Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 19:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Po co Jan ostrzega ludzi-Apokalipsa??? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr sty 06, 2021 19:47
Posty: 3
Post Po co Jan ostrzega ludzi-Apokalipsa???
Jan ostrzega ludzi przed znamieniem bestii chyba wiecie o co chodzi ten kto przyjmie bedzie przeklety po co ostrzega jak ma byc wziecie do nieba a kosciol o tym milczy „Gdyż sam Pan na dany rozkaz, na głos archanioła i trąby Bożej zstąpi z nieba; wtedy najpierw powstaną ci, którzy umarli w Chrystusie, potem my, którzy pozostaniemy przy życiu, razem z nimi porwani będziemy w obłokach w powietrze, na spotkanie Pana; i tak zawsze będziemy z Panem. Przeto pocieszajcie się nawzajem tymi słowy.” (I List do Tesaloniczan 4,16-18) a w Apokalipsie jest napisane ze „. I widziałem trony, i usiedli na nich ci, którym dano prawo sądu; widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci za to, że składali świadectwo o Jahuszua (Jezusie) i głosili Słowo Boże, oraz tych, którzy nie oddali pokłonu zwierzęciu ani posągowi jego i nie przyjęli znamienia na czoło i na rękę swoją„.
po co Jan ostrzega tych ktorych nie będzie na ziemii czy Pan Jezus nie porwie wszystkich ale zostana tez Ci ktorzy nie przyjma znamienia cz tu nie ma sprzecznosci??


Pt lut 12, 2021 9:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Po co Jan ostrzega ludzi-Apokalipsa???
Przeniosłem wątek do działu Biblia. Przeczytałem Twój post ale nie za bardzo wiem o co Ci chodzi, zwłaszcza z tym milczeniem Kościoła.

_________________
ksiądz


Pt lut 12, 2021 10:19
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Po co Jan ostrzega ludzi-Apokalipsa???
To porwanie do Nieba już po 3.5 letnim panowaniu Bestii.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt lut 12, 2021 10:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Po co Jan ostrzega ludzi-Apokalipsa???
DelTorro napisał(a):
w Apokalipsie jest napisane ze „. I widziałem trony, i usiedli na nich ci, którym dano prawo sądu;


Kto to będzie sądził? Bóg? przecież w jakimś innym temacie mówiono że Bóg jest duchem, więc jak to z tym wszystkim jest?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt lut 12, 2021 17:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 18, 2022 13:07
Posty: 587
Post Re: Po co Jan ostrzega ludzi-Apokalipsa???
Znalazłem takie wersety z Objawienia 16:13,14

,, ...  I ujrzałem trzy nieczyste natchnione wypowiedzi, które wyglądały jak żaby, wychodzące z paszczy smoka i z paszczy bestii, i z paszczy fałszywego proroka.  Są to w rzeczywistości wypowiedzi natchnione przez demony i dokonują znaków, i wychodzą do królów całej zamieszkanej ziemi, żeby ich zgromadzić na wojnę wielkiego dnia Boga Wszechmocnego ... ,,

Pisze , że demony wychodzą do wszystkich królów zamieszkanej ziemi .
Czy tu chodzi o dzisiejsze rządy , jak to rozumieć ?


Pn mar 21, 2022 18:41
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL