadprzyrodzonych?


Wt lis 21, 2017 22:36
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 17, 2017 0:08
Posty: 15
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Widziałam twarz tego czegoś (może z 3 razy)... Powiem tak, twarz na podobieństwo ludzkiej, ale potwornie przerażająca i rysy zapadające w pamięć - z jednej strony ta twarz była piekna, z drugiej niesamowicie złowieszcza. Kroki na schodach, bieganie i halasowanie (wszystko zaczynało się dziać około 2 w nocy, punkt kulminacyjny następował po 3:30. Wieczorem słychać było szepty, jakby ktos mówił po łacinie. Gdy to coś się nachylalo czułam ból fizyczny, a gdy wychodziłam w nocy z pokoju, czułam jakby coś obok mnie przechodziło i jakby ciało stanęło mi w płomieniach. Do tego potworne koszmary senne i uczucie ciągłego przerażenia i bycia obserwowaym. Gdy to się zaczęło, próbowałam spać z medalikiem na szyi i świętym obrazkiem pod poduszką - rano ubudzilam się wykończona, medalik leżał na ziemi przerwany, a obrazek był potargany na kawałki. Tak w skrócie. Co najlepsze przez rok próbowałam sobie wmowic, że mi się to wszystko wydaje.


Cz lis 23, 2017 20:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 05, 2017 11:45
Posty: 46
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Jaksy napisał(a):
Co najlepsze przez rok próbowałam sobie wmowic, że mi się to wszystko wydaje.


To akurat normalne i powszechne zachowanie. Tylko szaleniec nie ma wątpliwości, że ma do czynienia z manifestacją nadprzyrodzoną.


Cz lis 23, 2017 20:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 17, 2017 0:08
Posty: 15
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Oprócz tej "ludzkiej" twarzy widziałam inną w odbiciu w lustrze. Wyglądało to jakby miało twarz kozła/byka.


Cz lis 23, 2017 20:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 05, 2017 11:45
Posty: 46
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Jaksy napisał(a):
Oprócz tej "ludzkiej" twarzy widziałam inną w odbiciu w lustrze. Wyglądało to jakby miało twarz kozła/byka.


Takie detale nieistotne. Sam schemat ogólny jest znaczący. Manifestacje fizyczne, dręczenie psychiczne i cielesne(ból), koszmary senne wraz z atakiem na sakramentalia to dość potężne zestawienie.

Skontaktowałaś się już z egzorcystą? Odmawiasz codziennie egzorcyzm prywatny i Różaniec?


Cz lis 23, 2017 20:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 17, 2017 0:08
Posty: 15
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
To co opisałam dzisiaj to okres sprzed wizyty pierwszego egzorcysty, po tym te nawiwdzenia ustały.
Jednak teraz, po kilku latach zaczął się ten pech, niepokojące myśli i jakby udreczenie psychiczne.

Cały czas się boje zadzwonić i umówić na wizytę :( Bo to "tylko" psychika.


Cz lis 23, 2017 20:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 05, 2017 11:45
Posty: 46
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Jaksy napisał(a):
Cały czas się boje zadzwonić i umówić na wizytę :( Bo to "tylko" psychika.


Jeśli to tylko "psychika", stwierdzi to psychiatra do, którego skieruje Cię egzorcysta. Sama nie masz kompetencji tego rozsądzić.

"Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku. A gdy go nie znajduje, mówi: "Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem". Przychodzi i zastaje go wymiecionym i przyozdobionym. Wtedy idzie i bierze siedem innych duchów złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam. I stan późniejszy owego człowieka staje się gorszy niż poprzedni. "
Łk, 11, 24-26


Cz lis 23, 2017 20:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 05, 2017 11:45
Posty: 46
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Jaksy napisał(a):
Cały czas się boje zadzwonić i umówić na wizytę :( Bo to "tylko" psychika.


Jeśli to tylko "psychika", stwierdzi to psychiatra do, którego skieruje Cię egzorcysta. Sama nie masz kompetencji tego rozsądzić.

"Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku. A gdy go nie znajduje, mówi: "Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem". Przychodzi i zastaje go wymiecionym i przyozdobionym. Wtedy idzie i bierze siedem innych duchów złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam. I stan późniejszy owego człowieka staje się gorszy niż poprzedni. "
Łk, 11, 24-26


Cz lis 23, 2017 20:48
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 17, 2017 0:08
Posty: 15
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Ten cytat mnie poraził. Jutro zadzwonię i skontaktuję się z najbliższym księdzem egzorcystą. Może przez to, że kiedyś już była interwencja, potraktuje mnie poważnie. Wystarczyłoby wspólne pomodlenie się, bo wierze, że modlitwa księdza egzorcysty ma dużą moc, skoro poprzedni wypędził to coś właśnie modlitwą.


Cz lis 23, 2017 20:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz paź 05, 2017 11:45
Posty: 46
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Jaksy napisał(a):
Ten cytat mnie poraził. Jutro zadzwonię i skontaktuję się z najbliższym księdzem egzorcystą. Może przez to, że kiedyś już była interwencja, potraktuje mnie poważnie. Wystarczyłoby wspólne pomodlenie się, bo wierze, że modlitwa księdza egzorcysty ma dużą moc, skoro poprzedni wypędził to coś właśnie modlitwą.

Modlitwa egzorcysty w istocie jest wyjątkowa. Byle kto egzorcystą nie zostaje.


Cz lis 23, 2017 21:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 17, 2017 0:08
Posty: 15
Post Re: Wizyta u księdza egzorcysty
Dziękuje ci za pomoc :) Jak coś będzie wiadomo to napiszę, jeśli chciałbyś wiedzieć.


Cz lis 23, 2017 21:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL