Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt cze 04, 2024 23:36



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Biblia elektronicznie - prośba o pomoc (pomysły) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 10, 2005 1:37
Posty: 589
Post Re: Biblia elektronicznie - prośba o pomoc (pomysły)
W przypadku takiej publikacji jak Biblia to chyba wciąż nie ma mowy o zastępowaniu wydania papierowego elektronicznym. Ktoś kto kupuje wydanie elektroniczne ze względu np. na poręczność, możliwość wyszukiwania itd. ma już zwykle wydanie papierowe. I to cena powinna uwzględniać. Szczerze to wszystko powyżej 40 złotych będzie dziwne.

No, ale Pallotinum stawia pierwsze kroki w dziedzinie dystrybucji elektronicznej, podejrzewam że się zorientują za jakiś czas.

Lobbing w tym zakresie mogę pouprawiać (szczególnie że prowadzę serwis o czytnikach, który ma ćwierć miliona wizyt miesięcznie), poproszę tylko o namiary na osoby do których pisać. Może być na priv. :-)

_________________
Nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale MOCY, MIŁOŚCI i trzeźwego MYŚLENIA (2Tm 1,7)

Moje blogi: Świat Czytników, VrooBlog, Blog Biblijny (zawieszony). Moje strony: porównywarka polskich e-booków


Cz lip 18, 2013 13:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Biblia elektronicznie - prośba o pomoc (pomysły)
Zastępować nie, ale myślę że my tu mówimy o książce, której rozpowszechnianie to pewna misja. Choćby promil ludzi z tego skorzystało, to warto, bo nie chodzi o masowość. To jest alternatywa. Inna sprawa że chyba już wcześniej zgłaszałem że produkty Apple nie są w Polsce tak powszechne, ale sam znam osoby wierzące które korzystają z produktów z pod znaku IJabłka więc dobrze że i tutaj są aplikacje.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Cz lip 18, 2013 14:48
Zobacz profil

Dołączył(a): So mar 10, 2012 23:36
Posty: 5
Post Re: Biblia elektronicznie - prośba o pomoc (pomysły)
Na iphona jest aplikacja z Biblią i to chyba w czterech tłumaczeniach(tysiąclatka nie jest w wyd. V ale chyba w III). Aplikacja jest fajna i jest za darmo a nazywa się polish bible collection.


Pt lip 19, 2013 21:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL