Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Czy taki grzech rozgrzeszy zwykly ksiadz? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt maja 22, 2018 19:19
Posty: 140
Post Czy taki grzech rozgrzeszy zwykly ksiadz?
Czy jak kiedys wyobrazalem sobie ze pale oltarz i sakrament to czy takiego grzechu nie moze odpuscic zwykly ksiadz??? Podobno grzechy przeciw duchowi sw. odpuszza tylko stolica apostolska... wiec nie wiem czy jak sprzeciwilem sie prawdzie Bozej i bluznilem przeciw Bogu wyobrazajac sobie ze pale oltarz i sakrament najswietszy to czy moge dostac rozgrzeszenie podczas zwyklej spowiedzi czy musze sie udac do biskupa???


So paź 02, 2021 9:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Czy taki grzech rozgrzeszy zwykly ksiadz?
Tomkris napisał(a):
czy moge dostac rozgrzeszenie podczas zwyklej spowiedzi

Możesz dostać rozgrzeszenie podczas zwykłej spowiedzi.

Tomkris napisał(a):
musze sie udac do biskupa???

Nie, nie musisz iść do biskupa tylko musisz iść do lekarza bo masz problemy i o tym już parę razy rozmawialiśmy.

_________________
ksiądz


So paź 02, 2021 12:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 22, 2018 19:19
Posty: 140
Post Re: Czy taki grzech rozgrzeszy zwykly ksiadz?
Jesli moge to pociesze Cie bramin jesli wolno mi tak sie do Ciebie zwrócic oczywiscie? Na psychoterapie sie jeszcze nie dostalem bo czekam na termin ale u spowiedzi bylem wczoraj, dlatego pytam o to ;) bo zapomnialem powiedziec o tych bluznierczych myslach ksiedzu poniewaz to bylo kilka lat temu i jak sobie przypomnialem po spowiedzi to zastanawialem sie czy byla ona wazna skoro wg prawa koscielnego powinien mnie spowiadac biskup... ale skoro piszesz ze nie to pewnie znowu cos sobie ubzduralem ;)

osobiscie sie ciesze ze udalo mi sie isc do spowiedzi i przyjac komunie swieta. Mam nadzieje ze Bog sie cieszy ze do niego wrocilem chociaz do pelnego nawrocenia jeszcze dluga droga...

Tobie natomiast i foumowiczą dziekuje za wyrozumialosc, zdaje sobie sprawe ze jestem trudnym czlowiekiem dlatego tym bardziej potrzebuje nawrocenia ;)


So paź 02, 2021 12:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Czy taki grzech rozgrzeszy zwykly ksiadz?
To cieszę się, ze cos Ci się już udało i mam nadzieję, ze wkrótce będziesz mógł wziąć udział w terapeutycznej sesji, która postawi Cię na nogi.

Tomkris napisał(a):
jak sobie przypomnialem po spowiedzi to zastanawialem sie czy byla ona wazna

Spowiedź była ważna bo miałeś dobra wolę wyspowiadania się z wszystkich grzechów, nie jest Twoją winą ani zaniedbaniem, ze zapomniałeś cos powiedzieć w trakcie spowiedzi.

_________________
ksiądz


So paź 02, 2021 13:04
Zobacz profil
Post Re: Czy taki grzech rozgrzeszy zwykly ksiadz?
Grzechów przeciwko Duchowi Świętemu to chyba nawet Bóg nie wybacza. Tylko zacznijmy od tego że dla człowieka praktycznie niemożliwe jest tak zgrzeszyć


Śr lis 10, 2021 13:18
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL