Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 21:58



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 KSIAZKA KOD BIBLI I KOD BIBLI 2 JAKIE JEST WASZE ZDANIE 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt gru 19, 2003 12:38
Posty: 7
Post KSIAZKA KOD BIBLI I KOD BIBLI 2 JAKIE JEST WASZE ZDANIE
KOD BIBLI KSIAZKA I KOD BIBLI 2 JAKIE JEST WASZE ZDANIE


N mar 21, 2004 9:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 30, 2004 12:20
Posty: 44
Post 
moje zdanie jest takie że nie wiem o co chodzi :P


N mar 21, 2004 10:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Antoni czy mógbyś bardziej rozszerzyć to pytanie, bo jest pewnie dla wielu niezrozumiane. O co właściwie chodzi z tymi KODami?


N mar 21, 2004 10:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post 
Hej :)
Czytalam I czesc tej ksiazki.Hmmm...moim zdaniem, Biblia jest"pisana" w taki sposob,aby byla dostepna dla kazdego.Bóg nie ukrywa w niej niczego przed nami, bo jaki by mial w tym cel?Jezus tez nauczal"jawnie".Biblia nie jest"książką magiczną", więc po co się w niej doszukiwac"magii"?Czy Bóg powiedzial, ze powinnismy posiąść tajemną wiedze ,aby moc "rozszyfrowac"Biblie?Biblia ma "za zadanie"budowac nasza wiare, ma byc naszym mieczem przed szatanem, ma sluzyc nawracaniu ludzi. Pomagac nam modlic sie, ma nas uczyc o Bogu itd.
Dar prorokowania ma takze budowac nasza wiare.A ta ksiazka mowi o tym, ze rozszyfrowujac Biblie mozemy dowiedziec sie co nas czeka..kiedys tam.Biblia sama mowi nam jak powinnismy z niej korzystac:czytac i sluchac( Ap 1;3, Rz10;17), wierzyc(Dz 17;4), studiowac(ŁK 1;3-4), modlic sie(Flp 4;4), zapamietywac (Pwt 6;4-8), wprowadzac w zycie(Jk 1;21-24), głosic(Mk 16;15-16).O jej"kodach"nic nie wspomina...
To na razie tyle :)

Pokoj z wami :)


N mar 21, 2004 12:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 29, 2003 12:52
Posty: 1364
Post 
Tak to bardzo dobry kod. Stosując tę samą metodę pewien człowiek odczytał przepowiednię śmierci księżnej Diany z ... "Moby Dicka" ...
Przepowiednie zdarzeń które już zaszły można odczytać nawet z kapsla po butelce CocaColi jeżeli wystarczy nam samozaparcia. Nie dajcie się nabierać na bzdury ...


N mar 21, 2004 14:33
Zobacz profil
Post 
Witam

Czy moglbym sie dowiedziec kto jest autorem tych ksiazek??
Czasami osoba autora , potrafi wszystko wyjasnic ;)


pozdrowka


N mar 21, 2004 17:26
Post 
....spoczko, juz wiem

Michael Drosnin - dziennikarz "Washington Post" (kronika kryminalna :D ) i "Wall Street Journal" (relacje z posiedzen zarzadow firm).

.......kase mozna zbic na wszystkim, ludzie "polkna" kazdy bzdet.

Jezeli ktos twierdzi, ze kluczem do zrozumienia Biblii jest KOMPUTER........to ja juz wszystko wiem ;P

Male co nieco z tej ksiazeczki:

Cytuj:
“Ogień 3 szwat", która to data odpowiada naszemu 18 stycznia, odnosi się do pierwszego ataku rakietowego i wystrzelenia scudów podczas wojny w Zatoce. Informacja ta zaszyfrowana jest w Rdz 14, 2-12. Nazwisko przywódcy Iraku, “Husajn", zaszyfrowane jest w Rdz 14, 9-14. Słowa “wojna" i “rakieta", choć na ilustracji zostały zaznaczone tylko raz, pojawiają się dwa razy, a za drugim razem “rakieta" przecina wyraz “wróg" (s. 20).

Dokładny tekst zakodowanej informacji brzmi następująco: “Husajn wyznaczył dzień". Zaszyfrowana jest ona w Rdz 14, 6-17, w tym samym rozdziale Biblii, co “ogień 3 szwat". Oba zdania są jednak na tyle długie, ze nie zmieściły się na jednym wydruku. Dosłowny przekład pojawiających się słów powinien brzmieć “Husajn zaznaczył dzień", tak jakby zakreślił kółkiem datę w kalendarzu.

Współczesna pisownia nazwiska “Husajn" powinna normalnie zawierać jeszcze jedną literę, waw, lecz to, co pojawia się w Biblii jest uznawaną, choć nieco odmienną formą, zgodną z pisownią charakterystyczną dla całej Biblii. Zaszyfrowanie tego nazwiska wraz z datą ma wszelkie cechy celowości; atak nastąpił właśnie dnia 3 szwat, jak zostało przepowiedziane


Bzdury na miare Doenikena..........szkoda czasu
Tolkien, Andersen i nasza rodzima Konopnicka sa lepsi :D :D :D :D :D


pozdrowka :D


N mar 21, 2004 18:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post 
Hej :)
Beli, teraz to juz mozesz wszytko wiedziec, bo masz komputer ;-)
Jednak kilkadziesiat lat wstecz...nic bys nie wiedzial :D
Ehh...jak to dobrze zyc w "erze komputerow" :D
Dopiero teraz mozna zrozumiec Biblie ;-)

Pokoj z wami :)


N mar 21, 2004 18:32
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 04, 2004 21:46
Posty: 50
Post 
Co do książek to nie czytałem ich, ale co do słowa i przepowiedni, to być może jest w tym coś. NA początku wspomne, że bardzo interesuję się kulturą celtycką, gdyż jest ona wyjątkowa. Podczas poznawania jej coraz bardziej stwierdziłem, iż celtowie (chodzi mi o tych ze Szkocji i Irlandii szczególnie) Czekali na przyjście Jezusa. Moją hipotezę potwierdził ostatnio program telewizyjny, którego tematem była kabała. Jak by ktos nie wiedział to najprościej jest to określenie tajemnych nauk judaizmu i praktyk żydowskich. opiera się przedewszystkim na matematyce i liczbach. To każdego znaku hebrajskiego przypisana jest cyfra, automatycznie do słowa liczba, co pozwala na interpretacje zachodzących zjawisk i Tory. Działa to w obydwie strony: np, z ruchów słońca można odczytać jakieś przesłanie i z Tory można odczytać ruchy słońco.
Otóż w programie poruszono temat stonehenge. Jest to budowla niemalże idealna wzniesiona przez celtów (lub jak niektórzy twierdzą przez obcą cywilizacj/śmieszne). Intrygujące w tej budowli są jej wymiary, które opisują w sposób doskonały nie tylko ruchy słońca, ale także pory roku, fazy księżyca, itp. Pewna pani profesor której imienia niestety nie pamiętam zmieżyła stonehenge wzdłóż, wszerz, na ukos i tak sobie mieżyła :-). Używała jednostek stóp i łokci, bo takimi posługiwali się celtowie. Otóż podąrzając zgodnie z kabałą, nie wprowadzając żadnych nowych danych, żadnych zmiennych, przyporządkowała liczbą znaki, a jej oczą ukazał się napis "Lord Jesus Christ" :-) czyż nie cudowne?? :-)

_________________
there's nothing left for me to say, soon I'll be dead anyway :-P


N wrz 05, 2004 0:20
Zobacz profil
Post 
Wiem, o jakie ksiązki chodzi, chociaż ich nie czytałam. Jednak reklama w tym przypadku spełniła swoją rolę. Pozostaje mieć nadzieję, że teraz sięgniemy do książki, która posłużyła do napisania Kodu... czyli zaczniemy więcej czytać i myśleć nad Biblią.
Kod Bibli jest ukryty na dnie naszego serca i nie ma on charakteru uniwersalnego. Gdyby tak było, wówczas nie dochodziłoby do sytuacji, kiedy kilka osób słucha fragmentu Pisma i wszystkie są przekonane, że te słowa zostały skierowane właśnie do nas:)
A tak w ogóle.. po co szukać kodów? Asienkka ma rację... czy bez komputerów nie potrafiliśmy zozumieć Boga? Czy bardziej wierzymy maszynie, niż Stwórcy... ? :?


Pt gru 10, 2004 19:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 22, 2005 23:45
Posty: 3638
Post 
KABAŁA i nic więcej

Duster napisała:
cyt:
"... że bardzo interesuję się kulturą celtycką, gdyż jest ona wyjątkowa. ..."

nie kulturą tylko cywilizacją
i rzeczywiście jest wyjątkowa :D :cojest: ...

cyt:
"...lub jak niektórzy twierdzą przez obcą cywilizacj/śmieszne). ..."

może cie to zdziwi ale celtowie są obcą cywilizacją przynajmniej dla mnie
i jest to śmieszne , że niektórzy nie zajmują się nauką tylko bzdurami

wątpie w to byś była z celtyckiej cyw.
takie rzeczy jak ty opowiadają osoby które są cyw. bizantyńskiej albo żydowskiej cywilizacji
albo wogóle nieposiadają cywilizacji żadnej, a tylko nalot propagandy jednej z nich, no cóż...

kabała obejmuje nietylko matematyczne wyprorokowanie Izraelowi , że wszystko będzie podnóżkiem jego stóp,
i nie tylko wyzywaniem Chrystusa :"niech imię Jego będzie przeklęte", ale jeszcze sprowadzaniem demonów za pomocą specjalnych zaklęć które mają unieszkodliwiać je albo dać na usługi zaklinającym ...


:lol:

_________________
Niech żyje cywilizacja łacińska !!!

więc śpiewaj duszo ma... BÓG JEST MIŁOŚCIĄ...


N mar 27, 2005 21:38
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 11 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL