Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:10



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Petycyja 
Autor Wiadomość
Post Petycyja
Witam,

W związku z doniesieniami o możliwości zaszczycenia mnie banem za posiadanie wielu nicków, uprzejmie informuję, że świerszcząca_miksturka to ni mniej ni więcej a ta sama osoba co PTRqwerty. Proszę dokonać z loginem PTRqwerty co się Moderalicji żywnie podoba, zaś powołując się na precedens EIRE który był tolerowany (nie moja to zasługa ni wina że takowy precedens powstał), proszę pozostawić w świętym spokoju login mój obecny główny.

Życzę udanych łowów na forum
i wielu lat obfitości


So mar 15, 2008 14:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 14:23
Posty: 3613
Post Re: Petycyja
Popieram.

_________________
Obrazek
Gdy rozum śpi, budzą się po.twory.


So mar 15, 2008 15:44
Zobacz profil WWW
Post 
Sądzę, że po tym jak długo tolerwaliście Eire/Polonium/i-co-tam-jeszcze prośba miksturki jest jak najbardziej do przyjęcia.


Crosis


So mar 15, 2008 17:20

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
A ja sugeruję, aby PTRqwerty potwierdził ze swojego konta to co świerszcząca miksturka napisał - żeby się nie okazało, że facet wraca na forum i widzi że mu konto usunięto, bo ktoś sobie zrobił kawał.


So mar 15, 2008 18:12
Zobacz profil
Post 
Zencognito napisał(a):
A ja sugeruję, aby PTRqwerty potwierdził ze swojego konta to co świerszcząca miksturka napisał - żeby się nie okazało, że facet wraca na forum i widzi że mu konto usunięto, bo ktoś sobie zrobił kawał.

ok, potwierdzone


So mar 15, 2008 18:24
Post 
To z Tobą mam na pieńku PTR?? :-(

Muszę przyznać, że Twoje nowe wcielenie jest osobliwe...Pamiętasz co pisałeś o wypalaniu się ludzi piszących na tym forum ?? :?

Swoją drogą zauważyliście, że z wyjątkiem paru osób- po około 2000 postach zaczyna się świrowanie i wylot z forum w żałosnym stylu ??

:?


So mar 15, 2008 19:34
Post 
Cytuj:
Swoją drogą zauważyliście, że z wyjątkiem paru osób- po około 2000 postach zaczyna się świrowanie i wylot z forum w żałosnym stylu

Teresse, spojrzałaś na swój licznik ;) ?

Mnie jeszcze trochę zostało :D

A tak swoją drogą zastanawia się, czemu ludzie zmieniają nicki. Czyżby wstydzili się swoich postów i chcą zacząć "od nowa", z czystą kartą?


So mar 15, 2008 20:53
Post 
Rita napisał(a):
zastanawia się, czemu ludzie zmieniają nicki. Czyżby wstydzili się swoich postów i chcą zacząć "od nowa", z czystą kartą?

Gdyby tak było użyłbym V-tunela i do niczego się nie przyznawał.


So mar 15, 2008 21:28
Post 
Teresse napisał(a):
To z Tobą mam na pieńku PTR?? :-(

A Askulką, nie ze mną;)

Cytuj:
Swoją drogą zauważyliście, że z wyjątkiem paru osób- po około 2000 postach zaczyna się świrowanie i wylot z forum w żałosnym stylu ??

Póki co wytknąłem Ci żałosny styl w dyskusji z Askulką.


So mar 15, 2008 21:30
Post 
Cytuj:
Gdyby tak było użyłbym V-tunela i do niczego się nie przyznawał.

W takim razie nie rozumiem. Ale to nic, nie muszę :) Ten nick mi się bardziej podoba niż PTcośtam


So mar 15, 2008 21:57
Post 
Eeh, PTR- moze po prostu oboje się wypalamy i zmierzamy w stronę żałosnego konca swoich występów na tym forum... :-)


So mar 15, 2008 22:54
Post 
Czyli od 3132 postów jestem wypalony?

Nice :D


Crosis


So mar 15, 2008 23:06
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 14:23
Posty: 3613
Post 
Crosis napisał(a):
Czyli od 3132 postów jestem wypalony?

Nice :D


Crosis

Jak rdzeń reaktora w Czarnobylu ...

_________________
Obrazek
Gdy rozum śpi, budzą się po.twory.


N mar 16, 2008 0:25
Zobacz profil WWW
Post 
Teresse napisał(a):
Eeh, PTR- moze po prostu oboje się wypalamy i zmierzamy w stronę żałosnego konca swoich występów na tym forum... :-)

Czemu się tak uczepiłaś myśli, że ci którzy po tobie jeżdżą piszą w złym stylu? Czemu się spodziewasz, że uznam, że forsowanie zasad katolickich jest dobrym stylem?


N mar 16, 2008 9:32
Post 
Stasiu napisał(a):
Jak rdzeń reaktora w Czarnobylu ...


Dzięki za szczere słowa :) Ale patrząc na Twój licznik to świecisz już razem ze mną ;)

To może radioaktywnego drinka? :D


Crosis


N mar 16, 2008 11:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL