Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr cze 05, 2024 3:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1031 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 69  Następna strona
 KONKURS BIBLINY2 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt gru 06, 2005 18:07
Posty: 13
Post KONIEC ????
:( Czy to naprawdę się kończy. Jaka szkoda. Tyle radości i dociekań a tu nagle wakacje i nróbstwo! Szkoda by czekać lata na kolejny konkurs :?
Kochany Saxonie może by tak teraz konkurs o kapłaństwie. :razz:


Pn cze 01, 2009 16:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lut 16, 2009 20:37
Posty: 2
Post 
My chcemy wakacyjny konkurs!!!
My chcemy wakacyjny konkurs!! i już


Wt cze 02, 2009 18:39
Zobacz profil
Post 
Emmy- jesteś pewna, że saxon też tego chce? ;) Jakiś odpoczynek czasem nie zaszkodzi :)


Wt cze 02, 2009 18:41

Dołączył(a): Pn lut 16, 2009 20:37
Posty: 2
Post 
Przecież "moc w słabości sieę doskonali"


Wt cze 02, 2009 18:45
Zobacz profil
Post 
saxon się będzie doskonalił na rekolekcjach :D:D


Wt cze 02, 2009 21:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 22:07
Posty: 79
Post 
Jakoś mi smutno :-(
Saxon się chyba zniechęcił do konkursu co widać po pytaniach. Wcześniej były pretensje (chyba) ale teraz jak się w 10 minut znajduje wszystkie odpowiedzi to nie ma tej radości. Pozostaje mi ufać, że te ostatnie pytania jednak będą wymagały myślenia pomimo wszystko.

Smutno mi tez dlatego, że niektórzy wygrywają po raz drugi inni nie wygrali ani razu :-(. Ale nic tą największą nagrodę czyli poznanie osoby św. Pawła i danie sobie odpowiedzi na pytanie: Co ja mogę i chciałabym naśladować w św. Pawle to zdobyłam.

Co do tego konkursu z judaizmu to chętnioe wezmę udział ale tak naprawdę to chciałabym żeby jednak ta wakacyjna przerwa była.

Saxonowi i tak BARDZO dziękuję za konkurs bo dał mi poznac lepiej NT . I podziwiam za chęć sprawdzania naszych malili.
Pozdrawiam Wszystkich współuczestników.


Śr cze 03, 2009 20:45
Zobacz profil
Post 
flex- no nie wiem, czy w 10 minut :D - ja tam zamierzam przeczytać jeszcze raz listy, żeby znaleźć te cytaty o kobietach :-D Może się wyrobię :razz:

O jakim konkursie z judaizmu piszesz ?

A co do losowania- zawsze można sobie kupić książkę na pocieszenie :D- może tym razem NIE o św. Pawle :lol:


Śr cze 03, 2009 20:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 22:07
Posty: 79
Post 
Baranku - tak sobie napisałam dla poprawienia humoru.

Co do judaizmu to oczywiście o pięcioksiag mi chodzilo. Jakoś tak się mocno kojarzy bynajmniej mi i wybrałam krótszy wyraz.

Co do kupna książki to pomijając kupione przezemnie na potrzeby konkursu V wyd BT, książkę Paweł Apostoł Narodów i Listy sw. Pawła edycji wydawnictwa sw. Pawła ktoś sprezentował mi jeszcze ciekawą pozycję: Konkordancja do Biblii Tysiąclecia ks. Jan Flis - rewelacja czyta się to jak ksiażkę telefoniczną ale to nie to samo co wygrać. Ale już nie marudzę.

Saxonie Tobie chciałam napisać, że i tak badzo Ci dziękuję iż zamiast pić kawę z kolegami sprawdzasz nasze maile ale mam prośbę taką wielką by końcowe pytania konkursu były jednak podobne do tych wcześniejszych. Ty na pewno sobie poradzisz z ewentualnymi reklamacjami a nam dasz wiele radości jak po nieprzespanych nocach uda nam się w niedzielę o
22-55 domyślec o co może chodzić w pytaniach. :-)
Pozdrawiam.


Śr cze 03, 2009 22:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 11:27
Posty: 556
Post 
flex napisał(a):
Smutno mi tez dlatego, że niektórzy wygrywają po raz drugi inni nie wygrali ani razu :-(


wiesz flex..
moze w tym co powiem wyraze swoja niewdziecznosc.. i w ogole same najpodlejsze cechy mego charakteru.. ale uczciwie mowiac to nie jest fajne wygrywac dwa razy..
jakos mi tak smutno i niewyraznie.. bo taka wygrana to w sumie drobiazg.. ale to ze sie zostalo wylosowanym sprawia (przynajmniej mi) najwieksza przyjemnosc.. - z tym, ze za pierwszym razem..
w sumie to mi przykro, ze ktos w ten sposob zostal owej nagrody pozbawiony...

ale wlasnie mi przyszedl pomysl kompromisowy... - napisze turke wlasnych pytan.. i sposrod osob, ktore przysla prawidlowe odpowiedzi (na PW np) wylosuje jedna, ktorej oddam moja nagrode.. - w ten sposob osoba, ktora dostanie, nie bedzie miala poczucia ze dostaje ot tak, za nic.. z litosci niemal.. a ja sie pozbede tego jakiegos nieprzyjemnego uczucia niesprawiedliwosci (choc wywolanego zbyt uczciwym losowaniem*)

Co o tym sadzicie? :)

*) tak, wiem.. uczciwym po prostu.. ale mozna bylo troche nagiac te uczciwosc, zeby kazdy mial szanse wygrac.. a nie, ze ktos dwa razy wygrywa by nie wygrac mogl ktos.. :|

_________________
Jeśli chcesz zrozumieć drugiego człowieka..
nie słuchaj tego co mówi..
wsłuchuj się raczej w to, co przemilcza..
Khalil Gibran


Cz cze 04, 2009 23:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sie 18, 2006 8:18
Posty: 140
Post 
Bejotka, jestem bardzo za i jestem uśmiechnięta na widok Twojej postawy :-D Brzmi strrrasznie dostojnie, ale mi się podoba i już.

_________________
Zajmij się sprawami Pana Boga, a Pan Bóg zajmie się twoimi sprawami.


Pt cze 05, 2009 7:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 19:45
Posty: 77
Post 
Mnie się też ten pomysł podoba :brawo:


Pt cze 05, 2009 15:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 03, 2006 22:07
Posty: 79
Post 
Bejotko Kochana:

Ani do Ciebie ani do Prowadzącego Konkurs nie mam ŻADNYCH pretensji.
Co do tego, że mi smutno to jest to także efekt pewnych zmian w moim życiu osobistym nie mającym nic wspólnego z Konkursem. Poprostu gdzieś się musiałam wyżalić nasuneło mi się to forum moze nie najlepsze miesjsce.

Prowadzącemu dziękuję za Konkurs, za to że chcało Mu się dla nas to przygotowywać i sprawdzać, Tobie Bejotko za miły gest choć to co zrobisz z nagrodą zostawiam Tobie.

I jeszcze jedno już mi się humorek poprawia. :-)

Pozdrawiam Wszystkich - fajnie że jesteście :-)


Pt cze 05, 2009 20:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 01, 2006 8:49
Posty: 870
Post 
Zabrałem się za szukanie odpowiedzi.
I co znajduję? Przedwyborczą kampanię! I to w trakcie ciszy! Skandal! ;)

_________________
Powiedziano ci, człowiecze, co jest dobre. I czegoż żąda Pan od ciebie, jeśli nie pełnienia sprawiedliwości, umiłowania życzliwości i pokornego obcowania z Bogiem twoim
Micheasz 6:8


So cze 06, 2009 20:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 11:27
Posty: 556
Post 
goostaf napisał(a):
Zabrałem się za szukanie odpowiedzi.
I co znajduję? Przedwyborczą kampanię! I to w trakcie ciszy! Skandal! ;)


ii tam skandal.. - mogles wyslac odpowiedzi przed cisza :P

ale wiesz goostafie.. to lepiej nie idz jutro na Msze.. albo na czas Psalmu responsoryjnego uszka zatkaj.. - bo tam to agitacja pelna para... ;)

_________________
Jeśli chcesz zrozumieć drugiego człowieka..
nie słuchaj tego co mówi..
wsłuchuj się raczej w to, co przemilcza..
Khalil Gibran


So cze 06, 2009 22:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt sie 18, 2006 8:18
Posty: 140
Post 
bejot napisał(a):
albo na czas Psalmu responsoryjnego uszka zatkaj.. - bo tam to agitacja pelna para... ;)

Przy poprzednich wyborach ten sam tekst przysłano mi na skrzynkę jako Słowo Dnia. Na drugi dzień dostałam maila z przeprosinami, że to zbieg okoliczności, że nie chcieli agitować, bla bla bla.
Goostaf, a tę agitkę to znalazłeś w tekście BT czy w przypisach? Bo do tej tury to chyba trudno znaleźć odpowiedzi gdzie indziej :mruga:

_________________
Zajmij się sprawami Pana Boga, a Pan Bóg zajmie się twoimi sprawami.


N cze 07, 2009 8:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1031 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 69  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL