Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 22:17



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 809 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 54  Następna strona
 Radio Maryja sektą ? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So paź 07, 2006 21:29
Posty: 103
Post 
Love napisał(a):
Ślędzę wypowiedzi w tym wątku i nasuwa się kolejne pytanie, a mianowicie...
W jakim stopniu RM w tej chwili również TvTrwam ma wpływ na nasze życie społeczne ? To już nie jest zwykłe wyciąganie złotówek od staruszków, ale również agitacja na rzecz partii wg. której o. Rydzyk po wygranej będzie miał 'fajnie'... My chyba zapominamy, że kościół ma szeroki dostęp do pieniędzy z budżetu państwa. Zapominają również 'zwolennicy i zasilający konta RM', kto pracuje na ich renty - emerytury. Skoro z ambony nawiązują do polityki wydaje mi się, że mam podobne prawo na Tym forum nawiązać do tej kwestii. Gdańsk---piękne przemówienie Premiera... zwolennicy -- jak było widać... wypisz wymaluj sami emeryci + wnuczkowie. Kolejny apel do ludzi starszych! Opamiętajcie się... To nie Rydzyk da Wam rentę tylko ten młody zarabiający często 700 zł miesięcznie po 12 godzin dziennie... realia pracy są diametralnie zmienione niż 20 lat temu. Nie państwo kształci... bezpłatne studia nie istnieją. NIE TA EPOKA. Zastanówcie się komu szkodzicie. Sobie ? czy tym, których po sobie zostawiacie ?.

Pozdrawiam.

--
Love


Gdyby RM mialo na celu tylko rozmodlenie sluchaczy to nie mialbym nic przeciwko... ale to ze zgarnia pieniadze od naiwniakow i nie przeznacza ich na cele, ktore wczesniej zapowiada oraz nieprawdziwie interpretuje dane wydarzenia sprawia ze musze zaprotestowac i powiedziec Radiu Maryja - NIE
Poza tym Radio Maryja nawoluje nawet do przemocy... i taka jest prawda. Fanatycy RM zdolni sa wbic Ci kose w plecy bo : jestes ateista, bo jestes liberalem, sluchasz muzyki nawet nie metalowej ale wystarczy zwykly rock, bo ogladasz TVN itd itp !!


Wt paź 10, 2006 22:27
Zobacz profil
Post Prośba
Proszę moderację o zamknięcie tematu.Wiadomo,że katolicka rozgłośnia nie jest sektą.Zresztą pora zamknąć temat,bo po co na tym forum ma być atakowana katolicka rozgłośnia.


Cz paź 26, 2006 17:46
Post 
Liczę też na zgodę autora tego postu, którym jest użytkownik Love.Mam pytanie co do akceptacji powyższej prośby.


Cz paź 26, 2006 17:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 29, 2006 12:06
Posty: 4608
Post 
Proszę moderację o zbanowanie HAUNEBU III. Powszechnie wiadomo,że HAUNEBU III propaguje sekciarstwo.
;-)

_________________
"Diabolus enim et alii daemones a Deo quidem natura creati sunt boni, sed ipsi per se facti sunt mali"
Obrazek
"Inter faeces et urinam nascimur".


Cz paź 26, 2006 19:15
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Proszę moderację o zamknięcie tematu.Wiadomo,że katolicka rozgłośnia nie jest sektą.Zresztą pora zamknąć temat,bo po co na tym forum ma być atakowana katolicka rozgłośnia.


RM nie jest katolicka rozgłośnią. Tyle już zostało dawno udowodnione.
Jest to rozgłosnia stricte polityczna z modlitewnymi przerywnikami


Cz paź 26, 2006 19:23
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Przesadzasz.

To jest katolicka rozgłośnia, któej problemem jest to, że z katolicyzmem utożsamia się jedną jedyną słuszną opcje polityczną (co katolicyzmowi zaprzecza).

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Cz paź 26, 2006 20:53
Zobacz profil WWW
Post 
Podpisuje sie "obiema recami" pod tym, co napisal tomu.


Cz paź 26, 2006 21:17
Post 
Ok
Nazwijmy to rozgłosnia polityczna z jinglami w rodzaju różańca :)


Cz paź 26, 2006 21:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Dalej przekręcasz.

Rozgłośnia religijna (katolicka) ze zdecydowanie za dużą dawką polityki.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Pt paź 27, 2006 7:44
Zobacz profil WWW
Post 
filippiarz napisał:
Cytuj:
Proszę moderację o zbanowanie HAUNEBU III. Powszechnie wiadomo,że HAUNEBU III propaguje sekciarstwo.


Udowodnij mi,gdzie widzisz sekciarstwo.Po za tym mnie atakujesz tymi słowami.Myślałem,że oczekujesz normalnej rozmowy a tymczasem chcesz,bym został zbanowany.Ja nikomu banicji nie życzę.


Pt paź 27, 2006 10:23

Dołączył(a): Cz sie 05, 2004 17:05
Posty: 1914
Post 
polityka nie jest dziełem szatana i katolicka rozgłośnia ma prawo do podejmowania tematyki społeczno-politycznej


Śr lis 01, 2006 18:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Oczywiście, że ma.

Ale nie ma prawa stronniczo wskazywać jedynej słusznej partii/koalicji.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Śr lis 01, 2006 21:51
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Wt sty 16, 2007 22:59
Posty: 54
Post Re: Prośba
HAUNEBU III napisał(a):
Proszę moderację o zamknięcie tematu.Wiadomo,że katolicka rozgłośnia nie jest sektą.Zresztą pora zamknąć temat,bo po co na tym forum ma być atakowana katolicka rozgłośnia.


Cóż w radiu [...] też są rozmowy kontrolowane i najdłuższe opóźnienie linii telefonicznej...............

Pozdrawiam HAUNEBU III :-)

[...] - jo_tka


Śr sty 17, 2007 0:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 16, 2007 22:59
Posty: 54
Post 
Gdzies tu czytałem, ze jak sie nie podoba to mozna to radio ...]wyłączyć i juz nie ma sprawy. A czy ugrupowań wschodnich religii ( hare kriszna i inne) nie można "wyłączyć". Jak sie nini ktos interesuje to jest na nie właczony a jak go to nie obchodzi to sie wyłancza i już. Czyż nie tak ? A czy będąc wyznawcem religi wschodu (Buddyzm, Hinduizm) nazwałbym grupe hare kriszna sektą? Tak, jeżeli przeczyli by swoim postepowaniem naukom kriszny. Więc i takim słowem określam wszelkie stowarzyszenia Rydzyka, bo oni to rownież czynia w mojej ocenie (przez pryzmat wychowania i sumienia).
Więc dlaczego tyle krzyku o sektach nie chrzescijańskich, a radio [...] to można wyłaczyć. A na ulice to niby nie wypływa ten jad z tego radia? A jak wyłączysz radio to może nie wćiśnie ci sie do głowy głosem dewotki z nienawiścią w oczach, że "gdzie to Pani rzuca pieniądze, to tylko reklama telewizyjna i tyle" (chodziło o kwestę tegoroczną WOŚP). Tak się odezwała pani "moherowy beret" do Pani w takim samym wieku, która to wrzuciła "wdowi grosz" do puszki WOŚP. Więc nie objawiajcie mi tutaj, że radio [...] to radio takie jak: radio plus, podlasie, radio r. To są zwykłe początki faszyzmu i komunizmu podszytego ideologią chrzescijańską Tadzia, leciwymi piosnkami, rozmowami o rodzinie (tak jak Hitler hodował sobie przyszłych żołnierzy i namawiał do rodzenia szczególnie chłopców..), klepaniem monotonnych i beznamiętnych modlitewnych "mantr". Jak widać Tadzio powiększa co roku swoją "trzódkę" o TV, Szkołę Wyższą.... a co bedzie dalej aż strach pomysleć.

Uf, zniżyłem sie do poziomu dyskusji radia [...]...

Nic to, najwazniejsze to pamietać: kochać swego bliźniego JAK SIEBIE SAMEGO. Byc uważnym i nie wierzyć ślepo we wszystko co ten świat przynosi. I szukać, szukać, ciągle szukać. I wiedzieć, że nie OUT ale IN jest wiecej warte i tam należy szukać :-)

Pozdrawiam, dobrze że Jesteście :) [/img]

[...] - takiej wersji nazwy radia tolerować nie będę - jo_tka


Śr sty 17, 2007 1:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post 
od ciekawostka ekspert na antenie Radia Maryja: - Weźmy słowo "komputer". Wszystkie litery w tym słowie przyporządkujmy kolejnym liczbom w alfabecie, potem dodajmy je do siebie i pomnóżmy przez 6. Co otrzymamy? Otrzymamy 666.A więc i komputer i Internet to narzędzia diabła.


Śr sty 17, 2007 10:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 809 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 54  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL