Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 22:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Licheń-Bazlijka 
Autor Wiadomość
Post Licheń-Bazlijka
Jak by ktoś nie widział w licheniu sa koncerty z organów w niedzile często fajna impraze odbywa się to w nowej bazlice dojaz z konina droga powitowa nr 266 okoł 15Km z Bydgoszczy na droga nr 25 krajowa w ślesnie jest z jazd na Lichen oznaczony około 1Okm Poznań droka nr 2 w Konin z jezd na licheń droga nr 266 to samo z warszawy Srodki pobliczne PKS 4zł prywatne Bus 3,5zł W okolcy konina polcem Binenisze znajduje sie tam scisle zamknety klasztor msz tylko w niedzile o 10 piekne terany sa tam jest puszcza przez puszcze droga jest 6km do jeziora z Konin droga nr 264 powaitowa nalezy sie kirowanc nakleczwe z konin odległośc okoł 7 km


Pn sty 16, 2006 0:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
duzo informacji, potok słów, ciężko zrozumieć o co chodzi.

Jesli zaś chodzi o Licheń, warto tez zatrzymać się na chwile i wstąpić do kaplicy MB Częstochowskiej (stara część sakntuarium) gdzie codziennie o 15 jest odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji odób uzależnionych i ich rodzin, a także współuzaleznionych.

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


So kwi 15, 2006 23:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Przykro - znowu byk za bykiem. Choćby "bazyliJka"...

Luki - śmieszny jest ten Twój podpis. Ale o tym już rozmowa była gdzie indziej, jak i o Twoim nastawieniu do tych, którzy zwracają Ci uwagę na nieczytelność postów.

Co do Lichenia - cóż, monument. Ładna droga krzyżowa, i polecam ten starszy kościół. Bazylika nowa w ogóle nie wzbudza we mnie zachwytu.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


N kwi 16, 2006 14:56
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Nie byłem co prawda w Licheniu, ale widziałem zdjęcia tej bazyliki. Przerost formy nad treścią. "Piękny kościół, ale bez Boga". Tą moją opinię podzielają osoby, które były w Licheniu i widziały nową bazylikę


N kwi 16, 2006 16:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
zgadzam sie z tą opinią, jednak dla mnie Licheń stał sie szczególnym miejscem, zanim jeszcze powstała bazylika, zresztą zawsze moje wisyty tam ograniczają sie do pobytu w starej części sanktuarium. Dlatego też polecam obikty znajdujące się w starej części, czyli m. in. kaplice MB Częstochowskiej.

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


N kwi 16, 2006 17:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL