Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 10:13



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 "chrześcijanin nie może żyć zgodnie z duchem świata" 
Autor Wiadomość
Post Re: "chrześcijanin nie może żyć zgodnie z duchem świata"
Robek napisał(a):
To ty będziesz dyskutował, za pomocą piosenek wierszy, powiedzeń i przysłów? tak sie zachowują poważni ludzie?

Nie słyszałem, by Jezus zarezerwował tylko dla siebie posługiwanie się przypowieściami. Pozostaje pytanie czy był poważny.


N wrz 05, 2021 13:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: "chrześcijanin nie może żyć zgodnie z duchem świata"
robaczek2 napisał(a):
Alez Robku - Za pomoca piosenek, wierszy, powiedzen i przyslow ich tworcy wyrazaja pewna mysl, pewna prawde,


To jest niepoważne zachowanie z twojej strony, bo wyskakujesz z jakimś wierszem, i wszyscy mają sie domyślać o co ci chodzi, to ma być dyskusja, to jest jakiś żart.

robaczek2 napisał(a):
Czesto postepujemy z duchem tego swiata zatracajac idealy


To ty jesteś całą ludzkością? i jako cała ludzkość wypowiadasz sie za pomocą wierszy?


nolda napisał(a):
Nie słyszałem, by Jezus zarezerwował tylko dla siebie posługiwanie się przypowieściami. Pozostaje pytanie czy był poważny.


To jest forum dyskusyjne, a nie kącik poetycki w którym jest dział, gdzie dyskutuje sie, jedynie za pomocą przypowieści.
A jeśli pytasz sie o to czy był poważny, to jakby ktoś na moje pytania odpowiadał jakimiś opowieściami, to bym raczej, nie wziął tego na poważnie.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N wrz 05, 2021 18:38
Zobacz profil
Post Re: "chrześcijanin nie może żyć zgodnie z duchem świata"
Robek napisał(a):
nolda napisał(a):
Nie słyszałem, by Jezus zarezerwował tylko dla siebie posługiwanie się przypowieściami. Pozostaje pytanie czy był poważny.


To jest forum dyskusyjne, a nie kącik poetycki w którym jest dział, gdzie dyskutuje sie, jedynie za pomocą przypowieści.
A jeśli pytasz sie o to czy był poważny, to jakby ktoś na moje pytania odpowiadał jakimiś opowieściami, to bym raczej, nie wziął tego na poważnie.

Jak to mówił Pawlak, "Mądrego to i przyjemnie posłuchać".


N wrz 05, 2021 20:38
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL