Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348 ... 492  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Wyglada na to ze Chwat najcelniej trafil.
Mysle ze jest tu jeszcze paru takich jak hubris, ale jak narazie nie roba zbyt wiele zamieszania.


Wt gru 05, 2017 23:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
A więc brak przeprosin :? W takim razie ostrzeżenie (na razie).

c.d. hubris vel Osiris i nie tylko - koniec zabawy.


Hmm... z tym opeerem za "nazwiskowanie" to było trochę, IMHO IMHO IMHO, nie-do-końca-potrzebne. Nawet byłem w trakcie pisania komentarza do tej kwestii. Ale skoro tak, to wszystko jasne i sprawa zamknięta. Tzn. być może trzeba będzie trochę uważać przez najbliższe tygodnie, tacy lubią wracać. Chyba to taki ich... wewnętrzny imperatyw ;)

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr gru 06, 2017 8:48
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Jeżeli chodzi Ci o Ergo, który tez pisał po nazwisku, to sprawa ma się inaczej niż myślisz. Jemu wystarczy zwrócić uwagę na pw i już jest naprostowany. Nie trzeba dawać ostów.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr gru 06, 2017 15:38
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
bert04 napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
A więc brak przeprosin :? W takim razie ostrzeżenie (na razie).

c.d. hubris vel Osiris i nie tylko - koniec zabawy.


Hmm... z tym opeerem za "nazwiskowanie" to było trochę, IMHO IMHO IMHO, nie-do-końca-potrzebne. Nawet byłem w trakcie pisania komentarza do tej kwestii. Ale skoro tak, to wszystko jasne i sprawa zamknięta. Tzn. być może trzeba będzie trochę uważać przez najbliższe tygodnie, tacy lubią wracać. Chyba to taki ich... wewnętrzny imperatyw ;)

Pozostalo jeszcze paru schizofrenicznych uzytkownikow, co im sie nie tylko w glowie, ale i w nickach rozdwoilo.
Dziwi tylko ze niektorym udaje sie to nawet przez pare lat, zanim moderacja zauwazy.
No ale nie bede wnikal w szczegoly.


Śr gru 06, 2017 15:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Jeżeli chodzi Ci o Ergo


Ergo, Alus, zefciu, pilaster, bert04... tak, w gorących dyskusjach za / przeciw PiS także piszącemu te słowa zdarzyło się w chwili wnerwienia napisać per nazwiskes. Było to jakoś, "... ten niech pierwszy rzuci kamień", nieprawdaż? I komu wtedy wlepiałaś opeera, też pamiętam, nie byli to "nazwiskowicze". Choć może bym zasłużył, w końcu wiem, że nie było to wzorem netykiety.


Także akurat ten opeer... powiedzmy, że odbiega od dotychczasowej linii. Taka, niech będzie, "dobra zmiana" ;)

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr gru 06, 2017 16:13
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
bert04 napisał(a):
Ergo, Alus, zefciu, pilaster, bert04...

Pamiętam tylko jednego. Pozostałej czwórki nie pamiętam, aby pisała po nazwisku.
bert04 napisał(a):
I komu wtedy wlepiałaś opeera, też pamiętam, nie byli to "nazwiskowicze".

Przypomnij.
bert04 napisał(a):
Taka, niech będzie, "dobra zmiana"

Nie ma ludzi nieomylnych i wszystkowiedzących/dostrzegających, ale staram się traktować równo niezależnie od osobistych sympatii. Nawet owo zwracanie uwagi najpierw na priv nie dotyczy tylko tych, do których mam (powiedzmy) słabość. Kieruję się tu, być może subiektywną oceną, tym czy ktoś weźmie sobie do serca ową uwagę. A już na pewno nie biorę pod uwagę poglądów politycznych.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr gru 06, 2017 16:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Pamiętam tylko jednego. Pozostałej czwórki nie pamiętam, aby pisała po nazwisku.


Pamiętałaś, bo robił to częściej niż inni, być może nawet zaczął. Ale od czego jest wyszukiwarka
Cytuj:
Przypomnij.


viewtopic.php?f=18&t=32466&p=964220&hilit=piotrowski#p964220

między 8 a 13 sierpnia, roku bieżącego, był prawdziwy "wysyp" Piotrowskich. Także przez piszącego tego posta. Potem ta w sumie dziecinna maniera wyszła z użytku. A zalinkowany opeer był 11.08

Cytuj:
Nie ma ludzi nieomylnych i wszystkowiedzących/dostrzegających, ale staram się traktować równo niezależnie od osobistych sympatii. Nawet owo zwracanie uwagi najpierw na priv nie dotyczy tylko tych, do których mam (powiedzmy) słabość. Kieruję się tu, być może subiektywną oceną, tym czy ktoś weźmie sobie do serca ową uwagę. A już na pewno nie biorę pod uwagę poglądów politycznych.


Znam ten kij od drugiego końca. I pamiętam tamten "gorący sierpień". Jakie były powody tamtego jednego opeera, takie były. Ale "nazwiskowanie" uszło płazem wszystkim uczestniczącym w tamtej... żywiołowej wymianie poglądów i opinii.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr gru 06, 2017 16:47
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Określmy jednoznacznie, że nie akceptujemy pisania po nazwisku od tego momentu (nie licząc ewentualnych wypadków):

Tytuł: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Soul33 napisał(a):
Nie piszmy do siebie po nazwisku.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr gru 06, 2017 17:15
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
bert04 napisał(a):
Znam ten kij od drugiego końca. I pamiętam tamten "gorący sierpień". Jakie były powody tamtego jednego opeera, takie były. Ale "nazwiskowanie" uszło płazem wszystkim uczestniczącym w tamtej... żywiołowej wymianie poglądów i opinii.

Uszło płazem w ferworze sporu. W sumie to nie uszło, bo Soul zwrócił na to uwagę i miał rację, więc tego się trzymam.
Poza tym tamten okres był dla mnie prawdziwym chrztem bojowym. Ciut nie jak pod Lenino :D.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr gru 06, 2017 18:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Ok, moja culpa, zapomniałem, że "nazwiskowanie" zostało wtedy oficjalnie zakazane. I dobrze. Wobec tego tym bardziej miałaś rację co do Twojego ostatniego opeera.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr gru 06, 2017 18:52
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Akt skruchy przyjęty :D
bert04 napisał(a):
zapomniałem, że "nazwiskowanie" zostało wtedy oficjalnie zakazane.

Wyszukiwarka nie zadziałała? :P

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr gru 06, 2017 19:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Memoria mea fragile est. Very fragile, muchos multo. Serio.

Zresztą, ten zakaz łamano jeszcze jakiś czas po wpisie Soula, a Ty chyba jako pierwsza go wyegzekwowałaś.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr gru 06, 2017 19:10
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Ciekawe. Zauważyłem, że hubris i Osiris są dość podobni pod względem poglądów, stylu i poziomu inteligencji. Ale jakoś nie wpadłem w żadnym momencie na to, że było to multikonto. W sumie po co to robił? Żeby byś swoim własnym skrzydłowym?


Śr gru 06, 2017 19:19
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Ciekawe. Zauważyłem, że hubris i Osiris są dość podobni pod względem poglądów, stylu i poziomu inteligencji. Ale jakoś nie wpadłem w żadnym momencie na to, że było to multikonto. W sumie po co to robił? Żeby byś swoim własnym skrzydłowym?

hubris aktywował się ponownie, kiedy Osiris dostał 2 tygodniowego bana

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Śr gru 06, 2017 20:15
Zobacz profil WWW
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Pamiętam tylko jednego. Pozostałej czwórki nie pamiętam, aby pisała po nazwisku.


Cytuj:
Pamiętałaś, bo robił to częściej niż inni, być może nawet zaczął. Ale od czego jest wyszukiwarka

Drobna uwaga - nigdy nie pisałam "Piotrowski" w odniesieniu do MP, niewiele zresztą odpisuję na jego posty.
Owszem pisałam Piotrowski ale tyczyło to protegowanego o. Rydzyka europosła Mirosława Piotrowskiego.


Cz gru 07, 2017 9:09
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7373 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348 ... 492  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL