Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Wypis z kościoła katolickiego 
Autor Wiadomość
Post 
I nie wiem czy będąc skreślonym w parafii będę automatycznie skreślony z listy w kurii i czy wogóle gdzieś poza parafią są przechowywane moje dane? Dlatego pytam bo nie iwem jak to w kościele funkcjonuję.


Cz lip 28, 2005 16:00

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Crosis napisał(a):
Wiec jak pojdziesz to sie dowiesz u zrodel


Z pewnością. Ale chyba m. in. po to jest forum internetowe, aby się różnych rzeczy dowiedzieć od innych internautów, tym bardziej, jak ktoś pyta w wątku założonym na dany temat. Nie rozumiem więc Waszego świętego oburzenia...


Cz lip 28, 2005 17:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 26, 2005 10:34
Posty: 4
Post 
hm... z tym np. u mnie sa problemy (wypisem) pismo zlozylam u proboszcza , ale ze On mnie unika to też w kurii-tyle ze Ona nie odpisala ani na pismo, ani na zażalenie na proboszcza:/. Obecnie urzeram sie z proboszczem(ktory nie ma najmniejszego zamiaru mnie wypisac, ani ulatwic mi to), ale chyba pojade do kurii bo nie wiem co lepsze czy dzwonic czy jechac...:/ to juz ciagnie sie za dlugo w moim przypadku..:/

_________________
malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est


Cz lip 28, 2005 22:06
Zobacz profil
Post 
Gabryella napisał(a):
hm... z tym np. u mnie sa problemy (wypisem) pismo zlozylam u proboszcza , ale ze On mnie unika to też w kurii-tyle ze Ona nie odpisala ani na pismo, ani na zażalenie na proboszcza:/. Obecnie urzeram sie z proboszczem(ktory nie ma najmniejszego zamiaru mnie wypisac, ani ulatwic mi to), ale chyba pojade do kurii bo nie wiem co lepsze czy dzwonic czy jechac...:/ to juz ciagnie sie za dlugo w moim przypadku..:/

kurde co za świństwo ze strony proboszcza, przecież on łamie prawo.


Pt lip 29, 2005 7:25
Post 
Prawdopodobnie pierwszy raz spotkal sie z takim przypadkiem. Ja to rozumiem, w sumie rozumialem tez swojego jak mnie chcial poslac na kurs. I od razu mowie, ze wierze w dobro ludzi i nie doszukiwalem sie w tym "plytkich powodow". Wg mnie i milo mi w tym pogladze pozostawac, zle mu bylo gdy "boza owieczka" odchodzi.

W koncu jednak na swoim postawilem, jest jak jest i mi z tym dobrze. Poza tym, nie podchodzcie do tego tak emocjonalnie. Ja oprocz wspomnianej formulki dalem caly wpis z konstytucji i dokladnie wytlumaczylem o co chodzi.

Crosis


Pt lip 29, 2005 21:50
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL