Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 21:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna strona
 Nowy Minister Edukacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 10:31
Posty: 78
Post Nowy Minister Edukacji
Pan Roman Giertych... płakać się chce... jak ktoś o tak skrajnych poglądach, bez doświadczenia w danym resorcie... jest szefem :o to zakrawa na kpinę....

_________________
Gdzie te dinozaury ?
-----------------------
Mądrzy dawno wiedzą, a głupi wiedzieć nieciekawi


Pt maja 05, 2006 18:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Nowy Minister Edukacji
sophia napisał(a):
Pan Roman Giertych... płakać się chce... jak ktoś o tak skrajnych poglądach, bez doświadczenia w danym resorcie... jest szefem :o to zakrawa na kpinę....


Jeszcze Lepper powinien zostać ministrem sprawiedliwości i mamy przywróconą normalność ;-)


Pt maja 05, 2006 19:16
Zobacz profil
Post 


To jest w zasadzie katastrofa. Został zrealizowany jeden z najczarniejszych scenariuszy. Ciekaw jestem na ile jest to sytuacja stabilna, a na ile nie. Giertych ma w końcu możliwość forsować swoją wizję świata w szkołach. Nic to dobrego, ani dla dzieci, ani dla katolików, nie wspominając o niekatolikach. No i oczywiście patriotyzm w pełnej krasie. Myślę, że będzie niezwykle ciekawym ministrem i będzie się działo :d
A Lepper... no cóż... :D





Pt maja 05, 2006 19:17
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
Nie lubię tematów politycznych, ale tym razem nie mogę!

Kurcze, przecież ja w czerwcu kończę studia i chcę pracować w szkole! Ale z takim ministrem edukacji?! Ech, załamałam się. Serio.

Nasz system edukacji rzeczywiście wymaga reformy i żeby było normalnie potrzeba ładnych kilka lat. Jednak, w obecnej sytuacji wydaje mi się to niemożliwe, ech :?

Co ja mówię! Reformy na pewno będą, tylko pytanie: jakie?

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


Pt maja 05, 2006 19:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post 
Może bedzie smieszniej? :D


Pt maja 05, 2006 20:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz kwi 06, 2006 10:31
Posty: 78
Post 
rozalka napisał(a):
Co ja mówię! Reformy na pewno będą, tylko pytanie: jakie?


Obowiązkowa "Religia jedynie słuszna" dla wszystkich, niezależnie od wiary i wyznania, oraz przynależność do "młodziezy wszechpolskiej".... a tak dodatkowo zwalnianie nauczycieli, którzy nie słuchają RM....

_________________
Gdzie te dinozaury ?
-----------------------
Mądrzy dawno wiedzą, a głupi wiedzieć nieciekawi


Pt maja 05, 2006 20:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 14, 2005 20:43
Posty: 682
Post 
Jak dobrze, ze niedlugo opusze liceum. Obecna sytuacja to po prostu katastrofa. Pomijam fakt, ze program "taniego panstwa" jest realizowany w sposob polegajacy na dzieleniu kolejnych ministerstw. Ale kto by sie tym przejmowal.

_________________
Kto przeczy, że istnieją idee, ten jest poganinem, bo przeczy, że istnieje Syn


Pt maja 05, 2006 21:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Hip hip hurra!
Oby ten rząd długo nie przetrwał 8)

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Pt maja 05, 2006 21:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
no rewelka... a ktoś mówił o drozności edukacji i co? ludzie ze starą maturą za kilka lat będa musieli zdać nową żeby iśc na studia...

nowe zmiany w edukacji? moze instruktarz jak i gdzie zdobyc narkotyki i jak je przechowywac zeby nikt nas nie złapał? niezłe to moze być, ciekawe kto tego będzie uczyć.... ;D

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Pt maja 05, 2006 22:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
Jestem załamana. Giertych ministrem edukacji ;/ Jego mogła by pobić tylko posłanka Beger na tym stanowisku ;-)

Ale jedno jest pewne, będzie śmiesznie... i to bardzo


Pt maja 05, 2006 22:20
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N sie 31, 2003 4:32
Posty: 282
Post 
Wygląda na to, że od teraz, bez udziału w spotkaniach lednickich z o.Górą nie będzie można liczyć na promocję do następnej klasy ;-P

_________________
Bogu ducha winny


Pt maja 05, 2006 22:41
Zobacz profil
Post 
Super sprawa!
Czlowiek dobrze wyksztalcony, odpowiedzialny, inteligentny, pochodzacy z dobrej rodziny.
Moze on duzo dobrego zdzialac.


Pt maja 05, 2006 23:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 14:23
Posty: 3613
Post 
Lucyna napisał(a):
Super sprawa!
Czlowiek dobrze wyksztalcony, odpowiedzialny, inteligentny, pochodzacy z dobrej rodziny.
Moze on duzo dobrego zdzialac.

Lucyno. Naprawdę tak myślisz ? Czy to tylko ukryta ironia ?
Pochodzenie (napewno coś czego nie mozna utracić), inteligencja (zapewne wrodzona, z pochodzenia) i wykształcenie (nabyte, acz nietrwałe. Postęp czyni wielkie kroki. Wiedza się starzeje. Jak się człowiek ustawicznie nie dokształca, to się cofa) nic nie gwarantują.
Dowodów niedostatków odpowiedzialności (medialne chlapanie ozorem, najczęściej bez sensu) dostarczył aż nadto.

Wg mnie nie ma powodu do radości, ale i przesadnej rozpaczy. Mam nadzieję że do samobójstw wśród forumowiczów nie dojdzie. Szczególnie wśród wierzących. Wiedzą, że to grzech i poważna przeszkoda do Wieczności.
Ale ci ateiści ?! Nie mają żadnych hamulców !!

Ostatecznie wszystkie ważne decyzje zatwierdza cała Rada Ministrów.
Tyle, że ambitny Roman będzie mógł - w przypadku blokowania jego pomysłów - szantażować koalicjantów zerwaniem koalicji.
Jednakże gdyby nie był ministrem, też by mógł, może jeszcze bardziej.

Nadzieje koalicjantów, że uda się różnice zdań 'wewnątrz koalicji' - dzięki wmontowaniu Romana w Radę Ministrów - utrzymać w poufności (a więc i pokazywć na zewnątrz STABILNOŚĆ NA LATA) są płonne.

Roman lubi brylować w mediach. Już dziś dał kolejną próbkę w którejś tv (chyba wiadomości Polsatu ?).
Jest to zwyczajnie głupie, bo jeśli upadnie Koalicja, to i zejdzie w nicość LPR - razem ze swoim Wodzem.

_________________
Obrazek
Gdy rozum śpi, budzą się po.twory.


So maja 06, 2006 2:51
Zobacz profil WWW
Post 
Nie oceniam człowieka na podstawie tego jak go media ukazują.
Media musza być wolne, aby były wiarygodne, a w większości nie są.
Polityki p. R.Giertych cały czas się uczy, ma doświadczonego ojca, który mu w tym pomaga.
To, ze media ukazują go w kiepskim świetle, to odczytuje jako korzyść dla niego.
Nie dał się przekupić. Może jest dla niektórych niewygodny ( patrz różnorodne afery, które on wywlókł na światło dzienne).

Ironią na forum staram się nie posługiwać, gdyż może wyrządzić, wiecej szkody niż pożytku ( dotyczy to kwestii zrozumienia).

Pozdrawiam


So maja 06, 2006 3:26
Post 
Krotki dodatek do poprzedniej mojej wypowiedzi.

http://www.prawy.pl/index.php?dz=feliet ... 806&subdz=


So maja 06, 2006 3:34
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL