Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 0:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Czego Biblia naucza o zbawieniu? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3796
Post Re: Czego Biblia naucza o zbawieniu?
Logika


Czy ty czytasz o co ja pytam ???


Ja wyraźnie cię zapytuję:

DLACZEGO AKURAT BRACIA JEZUSA SĄ NAJMNIEJSI
Z POŚRÓD WSZYSTKICH INNYCH BRACI ???


Jeżeli nie wiesz to się poddaj i wycofaj z dyskusji i nie zabieraj więcej głosu w tym temacie, bo wciąż chodzisz tylko w kółko, kluczysz kluczysz i kluczysz.


Ja chcę cię wciągnąć w poważną dyskusję jak człowiek z człowiekiem a ty tylko swoje jedno i to samo, jak gdybyś nie był w ogóle człowiekiem tylko jakąś zaprogramowaną maszyną do powtarzania jednego i tego samego.

Jeżeli nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to powiedz szczerze że nie wiem co odpowiedzieć i nie omijaj szerokim łukiem moich pytań, bo one i tak do ciebie w nocy powrócą i prędzej czy później będziesz musiał sobie na nie odpowiedzieć .


Cz lut 16, 2023 16:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 18, 2022 13:07
Posty: 587
Post Re: Czego Biblia naucza o zbawieniu?
Największym człowiekiem narodzonym z niewiasty był Jan Chrzciciel .
Jednak najmniejszy z grona 144000 braci Jezus jest większy niż On, ponieważ całe grono braci Jezusa będą zasiadać w niebie na tronach a Jan Chrzciciel nie. Mateusza 11:11

,,...Zaprawdę wam mówię: Wśród narodzonych z niewiast nie został wzbudzony większy niż Jan Chrzciciel; lecz pomniejszy w królestwie niebios jest większy niż on. ...,,


Cz lut 16, 2023 16:43
Zobacz profil

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3796
Post Re: Czego Biblia naucza o zbawieniu?
Logika
To nie jest odpowiedź na moje pytanie, ja nie pytam oto kto jest największy, a kto jeszcze większy, moje pytanie brzmi inaczej, przyjrzyj się. Ja wiem że to pytanie jest
nie wygodne, że nie jesteś przygotowany przez waszą organizację do takich pytań, ale jeżeli jesteś człowiekiem myślącym , to pomyśl , rozwiń i daj jaką kolwiek odpowiedź, chyba że nie znasz odpowiedzi na tak stawiane pytanie bo jest to dla ciebie nowość, w takim razie przyjrzyj się temu tekstowi jeszcze raz, ale z tej strony który ci wskazuje.


So lut 18, 2023 14:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL