Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 22:58



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
 Shisha 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 29, 2010 20:07
Posty: 2
Post Shisha
Nie wiem, czy to odpowiedni dział, ale zalezy mi na szybkiej odpowiedzi. Czy palenie w shishy melasy beznikotynowej to grzech?


N sie 29, 2010 20:54
Zobacz profil

Dołączył(a): N cze 13, 2010 9:38
Posty: 129
Post Re: Shisha
A powiedz mi, czy taka shisha szkodzi Twojemu zdrowiu?


N sie 29, 2010 20:59
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 29, 2010 20:07
Posty: 2
Post Re: Shisha
W sumie, nie palilem tego niewiadomo ile, tylko kilka razy sie zaciagnalem. Melasa beznikotynowa zrobiona jest z trzciny lub burakow cukrowych. Szkodliwe jest wszystko co zawiera chemie, czyli duzo na dzisiejsze czasy. Mysle ze najbardziej szkodliwy mogl byc dym. Nigdy nie palilem papierosow, nie pije alkoholu, jestem sportowcem, nie chce sie usprawiedliwiac, pisze tylko jaki jest moj tryb zycia. Meczy mnie troche sumienie i chce sie dowiedziec czy przez ten wybryk zgrzeszylem. Co o tym sadzisz? Aa i dodam ze nie mam jeszcze 18 lat.


N sie 29, 2010 21:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Shisha
Takie sprawy rozwiązuje się w konfesjonale. Tu naprawdę nie prowadzimy porad co jest a co nie jest grzechem. A opinii nie potrzebujesz, zatem dziwi że pytasz o to na forum dyskusyjnym gdzie generalnie masz multum opinii.

_________________
Pozdrawiam
WIST


N sie 29, 2010 21:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 16:46
Posty: 738
Post Re: Shisha
Gregorr...
Zdaniem lekarzy palenie tego świństwa szkodzi zdrowiu bardziej niż palenie papierosów dlatego jest czymś złym wiec nie należy tego po prostu robić.
Ty , jako prawie dorosły, zdrowo żyjący :), rozsądny człowiek uprawiający sport - powinieneś to brać pod uwagę :)
Zdrowie jest ogromnym skarbem, o który należy dbać - i to jest ważniejsze niż "po kilku zaciągnięciach się" roztrząsanie( i zamartwianie się ) dylematu grzech / nie grzech. Bo o tym to katolicy rozstrzygają w konfesjonale ,a o czym napisał Ci już WIST.

Pozdrawiam i życzę miłego pobytu na Forum.:)

_________________
zielony anioł


Pn sie 30, 2010 9:16
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL