Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 2:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Czy katolikiem jest się "na zawsze"? 
Autor Wiadomość
Post Re: Czy katolikiem jest się "na zawsze"?
Ciebie nie interesuje co mówią biskupi, ale też i nie Ty stanowisz prawo. Natomiast dla tych, którzy o tym decydują, te argumenty biskupów (statystyki) mają znaczenie. A Ty widniejesz wśród nich jako Katolik. Więc teoretycznie to wszystko co zgodne ze światopoglądem katolickim, a także wszelkie przywileje dla wyznawców tej religii, jest spełnieniem i Twoich oczekiwań.


Wt sty 31, 2012 22:48
Post Re: Czy katolikiem jest się "na zawsze"?
-Vi- napisał(a):
Ciebie nie interesuje co mówią biskupi, ale też i nie Ty stanowisz prawo. Natomiast dla tych, którzy o tym decydują, te argumenty biskupów (statystyki) mają znaczenie. A Ty widniejesz wśród nich jako Katolik. Więc teoretycznie to wszystko co zgodne ze światopoglądem katolickim, a także wszelkie przywileje dla wyznawców tej religii, jest spełnieniem i Twoich oczekiwań.

A kto o tym decyduje? Peło i Tusek. Niesiołowski -dewot to nawet przebija PiSowców pod względem robienia dobrze Kościołowi. Ja na nich nie głosowałem. Miejs pretensje do PełO!


Wt sty 31, 2012 22:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Czy katolikiem jest się "na zawsze"?
Swoją postawą dajesz im w pewnym sensie mandat do robienia dobrze Kościołowi kat., mimo że na nich nie głosowałeś...

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr lut 01, 2012 0:04
Zobacz profil
Post Re: Czy katolikiem jest się "na zawsze"?
mykitos napisał(a):
A kto o tym decyduje? Peło i Tusek. Niesiołowski -dewot to nawet przebija PiSowców pod względem robienia dobrze Kościołowi. Ja na nich nie głosowałem. Miejs pretensje do PełO!

No jeśli wszystko, cokolwiek się nie powie, ma się sprowadzać do tego, żebyś mógł sobie pojeździć po Tusku i Platformie Obywatelskiej... to ja już nie mam więcej argumentów :?
Nie będę Cię nakręcać, a sama chętniej porozmawiałabym o tym, czego dotyczy ten wątek.


Śr lut 01, 2012 10:35
Post Re: Czy katolikiem jest się "na zawsze"?
Jajko napisał(a):
Swoją postawą dajesz im w pewnym sensie mandat do robienia dobrze Kościołowi kat., mimo że na nich nie głosowałeś...

Nie daje im mandatu ponieważ nie chodzę do kościoła,nie daje im na tace ani na msze,myslę po swojemu.
Może Tobie zależy aby dowalić klerowi ,dlatego manifestujesz to.


Śr lut 01, 2012 12:48
Post Re: Czy katolikiem jest się "na zawsze"?
-Vi- napisał(a):
, a sama chętniej porozmawiałabym o tym, czego dotyczy ten wątek.

Porozmawiać zawsze można :)


Śr lut 01, 2012 12:51
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL