Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So sty 19, 2019 15:54

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Problem masturbacji 
Autor Wiadomość

Post Problem masturbacji
Heja. Mam od pewnego czasu problem. Mowie o masturbacji. Od bodajze 3 miesiecy staram sie tego nie robic. W pierwszym miesiacu wytrzymalem bez "tego" 2 tygodnie. Drugiego miesiaca bylo tak samo. Jak nie poszedlem do komunii to w domu mama pytala sie mnie czemu nie poszedlem do komunii itp. Od ostatniej spowiedzi ktora miala miejsce 8 grudnia nie masturbuje sie, lecz wiem ze w koncu bede musial. Nie wiem co mam zrobic. Gdzies czytalem ze jak sie pracuje nad tym (mam na mysli starac sie nie masturbowac) to nie trzeba za kazdym razem sie z tego spowiadac ale trzeba ciagle nad tym pracowac, lecz mam watpliwosci co do wiarygodnosci tej wypowiedzi :| .

Śr gru 26, 2018 15:21

Post Re: Problem masturbacji
No cóż jak jesteś nastolatkiem a chyba tak - to mama jakoś mało domyślna... :lol:

Co do wypowiedzi to masz rację, że jest jakaś wątpliwa... :? najlepiej zapytaj się spowiednika czy masz za każdym razem grzech ciężki...

Może Kościół zniesie kiedyś grzeszność masturbacji...ilu ludzi przestanie się męczyć... :twisted:

Ale na razie powodzenia w walce... :-)

Śr gru 26, 2018 16:30

Post Re: Problem masturbacji
Teresse napisał(a):
No cóż jak jesteś nastolatkiem a chyba tak - to mama jakoś mało domyślna... :lol:

Co do wypowiedzi to masz rację, że jest jakaś wątpliwa... :? najlepiej zapytaj się spowiednika czy masz za każdym razem grzech ciężki...

Może Kościół zniesie kiedyś grzeszność masturbacji...ilu ludzi przestanie się męczyć... :twisted:

Ale na razie powodzenia w walce... :-)

Hah dzieki

Śr gru 26, 2018 17:15
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]