Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 17:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
 Parada Normalności??? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 15:36
Posty: 100
Post Parada Normalności???
Miałam dziś wątpliwą przyjemność znaleźć się na drodze "Parady Normalności". Młodziani Wszechpolscy skandowali "Wielka Polska Katolicka" i usiłowali - moim zdaniem - wyważać już otwarte drzwi. Nie bardzo rozumiem, jaki jest sens przekonywania, że "rodzina" to mężczyzna, kobieta i potomstwo. To chyba logiczne. To mniej więcej tak, jakby wyjść na ulice i zacząć przekonywać, że normalnie jest, gdy deszcz pada z góry na dół. I dlatego moje pytanie: czy coś takiego jest w ogóle potrzebne? Ale jeszcze bardziej wstrząsające dla mnie były wrażenia z całego tego "spektaklu". Zobaczyłam grupę na oko 500 - osobową, wymachującą flagami, wykrzykującą różne antygejowskie hasła. Co prawda tym razem dzielni "Wszechpolacy" ograniczyli się jedynie do agresji słownej, ale przerażający dla mnie był wyraz nienawiści malujący się na ich (w większości mało inteligentnie wyglądających) twarzach. I zastanawiam się, dlaczego Kościół Katolicki, pod którego nauczanie oni się podszywają, nie odetnie sie kategorycznie od tego rodzaju wystąpień? Czy naprawdę zależy nam na tym, żeby Polak - katolik postrzegany był jako sfanatyzowany, faszyzujący "łysol"? Szczerze powiem, że w duchu dziękowałam Bogu za obecność Policji na trasie przemarszu tej "parady nienawiści" i myslałąm sobie, że to nie tę paradę w zasadzie należy ochraniać, ale ochraniać nas - przed nią.


So cze 18, 2005 17:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 22, 2005 14:17
Posty: 476
Post 
Mnie ta parada tzw."normalnosci" ani grzeje ani ziębi.Wydaje sie ze te "przedstawienie" jest reakcja na wczesniejszą parade gejow i lesbijek.A ze wiekszosc Polakow homoseksualizm uwaza za grzech to mozna parade normalnosci wykorzystac w obronie moralnosci i zaskarbic sobie glosy wyborcow w nadchodzacych wyborach parlamentarnych.''Czysta" polityka.
A co do Kosciola...Kosciol zawsze odcinał sie od haseł godzacych w wartosci i w drugiego człowieka.A to ze ktos powołuje sie na nauki Kosciola gloszac jednoczesnie nienawisc do drugiego czlowieka to mozna nazwac tylko aktem cynizmu i wyrachowania.I nie ma to nic wspolnego z nauczaniem Jezusa.Kosciol nie jest od tego zeby zamykac komus usta,gdyz de facto angazuje sie w obrone wartosci moralnych a nie zajmuje sie polityką w sensie stricto(pomijając wyjątki)


So cze 18, 2005 17:45
Zobacz profil
Post 
Tak jak poprzednia, tak i ta parada mnie nie interesowała.......bo obie sa przejawem głupoty i wynikiem politycznych manipulacji rządnych władzy popaprańców zwanych politykami tudzież (p)osłami.

Tam nie podobała mi sie nie tyle tolerancja co pełna akceptacja marginalnych zjawisk, które dla mnie zawsze beda odchyłem
W tej ostatniej nie podoba mi sie hasło "Wielka Polska Katolicka".........co to za ustrojstwo?
Co w takim razie z Protestantami, Prawosławnymi, muzułmanami.....?
Won z Polski?
No tak te ogolone (zazwyczaj puste) łby bojówek LPR-u najchetniej by wszystkich wyrzucili....kolejnym hasłem bedzie "Polska tylko dla Polaków", bicie przedstawicieli innej rasy, narodowości, wyznania....itp.

[...]


N cze 19, 2005 11:45

Dołączył(a): N cze 12, 2005 21:47
Posty: 42
Post 
Homoseksualizm to choroba psychiczna i należy ją leczyć , żadnych parad równóści. Homoseksualiści powinni trafić do szpitali psychiatrycznych gdzie dobrzy panowie ( i panie) lekarze przywrócą mornalny stan rzeczy po prostu jeden myśli , że jest Naopoleonem inny , że kotem , a jeszcze inny że "leci"na mężczyzn. LECZYĆ , LECZYĆ JAK NAJSZYBCIEJ I JUŻ .
To zboczenie którego absolutnie nie wolno tolerować


Pn cze 20, 2005 16:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post 
stanley2000 napisał(a):
Homoseksualizm to choroba psychiczna i należy ją leczyć , żadnych parad równóści. Homoseksualiści powinni trafić do szpitali psychiatrycznych gdzie dobrzy panowie ( i panie) lekarze przywrócą mornalny stan rzeczy po prostu jeden myśli , że jest Naopoleonem inny , że kotem , a jeszcze inny że "leci"na mężczyzn. LECZYĆ , LECZYĆ JAK NAJSZYBCIEJ I JUŻ .
To zboczenie którego absolutnie nie wolno tolerować


Polska jest wolnym krajem Jeżeli ktoś chce życć inaczej niech żyje. Dlaczego podatnik ma płacić na leczenie..? Skoro ludzie przewlekle chorzy muszą ze swojej kieszeni płacić za leki ..
Nie tylko na stanowieniu prawa specjalnego dla tej grupy społecznej.
Nigdzie nie ma napisane ze każdy musi być katolikiem chrześcijaninem. Niech żyją w Polsce i przestrzegają prawa, które obowiązuje nas wszystkich bez względu na wyznanie pochodzenie czy przynależność rasową kulturalna społeczną


Pn cze 20, 2005 16:47
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 12, 2005 21:47
Posty: 42
Post 
Chorych psychicznie leczy się na koszt podatników , a hoseksualiści to chorzy psychicznie ( z resztą moim zdaniem pijacy , palacze , narkomani też )
Dlaczego więc człowieka który myśli , że jest Napoleonem zamyka się w psychiatryku , a homoseksualisty nie .
Tylko rożne objawy tej samej choroby .
Atakuje ona ludzi bez względu na wyznanie .
Do zapamiętani
HOMOSEKSUALIZM TO OBJAW SCHIZOFRENII.


Pn cze 20, 2005 17:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2003 8:58
Posty: 3890
Post 
Cytuj:
z resztą moim zdaniem pijacy , palacze , narkomani też


najlepiej zamknąć większość narodu ;)

_________________
Staraj się o pokój serca, nie przejmując się niczym na świecie, wiedząc, że to wszystko przemija.[św. Jan od Krzyża]


Pn cze 20, 2005 17:16
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 12, 2005 21:47
Posty: 42
Post 
Wiesz co elka to nie jest głupi pomysł . Przynajmniej zostanie zdrowe społeczeństwo .


Pn cze 20, 2005 17:24
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 02, 2004 11:43
Posty: 166
Post 
Osobiście brałem udział w paradzie.
1. Nie 500 osób a co najmniej 1000
2. Grupka łysych to raptem kilka osób z ONR a nie z Młodziezy Wszechpolskiej!
3. Parada miała być znakiem sprzeciwu wobec promowaniu gejostwa w życiu publicznym. Nie można dopuscić aby homoseksualisci zawierali związki małżeńskie czy adoptowali dzieci. ( To nierelane? Przyklad Hiszpanii)
4. W Madrycie miała miejsce na prosbę Kościoła ogromna antygeojowsla demontracja - jakoś polskie media nie zawiele o tym mówią, dziwne prawda?
5. Media pokazywały tylko to co chcialy pokazać, czyli znalezli grupke łysych, dziadka z krzyzem w ręku, no i niby "kontrmanifestacja" w liczbie kilkunastu lewaków ktorzy zostali zagwizdani - to miał być główny wątek relacji.
6.M.W. to nie faszyści, prosze zapoznać się bliżej www.wszechpolacy.pl

Nie potepiam nikogo za orientację seksualną! Mi chodzi o to aby nie manifestować takich zachowań publicznie. Nie chce dożyć czasów kiedy na całujących sie namietnie na przystanku gejów patrzy małe dziecko.


Pn cze 20, 2005 19:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 01, 2005 22:00
Posty: 435
Post Re: Parada Normalności???
dakota

Rozumiemy, że demonstracja się Tobie nie podobała. Ale co masz jej uczestnikom KONKRETNIE do zarzucenia?? Z Twojego postu wynika, że zarzucasz im, iż:

- demonstrują coś, co dla Ciebie jest oczywiste (co w tym złego??)
- chcą "Wielkiej Katolickiej Polski" (a Ty nie życzysz sobie Polski wielkiej, czy katolickiej??)
- wykrzykują antygejowskie hasła (rozumiem, że według Ciebie wszystkie demonstracje polityczne powinny z pełną kulturą i kurtuazją komplementować swoich przeciwników)
- mieli na twarzach wyraz nienawiści (ja też dzisiaj miałem, jak się w nogę walnąłem, ogólnie sądzenie ludzi po minach, jakie robią, skażone jest dużym ryzykiem wydania krzywdzącego osądu)
- mieli w ogóle mało inteligentne twarze (niewątpliwie masz rację, ale rysów twarzy sobie człowiek nie wybiera, więc chyba nie masz o to do nich pretensji??)

Więcej KONKRETNYCH zarzutów wobec tej demonstracji nie wyłapałem. Wydaje mi się, że po prostu nie zgadzasz się z politycznymi poglądami MW, ale naprawdę nie czyni to od razu tej organizacji faszystowską, znam z niej jednego kolegę i jedną koleżankę i choć wiem, że trudno w to Tobie uwierzyć, oboje nie są łysi. Pytanie do Ciebie: czy znasz BLIŻEJ jakiegokolwiek członka MW?? Czy tylko na demonstracjach zza pleców policjantów głęboko zaglądasz im w twarze?? :-D MW to jedna z wielu organizacji politycznych, jedyna jej wina, że nie lubią jej gazety :D

_________________
"Nie ma nic gorszego jak życie, którego nikt nie obserwuje."
Irving Yalom


Pn cze 20, 2005 20:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 14, 2004 19:35
Posty: 796
Post 
Jeli ktos krzyczy: geje do gazy, lesbijki gdzięstam, już nie pamietam gdzie, no to sorry. A wielka katolicka Polska? - Co to ma być? Afganistan za talibów? Już samo to, że ktoś ma zapędy do robienia państwa wyznaniowego jest bardzo niepokojące i nalezy się temu ostro przeciwstawić. Religii nie wolno nikomu narzucać!

Cytuj:
Nie chce dożyć czasów kiedy na całujących sie namietnie na przystanku gejów patrzy małe dziecko.


A co za róznica czy robi to dwóch mezczyzn, dwie kobiety, czy męzczyzna z kobietą? W miejscach publicznych jest to tak samo niesmaczne.

_________________
Oszukać diabła nie grzech...


Pn cze 20, 2005 21:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 01, 2005 22:00
Posty: 435
Post 
A tutaj jeszcze mrożące krew w żyłach zdjęcia z demonstracji (tzn. łyse łby, wykrzywione nienawiścią twarze...):

http://www.freerepublic.com/focus/f-new ... ?page=1,50

_________________
"Nie ma nic gorszego jak życie, którego nikt nie obserwuje."
Irving Yalom


Pn cze 20, 2005 21:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 16:46
Posty: 738
Post 
Panie Gąsienico - Pana naprawdę nie przerażały nazistowskie poglądy głoszone przez niektórych uczestników Parady Normalności ?

"Wielka Polska - katolicka" - reszta obywateli wynocha?

_________________
zielony anioł


Pn cze 20, 2005 21:37
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 02, 2004 11:43
Posty: 166
Post 
Do Wandy. Jesli to dla Pani nie stanowi żadnej różnicy, to naprawdę nie mamy o czym dyskutować. Bo normalny człowiek na widok całujących się gejów doznaje co najmniej niesmaku lub obrzydzenia. Gratuluje poczucia estetyki.
Do Puelli. O jakich ....nazistowskich hasłach Puello mówisz? Możesz przytoczyć?
Hasło: Wielka Polska Katolicka - oznacza, ze panstwo powinno kierować się wartościami gloszonymi przez religię rzymskokatolicką. To wszystko. Tak cieżko to zrozumieć?
Prosze zapoznać się dokładnie z deklaracją ideową Młodziezy Wszechpolskiej a nie pisać puste slogany powtarzane przez lewaków lub katolewaków.
Panie Gąsienico serdecznie Panu dziękuje za te zdjęcia. Zobaczcie te straszne, tępe twarze nazistów.


Pn cze 20, 2005 22:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 01, 2005 22:00
Posty: 435
Post 
puella napisał(a):
"Wielka Polska - katolicka" - reszta obywateli wynocha?


Echm, stawiasz mnie w dosyć żenującej sytuacji, mam wyjaśniać dlaczego słowo "katolickość" NIE oznacza agresji wobec wyznawców innej religii??

Ja nie mam narodowych poglądów, ale uważam, że poglądy polityczne nardowców są równoprawne z Waszymi i nie macie nad nimi "na starcie" jakiejś moralnej przewagi...

Skąd w ogóle przyszło Wam do głowy, że "Polska katolicka" to Polska nietolerancyjna?? Mi się wydaje, że Polska katolicka to taka Polska, której prawa opierają się na nauczaniu Kościoła. Można się z tym niezgadzać, można uważać to za śmieszne, głupie, anachroniczne, ale po co wyzywać od razu od faszyzmu????

_________________
"Nie ma nic gorszego jak życie, którego nikt nie obserwuje."
Irving Yalom


Pn cze 20, 2005 22:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL