Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So maja 26, 2018 18:29

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Jakie wydanie Pisma Świętego wybrać? 
Autor Wiadomość

Post Re: Jakie wydanie Pisma Świętego wybrać?
białogłowa napisał(a):

To nadal jest strona śJ. Podaj wiarygodne, niezależne źródło, potwierdzające, że B. Kedar jest z wykształcenia hebraistą.
Technika na głupie zagadywanie, aż się strona zmieni i czytelnik zapomni o czym na poprzedniej była mowa jest tutaj dobrze znana. Nie jesteś na tym forum pierwszym trollem, więc nie sądź że się tak łatwo wykpisz.

Jeżeli zacytuję fragment z książki Wojna Zydowska historyka Józefa Flawiusza , to czy będzie różnica z jakiej internetowej strony będę korzystał ? Czy przez to treść książki ulegnie zmianie ?

Ja nie mam problemu kim jest prof B. Kedar, to wasz problem- dlatego sobie szukajcie. Nie muszę nikogo zagadywać także nie zmuszam innych do szukania informacji czy prof B.Kedar jest hebraistą. Jest wielu innych profesorów czy znawców tematu którzy pozytywnie ocenili PNS / podałem kilka nazwisk / B.Kedar nie jest jedynym na świecie który wyraził uznanie . Właśnie Twoja kąśliwa i niesmaczna wypowiedź przypomina trollowanie , nie zniżam się do takiego poziomu.

N paź 15, 2017 16:29

Post Re: Jakie wydanie Pisma Świętego wybrać?
Ja bym na twoim miejscu kolor dodała i caps lock wcisnęła dla podkreślenia wagi wypowiedzi.

A źródła poświadczającego, że prof Kedar jest hebraistą nadal brak.

N paź 15, 2017 16:35
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8