Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 3:03



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Konkurs z chemii - uczciwość. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt maja 25, 2018 15:42
Posty: 61
Post Konkurs z chemii - uczciwość.
Biore udzial w pewnym konkursie i pani wyznaczyla mnie zebym pomagal sie zalogowac innym klasom.. - ok. Ale tam trzeba zgode rodzica/opiekuna prawnego. Ja mowilem ze nie wiem czy ma ktos dac falszywy bo ja dalem prawdziwy.. duzo osob sie pologowalo i nie wiem czy to nie podchodzi troche pod kradziez, bo mozna wygrac farby do pomalowania, ale to nie moja wina ze inni podawali falszywe adresy i udzielali sobie sami zgody. Druga sprawa - quizy. Tez mozna zgarnac jakies punkty a glowna nagroda to chyba pracownia marzeń. Pani pomagala w quizach - tzn dawala odpowiedzi, ja tez cos tam pomagalem... ale to doslownie kilka odpowiedzi.. Czy jest tu cos nieuczciwego?


Pt cze 08, 2018 12:42
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2598
Post Re: Konkurs z chemii - uczciwość.
Co do pierwszej sprawy - nie odpowiadasz za cudze grzechy. To cudze grzechy. Jedyne co mogłeś zrobić, to zgłosić to nauczycielowi, który prowadzi te zajęcia. To wszystko z Twojej strony. Ty nie jesteś odpowiedzialny za to, co kto robi w internecie.

Co do drugiej sprawy: nie wiem. Wydaje mi się, że to zbyt drobna sprawa, żebyś się tym zadręczał. Jeśli skupiasz się na swoich grzechach, nie masz czasu i sił na robienie dobrych rzeczy. Nie zadręczaj się tym.

_________________
MODERATOR


N cze 17, 2018 21:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL