Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:25



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 40  Następna strona
 Nowe dokumenty TW Bolek 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
zefciu napisał(a):
A kto jest porządnym człowiekiem, a kto nie - decyduje Piotrowski.


Nie, o tym decyduje szeregowy poseł Jarosław K., brat św.p. prezydenta RP.

Ciekaw jestem co będzie, jak wspomniany szeregowy poseł zarządzi, że Duda jest zdrajcą, zaprzańcem i agentem (ot przypadkowo wypadnie mu jakaś teczka z szafy). Wtedy oddzieli się ziarno od plew po tamtej stronie. I zobaczymy, kto nadal broni "porządnego człowieka", a kto "po głębszym przemyśleniu i w obliczu nowych faktów..."

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt sie 08, 2017 13:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
bert04 napisał(a):
6.1.2006 do swojego pałacu nuncjusza T. Kowalczyka, abpa Józef Michalika i ks.bpa Piotr Liberę –sekretarza generalnego KEP. O czym rozmawiali, co mieli pokazane, tego do dziś nie wiemy. Nie było tam WSI na miejscu tym razem. Wiadomo natomiast, co było po tej rozmowie.


A faktycznie, nie skojarzył pilaster.. :o

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Wt sie 08, 2017 13:49
Zobacz profil
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Cytuj:
Róznica między nami jest taka, że ja bronię porządnych ludzi, a nazywam delatorów zgodnie z ich działalnością; Wy natomiast bronicie delatorów, a lżycie porządnych ludzi.

Prosze wymienić tych porządnych ludzi z imienia i nazwiska.

Na marginesie, uwaga techniczna. ProxyOne opowiedział mi kiedyś o mężczyźnie, który płakał. Ten człowiek był zaangażowany dość mocno w pierwszą Solidarność i wskutek tego internowany. Ubecy wypuścili go z interny jako jednego z pierwszych, jeszcze przed główną falą zwolnień. Współpracownicy tego człowieka, zaangażowani zapewne na tyle słabo, by nie wzbudzić zainteresowania ubecji, uznali go gremialnie za zdrajcę, który podpisał i dlatego został wypuszczony. I ten człowiek płakał.

Dlaczego mam wrażenie, że gdyby podobna historia zdarzyła się dzisiaj, Piotrowski nie tylko zamknąłby przed nim drzwi, ale jeszcze wcześniej splunął.


Wt sie 08, 2017 13:52
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Jakie oskarżenia? O tym, że był agentem SB w latach siedemdziesiątych, świadczą dokumenty znalezione w domu Kiszczaka. Grafolodzy, o zgrozo, potwierdzili, że napisał lub podpisał je Lech "Bolek" Wałęsa.

O zdradzie kolegow. To powazne oskarzenie bez dowodow i procesu. Widac wam wolno wszystko, byle partia byla tego samego zdania.
Mikkelowi juz nie musiales wykazac, gdzie kogo konkretnie oskarzal a Markowi wybaczasz z gory.
Taka to pisowska sprawiedliwosc.
Dlatego mowie, ze sie mocno zdziwisz, kiedy trafi tez w ciebie.


N gru 10, 2017 4:20
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Och, Kael. A może Yarpen to osobisty karmiciel kota Genseka? Albo ma uzasadnioną nadzieję na taką fuchę – a przy okazji, na zakładanie kapci samemu Gensekowi. I sterowanie Gensekiem z podnóżka.

Natomiast faktycznie, są widać między nami tacy Polacy, co prawdę głoszą, bo prawdą żyją, prawdę znają, prawdę trzymają za pysk i jest to prawda nauko..., ten, objawiona. Cokolwiek by nie mówić by o pilastrze, tutaj zdaje się utrafił w sedno: pisowiec a komunista to jest taka sama idolatria. Jedyna różnica jest taka, że pisowiec jest mądrzejszy o doświadczenie, że nauce nie podskoczy; ma więc nadzieję, że wyjdzie mu z kolei z samym Panem Bogiem. Trzymanie idola za pysk, znaczy.

Oczywiście Pan Bóg idolem nie jest i sam jestem ciekaw, jak pisowcy ostatecznie skończą. ProxyOne wieszczy scenariusz, że jak gospodarka niedoinwestowana tąpnie, to na fali rozruchów głodowych dojdzie do władzy jakiś charyzmatyczny podżegacz, nazwijmy go roboczo Alfonsem Hęclerem, i tenże Hęcler użyje pisowskiego prawa absolutnie wbrew zamiarowi i woli politycznej Genseka. Powiedziałem mu, że w takim wypadku dojdzie do wojny domowej – progrermańskie miasto kontra patridiotyczna prowincja. Resztę sobie można dośpiewać; co to będzie, jak się sam środek Europy nagle zdestabilizuje.

Marek Piotrowski znowu będzie w siódmym niebie, że może coś donieść serdecznie, pardon, zgłosić chamstwo. Ale cóż począć; Wałęsa mnie w tej chwili obchodzi tyle, co zeszłoroczny śnieg, bo jego przygody były rozrywką innego pokolenia; mojego już nie. Ja się załapałem na inne bajki i aktualnie fascynuje mnie logika trolli.

Otóż jak wiadomo, po upadku Mordoru trolle wypełzły spod gór z marzeniem o zawładnięciu Śródziemiem i zaprowadzeniu w nim obyczajów właściwych trollom. No to, eee, skoro Galadriela to taki, eee, większy Sauron, to jakby to, eee, chodźmy wszyscy do Lorien, eee, tego, jest takie słowo na dwa "s". Jak to, nie ma czego ssać?!


N gru 10, 2017 5:28
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Kael napisał(a):
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Jakie oskarżenia? O tym, że był agentem SB w latach siedemdziesiątych, świadczą dokumenty znalezione w domu Kiszczaka. Grafolodzy, o zgrozo, potwierdzili, że napisał lub podpisał je Lech "Bolek" Wałęsa.

O zdradzie kolegow.

Rozumiem, że wg Ciebie Lech "Bolek" Wałęsa donosił do SB na towarzyszy z partii?

Cytuj:
Mikkelowi juz nie musiales wykazac, gdzie kogo konkretnie oskarzal a Markowi wybaczasz z gory.

Mikkel sam dobrze wie kogo i o co oskarżał. Teksty "pokaż kogo oskarżam" to zwykłe udawanie greka i dobrze o tym wiesz.


N gru 10, 2017 7:34
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
ErgoProxy napisał(a):
A może Yarpen to osobisty karmiciel kota Genseka? Albo ma uzasadnioną nadzieję na taką fuchę – a przy okazji, na zakładanie kapci samemu Gensekowi. I sterowanie Gensekiem z podnóżka.

Chyba jestem niedoinformowana. Czyżby Kaczyński zmienił nazwisko? Nie jestem jego fanką, ale nie podoba mi się to, dlatego uprzejmie proszę ErgoProxy, aby zaprzestał tego procederu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N gru 10, 2017 8:28
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Ojeżu. Jest takie nazwisko w Polsce – nie wiem, Albert Gensek? Ale poważnie?


N gru 10, 2017 8:49
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Jakie oskarżenia? O tym, że był agentem SB w latach siedemdziesiątych, świadczą dokumenty znalezione w domu Kiszczaka. Grafolodzy, o zgrozo, potwierdzili, że napisał lub podpisał je Lech "Bolek" Wałęsa.

Jeśli nawet był, to i co to przy św Pawle, który 3 x zaparł się Jezusa, albo prokuratorach oprawcach stanu wojennego, w szeregach PiS.
Fanatycy PiS cieszą się odeszła wspaniała Szydło, przyszedł kompetentny MM, będzie dobrze i ubolewają [i]niestety ani JK, ani MM nie sa Erdoganem?(autentyk na fb wpis byłego usera z forum wiara)......najbardziej cieszyłyby ich pełne wiezienia.


N gru 10, 2017 10:08

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Porównanie Piotra do Wałęsy jest cokolwiek... nie trafione
  • Piotr nie zdradził Jezusa i na Niego nie doniósł. W chwili słabości nie przyznał się do Niego, ale to jednak nie to samo
  • Piotr przyznał się do tego co zrobił - w przeciwieństwie do agenta Bolka
  • Piotr do końca życia wstydził się tego czynu - w przeciwieństwie do Wałęsy
  • Nawet Judasz miał wyrzuty sumienia, a nie wyśmiewał się z tego, kogo zdradził (że jest taki nieporadny życiowo - a Judasz ma srebrniki)

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


N gru 10, 2017 12:42
Zobacz profil WWW
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Marek_Piotrowski napisał(a):
Porównanie Piotra do Wałęsy jest cokolwiek... nie trafione
  • Piotr nie zdradził Jezusa i na Niego nie doniósł. W chwili słabości nie przyznał się do Niego, ale to jednak nie to samo
  • Piotr przyznał się do tego co zrobił - w przeciwieństwie do agenta Bolka
  • Piotr do końca życia wstydził się tego czynu - w przeciwieństwie do Wałęsy
  • Nawet Judasz miał wyrzuty sumienia, a nie wyśmiewał się z tego, kogo zdradził (że jest taki nieporadny życiowo - a Judasz ma srebrniki)

Wałęsa będzie tłumaczył sie przed Bogiem, a nie przed prokuratorem stanu wojennego i jego zwolennikami.


N gru 10, 2017 13:09
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Alus napisał(a):
prokuratorem stanu wojennego i jego zwolennikami.
Mamy już stan wojenny?


N gru 10, 2017 13:17
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Chodzi o Stanisława Piotrowicza :)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N gru 10, 2017 13:24
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Na razie to mamy zwolenników delatora komunistycznego. Niektórych szczerych, a niektórych takich, co to jak GW kazała (kiedy rywalizował z Mazowieckim) to psy na nim wieszali, a jak teraz kazali inaczej to bronią donosiciela jak niepodległości ;)

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


N gru 10, 2017 14:44
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
W całej sprawie Bolka warto zauważyć, że jest on wykorzystywany instrumentalnie. Szczególnie przez redaktora AM. Od czasu, gdy GW miała dopisek Solidarność wiele si,ę zmieniło. Była miłość, była nienawiść. (Pamiętacie wstępniak pt. Czuj się odwołany - pełen kpin z Lecha?). W zależności od koniunktury, Bolek jest Lechem, albo Lech Bolkiem. A on sam daje się wciągać w każde działanie, wystarczy mu pokadzić.
Porównanie św. Piotra z Lechem jest uwłaczające dla świętego.

A mnie oburza to, że nosi w klapie Matkę Boską i równocześnie zieje niepohamowaną nienawiścią do wielu osób. Megalomanię można znieść, nawet z pewnym odcieniem sympatii. Jednak całkowity brak pokory, samokrytyki czy dystansu do siebie nie wzbudza sympatii. Jak zwykły przestępca idzie w zaparte. Mam do niego żal. Gdyby nie zniszczył nimbu z lat Solidarności, byłby pomnikiem i miałby pomniki. Na ulicach, placach i w sercach. I mógłby zrobić wiele dobrego dla Polski. Gdyby tylko nie zaślepiała go nienawiść.

A gdybym nie uważał tego za nieuczciwe, to doradziłbym premierowi, aby go uhonorował jakimś medalem, rzucił kiełbaskę, i poszczuł gdzieś, ale w interesie Polski i Polaków.


N gru 10, 2017 15:04
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 40  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL