Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 23:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Tylko dla młodszych internautów 
Autor Wiadomość
Post Tylko dla młodszych internautów
Tu naprawdę można pisać o wszystkim :shock:


Cz maja 15, 2003 13:32
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 14:31
Posty: 930
Post mhm...
Mam pytanko! Co to znaczy forum dla nieco młodszych? ;) Wiek przecież nie świadczy o dorosłości... :) Bardzo dobry pomysł, niech i młodsi mają swój kącik na serwisie!


Ostatnio edytowano Cz maja 15, 2003 20:38 przez _dzika_, łącznie edytowano 1 raz



Cz maja 15, 2003 14:30
Zobacz profil
Post 
Czasami świadczy :doubt:


Cz maja 15, 2003 14:37
Post 
Tylko ludzie młodzi są prawdziwi. dorośli nie potrafią być absolutnie szczerzy i autentyczni.


So maja 17, 2003 8:32
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
To tego wszystkiego pragne przypomnieć, ze Jan Paweł II też stawia na łodych :!:

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


So maja 17, 2003 10:57
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
Hahaha :lol: :badgrin: :D

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


So maja 17, 2003 14:43
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 16:46
Posty: 738
Post 
.............


Ostatnio edytowano N cze 08, 2003 0:19 przez puella, łącznie edytowano 1 raz



So maja 17, 2003 15:32
Zobacz profil
Post 
heeeeeeeeeeee puella ja i tak tu wlazlem :D
nie bede wam tu mieszal, ale poczytac i tak poczytam i dopoki ktos tego dzialu nie zablokuje to zaden pisany zakaz mnie nie interesuje :lol: :lol: :lol:

Jezeli jednak admin ma zamiar wyrzucac stad starszych to niech uczciwie zrobi podobny dzial tylko i wylacznie dla tych wczesniej urodzonych :D :D

Zreszta nie czepiajcie sie :D jako mezczyzna do konca pozostane dzieckiem :lol: :lol: :lol:

Ok spadam i nie mieszam juz

Pozdrowka :lol: :lol: :lol:


N maja 18, 2003 14:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 16:46
Posty: 738
Post 
Starsi mogą tu wejść ale nie mogą się wymądrzać


N maja 18, 2003 19:03
Zobacz profil
Post 
Co to znaczy być młodym? Bo słyszałam ostatnio, że Papież jest młody.


Śr maja 21, 2003 15:32
Post 
Napiszcie coś czym się interesuje młodzież i jak jest jej ciężko żyć.
Kazdy myśli że młodym to dobrze bo nie chodzą do pracy i dostają foraje od rodziców. Nikt nie rozumie jak w szkole jest tragicznie i nieraz nie chce się do niej w ogóle iść .Lepiej byłoby na galery.Nauczyciele są jak dozorcy i nie lubią uczniów.Chcą tylko odpytać, zadać i krzyczą.Nawijają że to dlatego bo mało im za nas płacą.(Uczniowie im chyba przeszkadzają.).Nie wyszscy bo są wyjatki .Akurat katechetka jest ok ale ona uczy religii to mało się liczy.
Uczniowie są przeciążeni nauką a gdy chce mieć lepsze oceny żeby dostać się potem do lepszej szkoły to jest dokładnie za....... cały dzień.
Gdzie mamy czas na przyjemności bycia młodym czego tak nam zazdroszczą ??


Cz maja 29, 2003 12:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
bozjana po tym tekście strasznie staro sie poczułam...

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


Wt cze 03, 2003 18:43
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 16:46
Posty: 738
Post 
Anonymous napisał(a):
Nikt nie rozumie jak w szkole jest tragicznie i nieraz nie chce się do niej w ogóle iść .Lepiej byłoby na galery.Nauczyciele są jak dozorcy i nie lubią uczniów.Chcą tylko odpytać, zadać i krzyczą.


Ten tekst został napisany w maju br.
W tym samym czasie "dozorca" innych uczniów (Toruń) przeżywał swoją osobistą tragedię ale zachował ją dla siebie - jak myślicie , dlaczego?
Bał się ? czy może wstyd mu było przyznać się do tego koszmaru ?

Czy nauczyciele boją się uczniów? Czy uczniowie nauczycieli?
Ktoś tu jest "galernikiem" ktoś dozorcą ? Boimy się siebie nawzajem ? Jak bardzo ?
Ostatnio trwa wielka dyskusja o niezdrowej atmosferze w polskich szkołach, wszyscy oskarżają wszystkich.
Ja nie mam akurat złych przykładów z mojej szkoły, u nas jest całkiem zwyczajnie.
Nauczycielom robimy przeróżne numery( i oni nam także) ale w tym wszystkim chodzi jednak o żarty a nie o chamstwo.
Każdy wie,są nauczyciele, z którymi można sobie pozwolić na więcej, z innymi lepiej nie żartować.
Moja szkoła to zwyczajna polska szkoła , nauczyciele nie są może zbyt kochani choćby przez to, że strasznie dociskają ale nikt nie uważa ich za jakichś wrogów, których należałoby zwalczać. Mają nam przekazać wiedzę bo od tego są i każdy uczeń jakoś to przyjmuje za zło konieczne.
A jeżeli chodzi o strach... to raczej my się ich boimy (lekko) bo oni mają nad nami władzę absolutną. Jest zreszta jeszcze Dyrektorka do której mogą się poskarżyć jakby co....

Napiszcie jak jest u Was :)


Pn wrz 22, 2003 18:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 23, 2003 8:02
Posty: 2
Post 
Zapraszam wszystkich chcących porozmawiać na tematy związane w tym forum i nie tylko . Piszcie na gg 1122567 . Pozdro ;-)


So gru 13, 2003 22:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 16:46
Posty: 738
Post 
Hmm, a dlaczego nie chcesz rozmawiać tutaj? Dlaczego chcesz na gadu? Nie mam nic przeciwko temu superowemu komunikatorowi, ale forum zostało chyba stworzone w celu prowadzenia rozmów właśnie w takiej formie :)
Służy do rozmowy i wymiany poglądów z wieloma osobami jakby naraz.
Może tym różni się też od gada?
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę co Ciebie może czekać po takim upublicznieniu swojego numeru GG :)
Jeżeli poczujesz się zasypany rozmowami - napisz - ocenzuruję (wykasuję nr gada z Twojej wypowiedzi).

Pozdrówka :)


N gru 14, 2003 13:13
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL