Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:10



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 O co tu chodzi ? [Skarga na moderatora WIST] 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt cze 26, 2009 18:52
Posty: 28
Post O co tu chodzi ? [Skarga na moderatora WIST]
Wist-moderator strony -posługuje sie metodą prześmiewania uczestników
"Zakonnik Mateusz IV a wiedzę masz mniejszą niż ja, naprawdę coś kręcisz."

"Na forum już o tym dyskutowaliśmy.
Szukanie nie boli, a pomaga. "

________
Odsyłanie do wyszukiwarek internetowych w celu rozwikłania stawianych w temacie dyskusji problemów jest ograniczaniem swobody wypowiedzi .Jeśli nawet temat zostaje powtórzony w rozumieniu "wist"(odesłanie do tematu z dn 28 luty ) to jako moderator strony winien wiedziec że albo osoba zakładająca dany temat nie znalazła satysfakcjonującej odpoweiedzi i nie godząc się często z obrażliwymi inwektywami postanowiła założyc temat powtórmie,albo pozorną zgodnośc tematu odrzuca.Najczęsciej jest to jedno i drugie.
Proponował bym także aby moderator unikał osobistych wycieczek które moga byc obrażliwe .
Blokowanie tematów których sentencji się nierozumie nie jest rozwiazaniem godnym .Poszanowanie dla drugiego winno byc zasada funkcjonowania forum o nazwie "Wiara" chyba że ktoś ma inne rozumienie wiary. _________


N lip 05, 2009 13:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post 
Przeniesiony do Moderacja. Ale to dobry przykład, nudzi nas to że ludzie nie korzystają z wyszukiwarki, a swoje skargi kierują wszędzie tylko nie do działu który jest dla tych skarg przeznaczony.

Do wiadomości przyjąłem, problemu na prawdę nie widzę, nie zacytowałeś żadnej treści która byłaby obraźliwa. Widzę raczej że się czepiasz.

_________________
Pozdrawiam
WIST


N lip 05, 2009 13:20
Zobacz profil
Post Re: O co tu chodzi ? [Skarga na moderatora WIST]
marek451 napisał(a):
to jako moderator strony winien wiedziec że albo osoba zakładająca dany temat nie znalazła satysfakcjonującej odpoweiedzi i nie godząc się często z obrażliwymi inwektywami postanowiła założyc temat powtórmie,albo pozorną zgodnośc tematu odrzuca.Najczęsciej jest to jedno i drugie.


Najczęściej nie jest to ani jedno, ani drugie, a tylko zwykłe lenistwo. Zamiast poszukać to najprościej założyć kolejny wątek.

PS. Do uwag do moderacji służy jeden wspólny wątek "Uwagi do moderacji II"


N lip 05, 2009 13:52

Dołączył(a): Pt cze 26, 2009 18:52
Posty: 28
Post Re: O co tu chodzi ? [Skarga na moderatora WIST]
Monika75 napisał(a):
marek451 napisał(a):
to jako moderator strony winien wiedziec że albo osoba zakładająca dany temat nie znalazła satysfakcjonującej odpoweiedzi i nie godząc się często z obrażliwymi inwektywami postanowiła założyc temat powtórmie,albo pozorną zgodnośc tematu odrzuca.Najczęsciej jest to jedno i drugie.


Najczęściej nie jest to ani jedno, ani drugie, a tylko zwykłe lenistwo. Zamiast poszukać to najprościej założyć kolejny wątek.

PS. Do uwag do moderacji służy jeden wspólny wątek "Uwagi do moderacji II"


Zwykłym lenistwem jest postępowanie z Waszej strony.
Kierowanie mnie do wątku który omawiea dwa zagodnienia z pomineciem kluczowego w temacie trzeciego świadczy o tym że nie znacie przebiegu tej dyskusji.
W przeciwieństwie do Was ja ten watek cały przeczytałem


N lip 05, 2009 14:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post 
Więc podaj link do tematu i w ogóle wypada abyś podał linki do wypowiedzi które cytujesz, bo jak na razie pustosłowie i tyle.

A jeśli nie możesz przyjąć do wiadomości że wiemy co robimy, tylko zamierzasz nas tu obrażać, to źle trafiłeś.

_________________
Pozdrawiam
WIST


N lip 05, 2009 14:30
Zobacz profil
Post 
WIST- kiedyś napisałeś:

WIST napisał(a):
Krytykę przyjmuje ale niestety nie koniecznie się z nią zgadzam Baranku. Durne teksty nie są dla mnie obwarowane ochroną. Ale czy byłem złośliwy? Zapytałem szczerze o system w jakim funkcjonuje umysł naszwgo użytkownika. Pozatym cackanie się z burakami nie jest naszym obowiązkiem.



W uwagach do moderacji znów się powtarzasz:

WIST napisał(a):
zielona_mrówko zastanawiam się czy pousuwać, czy pozostawić jako przestrogę dla innych buraków


Zdaje się, że ktoś Ci kiedyś zwracał na to uwagę (i nie byłam to ja) ... a ty dalej piszesz z pogardą o userach ...


N lip 05, 2009 14:48
Post 
Linka możesz sobie dołączyć :)
viewtopic.php?p=447051#447051

- a pierwszą wypowiedź znaleźć przez wyszukiwarkę :)


N lip 05, 2009 14:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 12, 2008 18:56
Posty: 1927
Post 
I stanie się coś, jak moderator obrazi użytkownika kretyna?

Nie musi tutaj taka osoba przebywać, która zakłada 15 wątków o bzdurach, tylko w celu pokłocenia się. Żenada...

Podobnie jest z wyszukiwaniem tematów (i nie tylko na tym forum) boli to kogoś? Tak ciężko wpisać np. ewolucja w wyszukiwarkę? Wielki mi problem...

A czepianie się moderacji, że to chamy jest moim zdaniem ciut dziecinne. Nie jesteśmy (chyba) 12 latkami, których obraża tekst "Twoja stara steruje Smokozordem" :D Ciekawe drogi baranku jakim byś ty był moderatorem, gdybyś musiał kasować posty, tematy i użytkowników - debili...

_________________
...lecz kiedy Jedyny opuścił swych czcicieli, jego Słowo pozostało...

...i nadejdzie dzień, kiedy powróci Jedyny. I znów rozlegnie się dźwięk Sarenetha...


N lip 05, 2009 15:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post 
Widzisz Baranku, wiem że lubisz bronić wszystkich (widzę że trzymasz wszystkie wypowiedzi np. moje; mogą się przydać kiedyś :-D). Szczególnie naskakujesz na Moderacje gdy uporaliśmy się z kimś ktoś ewidentnie robił tu syf, oraz postradał zmysły. Jest to Twoje prawo, tak jak i czepianie się. Rozumiem też że popierasz tych co spamują i trolują, zamiast tych dzięki którym możesz w miarę spokojnie pisać tutaj bez obawy że ktoś Ci zniszczy dyskusję, lub bezkarnie będzie Cie obrażać, wszakże wystarczy napisać do Moderacji i odrobinka sprawiedliwości spłynie na Twój temat. Ale jak wolisz, jesteś wolna w tym kogo masz popierać :D

_________________
Pozdrawiam
WIST


N lip 05, 2009 15:23
Zobacz profil
Post 
Wszyscy przesadzacie...

marek451: a ciężko jest na początku wątku napisać, że w innym istniejącym nie znalazło się odpowiedzi? Wtedy istnienie nowego wątku jest jak najbardziej sensowne...

WIST: jakkolwiek masz często rację, to rzucając tymi burakami sam zachowujesz się jak burak. Możesz potraktować to jako osobistą wycieczkę i skasować tego posta, ale możesz też jako konstruktywną krytykę i może wtedy przestaniesz się zachowywać jako wyrocznia tematu buraczanego. W skrócie: jak burak.

Crosis


N lip 05, 2009 15:27
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post 
Cieszą mnie bardzo rozsądne wypowiedzi. Również Twoja Croasis, choć z tym burakiem to się nie zgodzę. Ludzi można nazwać mądrymi, a można też burakami. Moją intencją nie jest obrazić, urazić, poniżyć, a raczej nazwać działalność, intencje, owoce, jakość itd. czyichś poczynań i wypowiedzi. Niestety wielu ludzi jest uczulonych na słowo krytyki, uznają że jedynie można chwalić.
Ale faktycznie, może lepiej nie napisać czegoś, sformułować to inaczej, niż potem uczestniczyć w aferze o nic i dawać temat dla krzykaczy.

Zabawne jest to że krytykuje się moją osobę, ale Autor nie raczył napisać w Uwagach do Moderacji II, tylko drogą okrężną. A my co chwile musimy zwracać komuś uwagę aby pisał na temat, używał wyszukiwarki i właśnie dobierał działy i ich tematykę do tego co chce przekazać.

_________________
Pozdrawiam
WIST


N lip 05, 2009 15:52
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
WIST: jakkolwiek masz często rację, to rzucając tymi burakami sam zachowujesz się jak burak. Możesz potraktować to jako osobistą wycieczkę i skasować tego posta, ale możesz też jako konstruktywną krytykę i może wtedy przestaniesz się zachowywać jako wyrocznia tematu buraczanego. W skrócie: jak burak.


Corsis, ja brałem udział w większości tematów, w których miałem do czyniena z Mateuszem IV jego wypowiedzi były naprawdę chamskie, niedorzeczne i zupełnie nie na temat, Mateusz IV stosował Trolling na każdym miejscu, to jest wyznawca pogaństa, sam się przyznawał że wieży w bogów Słowiańskich, wszyscy co wieżą inaczej (Bądź nie wierzą wogóle) byli dla niego "Śmieciami" do obrażania, nawet założył bardzo obskurny temat o Kościele, który natychmiast został skasowany, zapytaj Zenkognito co on tam wypisywał.

"Zakonnik Mateusz IV a wiedzę masz mniejszą niż ja, naprawdę coś kręcisz."

Twierdził że był w Zakonie a nie znał tajemnicy Trójcy, nie wiedział nawet że Jezus cierpiał na krzyżu!!

I niby nie miał mniejszej wiedzy? A z tym Burakiem.... pozostawię nez komentaża, bo to raczej nie jest czymś nieobraźliwym.


N lip 05, 2009 16:00

Dołączył(a): Pt cze 26, 2009 18:52
Posty: 28
Post 
Crosis napisał(a):
Wszyscy przesadzacie...

marek451: a ciężko jest na początku wątku napisać, że w innym istniejącym nie znalazło się odpowiedzi? Wtedy istnienie nowego wątku jest jak najbardziej sensowne...


Crosis


Faktycznie jest błedem że nie zamieściłem informacji o tym iż na innym istniejacym nie znalazłem odpowiedzi .Ale jak mogłem ja znależcć jeśli temat wątku jest odmienny ?
wypowiedż i link który otrzymałem od moderatora to:
Na forum już o tym dyskutowaliśmy.
Szukanie nie boli, a pomaga.

Choćby tu można poczytać i ewentualnie dyskutować dalej: viewtopic.php?t=15219&highlight=mi%B3osierdzie+sprawiedliwo%B6%E6


A potem już zablokowanie tematu.
Jak spowodowac jego odblokowanie ?
Acha ! Jestem wrogiem obrazania kogokolwiek .Zasugerowałem tylko aby
Moderator nie wpisywał sie w ten ton dyskusji .Buraki zostawmy na barszcz...


N lip 05, 2009 16:21
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 22, 2008 10:34
Posty: 3243
Post 
Duza czesc katolikow niechybnie nabawi sie wrzodow zoladka. Wy do wszystkiego podchodzicie z powaga godna lepszej sprawy.
Osobiscie kazde forum zaczynam czytac od "Uwagi do modow", najwiecej tam PRAWDZIWYCH, ludzkich wypowiedzi, a i posmiac sie mozna. Przyklad(moderator do usera katolika):
"To była Twoja osobista polemika. Chciałeś, żebym dał możliwość ateistom wpisywania dalszych "dowodów i dowodzików"? Już i tak co chwila ktoś tu katolicyzm obala, a ty swoim tematem jeszcze im drzwi otwierałeś "
Cytuj:
Buraki zostawmy na barszcz...

No ale Lepper to tez burak.

_________________
Lecz początki, potem i leki nie pomogą. Owidiusz


N lip 05, 2009 17:14
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Cieszą mnie bardzo rozsądne wypowiedzi. Również Twoja Croasis, choć z tym burakiem to się nie zgodzę. Ludzi można nazwać mądrymi, a można też burakami. Moją intencją nie jest obrazić, urazić, poniżyć, a raczej nazwać działalność, intencje, owoce, jakość itd. czyichś poczynań i wypowiedzi. Niestety wielu ludzi jest uczulonych na słowo krytyki, uznają że jedynie można chwalić.


Widzisz, ja doceniam Twoją wiedzę merytoryczną oraz sposób wypowiadania się. Jedyne co mnie "kłuje w oczy" to to nadużywanie słowa burak. Wybacz porównanie, ale to jakby Ci słoma z butów wystawała. Po prostu taki epitet wg mnie nie jest na Twoim poziomie. Brzmi to jakbyś się urwał z Trójkąta ;) [jesteś z Wrocławia, więc wiesz o co chodzi]

Cytuj:
Ale faktycznie, może lepiej nie napisać czegoś, sformułować to inaczej, niż potem uczestniczyć w aferze o nic i dawać temat dla krzykaczy.

Zabawne jest to że krytykuje się moją osobę, ale Autor nie raczył napisać w Uwagach do Moderacji II, tylko drogą okrężną. A my co chwile musimy zwracać komuś uwagę aby pisał na temat, używał wyszukiwarki i właśnie dobierał działy i ich tematykę do tego co chce przekazać.


To, że autor tematu nie był w stanie sprecyzować, czego oczekuje, a co już znalazł daje sporo wiedzy o samym autorze ;)

@Sebastian88
Jak czytam Twoje posty to naprawdę zaczynam wierzyć, że opcja "ignore" na tym forum byłaby darem od Boga. Nie ważne jakiego, byleby się pojawiała.

Następnym razie jak będziesz chciał odpowiedzieć na mojego posta, nie adresowanego zresztą do Ciebie, przeczytaj go raz, potem drugi, potem trzeci i dziesiąty. A na koniec przeczytaj go ze zrozumieniem.

Crosis


N lip 05, 2009 17:22
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL