Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn cze 17, 2024 18:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Pytanie o sens dalszego istnienia forum Liturgia 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt sty 12, 2007 18:11
Posty: 22
Post 
Ksiądz moderator Celnik narobił zamieszania i uciekł. Nieładnie. Możeby chociaż jedno zdanie na temat?


So sty 27, 2007 18:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post 
Ja tylko czytam forum Liturgia i bardzo proszę ,zeby zostalo.
Celniku może dlatego wymienione nicki zdominowaly temat,ze inni nie chcą pisać lub nie potrafia podjac merytorycznej dyskusji?
Zawsze z zaciekawieniem przegladam nowe watki.Cenzura wszelkiej maści zawsze mnie mierzila.


So sty 27, 2007 19:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 13, 2006 12:25
Posty: 225
Post 
Awa napisał(a):
Ja tylko czytam forum Liturgia i bardzo proszę ,zeby zostalo.
Celniku może dlatego wymienione nicki zdominowaly temat,ze inni nie chcą pisać lub nie potrafia podjac merytorycznej dyskusji?
Zawsze z zaciekawieniem przegladam nowe watki.Cenzura wszelkiej maści zawsze mnie mierzila.


Mam inna teorie. Inni po prostu dali sobie spokoj, bo niestety nasi tradycjonalisci Dextimus i vox de profundis (maciek_z_gdanska ?), zamieniajacy KAZDY temat w dyskusje o naduzyciach wykazuja sie jadowita agresja, i brakiem elementarnej kultury dyskusji. Dlatego Ci ktorzy mieli dosc wiecznych wojen wybrali porzadne fora liturgiczne, jak oltarz.pl albo pascha.org


So sty 27, 2007 19:27
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
mirror, kto oprócz Ciebie? :)

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


So sty 27, 2007 19:32
Zobacz profil
Post 
pascha.org? to dopiero forum zdominowane przez tradycjonalistów


So sty 27, 2007 19:53

Dołączył(a): Śr gru 13, 2006 12:25
Posty: 225
Post 
rozalka napisał(a):
mirror, kto oprócz Ciebie? :)


A chocby taki Incognito tu dyskutowal. ToMu tez juz cos do liturgii malo zaglada.

Monika :arrow: pascha.org jest zdominowane przez tradycjonalistow, ale z Antiqusem gada sie bardzo fajnie, a z wolandem i mazurkiem tez mozna przy odrobinie cierpliwosci osiagnac konsensus. I nikt nikogo nie wyzywa od bydla.


So sty 27, 2007 21:09
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
mirror, o ile się orientuję, to Incognito odszedł od nas z innych powodów niż nalot tradycjonalistów na dział Liturgia ;)

A ToMu? Nie wiem dlaczego rzadko do Liturgii zagląda. Może nie ma nic do powiedzenia? ;)

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


So sty 27, 2007 22:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt kwi 25, 2006 7:57
Posty: 506
Post 
Ja też rzadko zaglądam do działu "Liturgia".

Dlaczego?

Dlatego, że jeśli pisze posta, to nie po to, żeby mi go Rozalka, lub, co gorsza, moderator nie majacy odwagi podpisać się pos swymi "deletami" ani argumentów do podjęciaMERYTORYCZNEJ dyskusji wycinali.

Dobrze zapamiętałem sobie działania ks.Saxona czy Rozalki (ks.Celnik czasami próbuje dyskutować - pozostali raczej wycinaja lub zamykaja wątki natychmiast po napisaniu wygodnej dla siebie odpowiedzi).

Widzę, że do grona "niewygodnych więc zbanowanych" dołączył Dextimus...

Kto następny?

_________________
Contra negantem principia non est disputandum


Pn lut 12, 2007 13:49
Zobacz profil
Post 
Niewygodni na tym forum sa wszyscy, którzy nie potrafią się kulturalnie zachowywać. I nie sądze, żeby coś się zminiło w podejściu do takich osób.


Pn lut 12, 2007 15:26

Dołączył(a): Wt kwi 25, 2006 7:57
Posty: 506
Post 
Cytuj:
Niewygodni na tym forum sa wszyscy, którzy nie potrafią się kulturalnie zachowywać. I nie sądze, żeby coś się zminiło w podejściu do takich osób.


Proszę o DOWÓD na to, ze któryś z ww. Panów został zbanowany za BRAK KULTURY.

W przeciwnym wypadku bedę to traktował jako oszczerstwo.

P.S. Ciekawe czy i ten post zniknie jako "nie na temat". W końcu Moderatorzy moga wszystko a szarzy użytkownicy nawet z pomocą Regulaminu sobie mogą... poklikać.

_________________
Contra negantem principia non est disputandum


Pn lut 12, 2007 16:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 13:26
Posty: 627
Post 
m_q napisał(a):
Cytuj:
Niewygodni na tym forum sa wszyscy, którzy nie potrafią się kulturalnie zachowywać. I nie sądze, żeby coś się zminiło w podejściu do takich osób.


Proszę o DOWÓD na to, ze któryś z ww. Panów został zbanowany za BRAK KULTURY.

W przeciwnym wypadku bedę to traktował jako oszczerstwo.

P.S. Ciekawe czy i ten post zniknie jako "nie na temat". W końcu Moderatorzy moga wszystko a szarzy użytkownicy nawet z pomocą Regulaminu sobie mogą... poklikać.


No oczywiście, że to pic na wodę.

Crusader - ban nie wiem za co. Znając go z innych forów nie sądzę, by za brak kultury.
Torquemada - za ostry wątek o sprzedawaniu kościołów innowiercom.
Maciek z Gdańska - za grzeczny wątek o sprzedawaniu kościołów innowiercom.
Dextimus - nie wiem za co. Znając go z innych forów przypuszczam, że za stawianie niewygodnych pytań.

Z kolei jeden z tutejszych postępowców liturgicznych (nie będę palcem jego nicka pokazywał) ma się dobrze, mimo wielokrotnego rzucania oszczerstw i bezpodstawnych oskarżeń względem innych osób.


Pn lut 12, 2007 16:36
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt sty 12, 2007 18:11
Posty: 22
Post 
Niedługo nas wszystkich zbanują, bo jak można nie być postępowym modernistą :?: Suma wszystkich herezji rządzi!!

Celniku, proszę po raz kolejny o zabranie głosu w sprawie. Nie wierzę, że nie masz nic do powiedzenia.


Śr lut 14, 2007 14:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post Re: Pytanie o sens dalszego istnienia forum Liturgia
celnik napisał(a):
W związku z tym, że:

1. Każdy temat tego forum jest dominowany przez tradycjonalistów;
2. Każdy wątek kierowany jest w kierunku nadużyć liturgicznych, jakby one były jedyną i wyłączną rzeczywistością w Liturgii Kościoła;
3. Z dwóch powyższych powodów odeszła spora grupa użytkowników tego forum -

Stosownym wydaje postawienie pytania o sens dalszego istnienia forum Liturgia.


Drogi celniku - jak i cała moderacjo:

pytanie jest proste - CZY NIE MOŻECIE PO PROSTU POGONIĆ TYCH, KTÓRZY KAŻDĄ DYSKUSJĘ ROZWALAJĄ, SZUKAJĄC DZIURY WE WSZYSTKIM CO MA COŚ ZWIĄZANEGO Z KOŚCIOŁEM POSOBOROWYM :?:

Czy to jest forum lefebrystów, sedeków i krytyków Kościoła :?: Nie. Więc czmu dajecie im rozwalać wszystkie dyskusje :?:

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


So lut 17, 2007 11:10
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt sty 12, 2007 18:11
Posty: 22
Post 
Właśnie tych, którzy "rozwalali każdą dyskusję" szanowna moderacja zbanowała. Efekt jest taki, że faktycznie można dział zamknąć, bo i tak nikt nie ma nic sensownego na temat liturgii do powiedzienia.

Ksiądz Celnik w szczególności.


So lut 17, 2007 21:44
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
Ty również?

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


So lut 17, 2007 22:38
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL