Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So cze 15, 2024 17:57



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
 Rekordowo krótkie konklawe 
Autor Wiadomość
Post Re: Rekordowo krótkie konklawe
Cytuj:
To już jak dla mnie może abdykować :? Czyli nadal wojenka! :boks: Czekamy na pierwsze papieskie publiczne nauczanie w sprawie homoseksualizmu :twisted:

Pierwsze czy setne, nauczanie Kościoła w kwestiach homoseksualizmu jest znane i póki ktoś nie zechce modyfikować treści Biblii, nie ulegnie żadnym radykalnym zmianom.


Cz mar 14, 2013 9:06

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Rekordowo krótkie konklawe
Miła aparycja.Oby okazał się Papieżem dialogu,podobnie jak bł Jan Paweł II.


Cz mar 14, 2013 9:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Nowy papież Franciszek.
szyszkownik napisał(a):
Jedynie co mnie martwi to to, że jest dużo trzynastek w dacie rozpoczęcia pontyfikatu 13.03.2013. Po zsumowaniu też wychodzi 13. Nie jestem wyznawcą numerologii, ale troche mnie to zaskoczyło...

Najgorsze, że znowu nici z Końca Świata :cry: Nie mogli wybrać chociaż jakiegoś śniadego, aby Wypatrującym Końca dać przynajmniej promyk nadziei. "Trzynastka" to nawet na otarcie łez nie starczy :D


Cz mar 14, 2013 9:39
Zobacz profil
Post Re: Rekordowo krótkie konklawe
szyszkownik napisał(a):
Jedynie co mnie martwi to to, że jest dużo trzynastek w dacie rozpoczęcia pontyfikatu 13.03.2013.

Niektórzy to mają lajtowe życie ;)


Cz mar 14, 2013 9:42
Post Re: Nowy papież Franciszek.
SweetChild napisał(a):
szyszkownik napisał(a):
Jedynie co mnie martwi to to, że jest dużo trzynastek w dacie rozpoczęcia pontyfikatu 13.03.2013. Po zsumowaniu też wychodzi 13. Nie jestem wyznawcą numerologii, ale troche mnie to zaskoczyło...

Najgorsze, że znowu nici z Końca Świata :cry: Nie mogli wybrać chociaż jakiegoś śniadego, aby Wypatrującym Końca dać przynajmniej promyk nadziei. "Trzynastka" to nawet na otarcie łez nie starczy :D

Malachiasz o tym ostatnim napisał jedynie Piotr Rzymianin....Piotrem jest każdy papież, a Franciszek urodzony w Argentynie z pochodzenia jest Włochem.
Widzisz jak łatwo jest dopasować :)


Cz mar 14, 2013 9:46
Post Re: Rekordowo krótkie konklawe
Mało oblatana w teoriach przepowiedniowo - spiskowych jesteś. Na pewno wytrawnemu tropicielowi tajemnic udałoby się jakoś lepiej wykazać powiązania pomiędzy Piotrem a Franciszkiem (..."Piotrem jest każdy papież" - słabiutko i jakoś tak banalnie ;) )
Jorge to chyba Jerzy, pewna jestem że dałoby się Franciszka i Jerzego lepiej skonfigurować ;)


Cz mar 14, 2013 9:57

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Nowy papież Franciszek.
Alus napisał(a):
Malachiasz o tym ostatnim napisał jedynie Piotr Rzymianin....Piotrem jest każdy papież, a Franciszek urodzony w Argentynie z pochodzenia jest Włochem.
Widzisz jak łatwo jest dopasować :)

Myślałem, że ten ostatni ma być czarny :roll: Tutaj to już trzeba by się bardziej nagimnastykować ;-)


Cz mar 14, 2013 10:03
Zobacz profil
Post Re: Rekordowo krótkie konklawe
Czarny mial byc przedostatni, czyli Benedykt XVI. ale to chyba z innej "przepowiedni".

A tak naprawde, to miedzy nim (czyli gloria olivae) i Piotrem Rzymianinem jest niejasny obszar. Mozna dointerpretowac dowolna ilosc.


Cz mar 14, 2013 10:12
Post Re: Rekordowo krótkie konklawe
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 5998_n.jpg
Trzech papieży :-D


Cz mar 14, 2013 10:30
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Rekordowo krótkie konklawe
biedni ludzie racy jak Mike czy Jajko... Myślą, że papieża wybiera się po to, by spełniać ich zakompleksione oczekiwania.
Biedny Mike idzie na wojenkę z papieżem i z Kościołem. Jesli mamusia wypuści go z kojca.
Kundelki szczekają, karawana jedzie dalej
8)

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Cz mar 14, 2013 10:36
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Rekordowo krótkie konklawe
Są plusy. Nowy papież jest skromny, wręcz ascetyczny. Do pracy jeździł metrem, nie mieszkał w biskupim pałacu, tylko w skromnym mieszkaniu, gdzie sam sobie gotował! Do tego dopuszcza prezerwatywę jako środek zapobiegania zakażeniom. To niezwykle budujące.

Nic dziwnego, że Głódź (zwany Flaszką) nic o nim nie wie. On wozi 4 litery limuzyną i mieszka w pałacu.

A do wpisów ad personam się nie odnoszę.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz mar 14, 2013 10:39
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Rekordowo krótkie konklawe
Rolą papieża nie jest być skromnym czy ascetycznym. Nie ten jest lepszym papieżem, kto jeździ metrem zamiast samochodem i kto mieszkał w skromnym mieszkanku zamiast w tak zwanym pałacu bisukupim.

Rolą papieża jest umacnianie braci we wierze i przewodniczenie w miłości.

Tak długo, jak długo tego nie pojmiecie, będziecie wypisywali nic nieznaczące bzdury o sprawach zupełnie nieistotnych i tym jak mały Kazio w przedszkolu wyobraża sobie co to znaczy być dobrym papieżem.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Cz mar 14, 2013 11:47
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Rekordowo krótkie konklawe
Ciekawe kto lepiej umacnia w wierze: skromny, szczupły, jeżdżący metrem i mieszkający w małym mieszkanku Bogoglio czy też tłusty, jeżdżący limuzyną z szoferem, mieszkający w pałacu, mający mordę opoja [pominę nazwisko]?

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz mar 14, 2013 11:53
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8967
Post Re: Rekordowo krótkie konklawe
Racja

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz mar 14, 2013 11:57
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Rekordowo krótkie konklawe
Chyba nie rozumiesz czym jest umacnianie w wierze.
Święty Tomasz z Akwinu, co prawda nie był papieżem, ale mając wygląd żarłoka i opoja umocnił więcej ludzi w wierze niż niejeden asceta.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Cz mar 14, 2013 12:01
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 141 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL