Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 15:20



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 OŁTARZ CZY TABERNAKULUM. 
Autor Wiadomość
Post 
Sory ...zapomniałem, ze przed SWII wszyscy księża byli ideałami
Na przykład taki Tiso (zbrodniarz wojenny), czy tez ci co zarzadzali diecezjami z nadania komuchów...po wypedzeniu prawowitych biskupów....
Toz to same ideały..wychowane na trydencie.
Tylko pogratulowac.
Mam poszukac wiecej bandytów przedsoborowych?


Śr cze 29, 2005 21:37

Dołączył(a): N maja 02, 2004 11:43
Posty: 166
Post 
Nikt nie twierdzi, że wszyscy byli idealni! Równie dobrze może ktoś powiedziec , ze skandal w austriackim seminarium to owoc Vaticanum II. Tak nie nalezy stawiać sprawy. Zawsze będą księża którzy postepują w sposób niegodny. Szkoda, że nie mówisz przy okazji o niezliczonych rzeszach świętych tych znanych i tych anonimowych wychowanych na Trydencie. Czy byloby ich tyle gdyby obowiązywa dawniej pełna swoboda, pełen luz, zero dyscypliny, wszystko na żywioł, na Mszy róbta co chceta byle na nią przychodzta, czy szalejący dziś pseudoekumenizm i inne błędy?
Przepraszam bardzo, a posoborowi księża są tacy idealni? Tak sie zajmują ratowaniem dusz przed piekłem? Tak często rozmawiaja o Bogu poza katechezą i kazaniem? Nie przesadzajmy!


Śr cze 29, 2005 22:09
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Nie przesadzajmy!


Rafi!!!! Swiete słowa "Nie przesadzajmy"
Moj post to była swoista prowokacja......i odpowiedz na wybitna przesade jaka reprezentuje pjo i Ultramontanin.
Przecież oni az kipia nienawiscia do wszystkiego co posoborowe....sa tak zaslepienie pseudotradycjonalizmem, ze nie widza niczego dobrego.

[...] - rozalka


Śr cze 29, 2005 22:13
Post 
Belizariusz napisał(a):
Sory ...zapomniałem, ze przed SWII wszyscy księża byli ideałami


Nigdy tego nie twierdziłem. Pan ma już jakąś obsesję.


Cz cze 30, 2005 8:40
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL