Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 23:25



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3318 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 222  Następna strona
 Uwagi do moderacji II 
Autor Wiadomość
Post Uwagi do moderacji II
Poniewaz nie wiem, czemu temat o moderacji pozostaje zamknięty- otwieram nowy...

Na początek proponuje zwrócić uwagę na posty Randolfa, zwłaszcza w dziale o New Age...


Śr paź 31, 2007 11:30

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
Na początek proponuję podać argumenty.

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Śr paź 31, 2007 12:13
Zobacz profil
Post 
Mroczny, jesteś modem?? :biggrin:

Ale odpowiem- posty pisane w stanie hmm...jakiegoś zmęczenia... :?

Chciałam tez prosić, aby moderatorzy uzupełniali wątek o banitach- zbanowano ZLemijest, leonarda3 i innych, a nie ma informacji za co..(nie bronię ich, tylko chcę wiedzieć)...


Śr paź 31, 2007 19:02

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
O, też mnie ciekawi za co Zlemijest zbanowali. Ale jak znam życie to wyjaśnień się nie doczekamy.

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Śr paź 31, 2007 22:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Seweryn napisał(a):
Poświęć Zenku pare groszy ,kup se książkę Raymonda Moody" Życie po życiu"
i zrób minimum ,niestety twoja mama i ja za ciebie wszystkiego nie zrobimy, masz rozum od Boga to go używaj. :)

Link do posta
Proszę o rekację moderacji - nie życzę sobie takich tekstów wobec mojej osoby, a zwłaszcza nie życzę sobie mieszanie mojej matki w złośliwości pod moim adresem.

Mam rozumieć, że można być na tym forum dowolnie chamskim i wrednym bez żadnych konsekwencji, o ile nie jest się wulgarnym i nie narusza regulaminu?


Śr paź 31, 2007 22:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post 
Zaraz się tym zajmę :)
Po drugie - Ten post został napisany chwile temu - zatem może spokojnie?
Po trzecie - do Twoich postów Zen także można się przyczepić (do niektórych) - i nie zawsze wycinamy je od razu, gdyż najzwyczajniej w świecie zdarza się nam (moderacji) coś przeoczyć, czegoś nie dostrzec - etc...

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Śr paź 31, 2007 23:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Asienkka napisał(a):
Po drugie - Ten post został napisany chwile temu - zatem może spokojnie?

Drugi akapit mojego posta nie wiąże się z tym jednym tylko postem Seweryna, ale z całą jego twórczością, która opływa w złośliwe personalne uwagi. Już wcześniej na to zwracałem uwagę, ale zostało to zignorowane.
Czy mi się wydaje, czy próbujesz sugerować, że reprezentuję taki sam poziom i postawę w dyskusji jak Seweryn?


Śr paź 31, 2007 23:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post 
Zen, Tobie się chyba za dużo wydaje ;)
Ok, idę zrobić w tym temacie porządek :)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Cz lis 01, 2007 0:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Asienkka napisał(a):
Ok, idę zrobić w tym temacie porządek :)

Od, do zobaczenia przy kolejnym wybryku Seweryna ;-)


Cz lis 01, 2007 0:10
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=298390#298390
Trollowanie (wyciągnie tematów z innych wątków - o szczęściu, o narkotykach, coś o liniach przecinających się - wszystko po to żeby wywołać konflikt) oraz osobiste przytyki (że Tommy nie jest w stanie pojmować co się do niego mówi).
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=298445#298445
Osobiste docinki (że z Tommym rozmawia się jak z sześcioletnim dzieckiem, że ma problemy z postrzeganiem rzeczywistości) i znów wyciąganie spraw z innych tematów (konkretnie narkotyków z wątku o szczęściu).

Powyższe posty łamią regulamin w punktach § I:4 oraz § II:4, ponieważ są obraźliwe, ośmieszające i trollowate.
Pytanie - ile jeszcze postów w których Seweryn łamie regulamin muszę wskazać, aby go zbanowano? Bo jeśli ban nie jest za nagminne łamanie regulaminu to za co?


Cz lis 01, 2007 13:41
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Podjąłem już odpowiednie działania wobec tych postów Seweryna
Zen, dzięki za pilne zwracanie uwagi :)


Cz lis 01, 2007 18:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 22, 2006 8:21
Posty: 919
Post 
Nie bede ukrywal, ze moge dolaczyc sie do Zencognito na temat uwag z zachowaniem Seweryna.

Sam nie jestem oczywiscie jakims specjalnym wzorcem, ale zachowanie Seweryna przekracza pewne granice poprzez prowokacje i wszczynanie klotni.


Pt lis 02, 2007 12:57
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 10, 2007 18:20
Posty: 5517
Post 
Zencognito napisał(a):
Proszę o rekację moderacji - nie życzę sobie takich tekstów wobec mojej osoby, a zwłaszcza nie życzę sobie mieszanie mojej matki w złośliwości pod moim adresem.

Mam rozumieć, że można być na tym forum dowolnie chamskim i wrednym bez żadnych konsekwencji, o ile nie jest się wulgarnym i nie narusza regulaminu?


Widzę Zenku ,że donosisz na mnie od dłuższego czasu, nie zwróciłem na to wcześniej uwagi. Mówisz że ja obrażam ,ale zobacz ile obraźliwych słów użyłeś wobec mojej osoby w tym jednym zdaniu.

Mam też prośbę do moderatorów , proszę powiedzieć Zencowi ,że skoro jestem taki wulgarny ,wredny i chamski to żeby ze mną nie rozmawiał i nie biegał wszędzie za moimi postami , wystarczy prześledzić temat " Uniwersum" .To bardzo dobry i skuteczny sposób . Będę bardzo wdzięczny . Z góry dziekuję. Pozdrawiam.

_________________
Jestem po ślubie. Fotograf i kamerzysta z Koszalina których polecam http://www.akcjafilm.pl Videofilmowanie również super. Opinia moja i żony.


Pt lis 02, 2007 15:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
Seweryn napisał(a):
Mówisz że ja obrażam ,ale zobacz ile obraźliwych słów użyłeś wobec mojej osoby w tym jednym zdaniu.

We wskazanym przez ciebie zdaniu nie ma nic o twojej osobie, ale jak mówi przyszłowie - uderz w stół a nożyce się uderzą.


Pt lis 02, 2007 15:49
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
Kolejna skarga na Kajtka73:

viewtopic.php?p=299538#299538 pierwszy temat
viewtopic.php?t=14121&start=15 drugi temat.

Wycieczki osobiste + robienie offtopa nadają się chyba do wycięcia. Proszę też o skasowanie mojego posta o tym, żeby gość pisał do mnie na PW.

Liczę na zainteresowanie szanownej moderacji.

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Pn lis 05, 2007 13:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3318 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 222  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL