Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 22:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337 ... 435  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tomek44 napisał(a):
Zefciu tak samo błyskawicznie dał mi ostrzeżenie za mój protest przeciwko ww. oczernianiu mnie przez Małgosięę.
W ogóle w tym ostrzeżeniu nie zająłem żadnego stanowiska w kwestii tego, czy kłamiesz, czy nie kłamiesz. Dostałeś ostrzeżenie za to, że się wydzierałeś i atakowałeś Małgosięę personalnie.


Pt sty 17, 2020 6:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 04, 2010 20:18
Posty: 1593
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Tomek44 napisał(a):
Zefciu tak samo błyskawicznie dał mi ostrzeżenie za mój protest przeciwko ww. oczernianiu mnie przez Małgosięę.
W ogóle w tym ostrzeżeniu nie zająłem żadnego stanowiska w kwestii tego, czy kłamiesz, czy nie kłamiesz. Dostałeś ostrzeżenie za to, że się wydzierałeś i atakowałeś Małgosięę personalnie.

A na czym polegał mój "personalny atak" na Małgosięę??? Przecież zarzuciłem jej jedynie to, że kłamie pod moim adresem. Przecież ona uczyniła wobec mnie to samo. Tyle tylko, że ja mówiłem prawdę a ona kłamała w żywe oczy. Czyli ona może mnie oczerniać i personalnie atakować, a ja nie mogę wykazywać, że ona mnie oczernia??? Przecież to jest hipokryzja.


Pt sty 17, 2020 7:30
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Tomek44 napisał(a):
A na czym polegał mój "personalny atak" na Małgosięę??? Przecież zarzuciłem jej jedynie to, że kłamie pod moim adresem.
Nie. Kłamiesz. Napisałeś, że Małgosiaa jest hipokrytką.
Cytuj:
Przecież ona uczyniła wobec mnie to samo.
Napisała, że jesteś hipokrytą? Gdzie? Wskażesz ten post, czy kłamiesz?


Pt sty 17, 2020 11:57
Post Re: Konfederacja - czy warto poprzeć?
Moderatorka oczywiście nie omieszkała prywatnej zemsty.


N sty 19, 2020 15:50
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jeśli wycięcie nieuprzejmego słowa jest zemstą, to Ty jesteś Hannibal Lecter.

Naprawdę nie rozumiem, po co takie nonsensowne zarzuty. Moderator wycina niemiłe słowo - zemsta. Co to w ogóle za logika? Może najpierw przestań być niemiły, a potem zobacz, czy Małgosia nadal będzie się "mścić".

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


N sty 19, 2020 18:16
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
[ciach... to jest temat uwag do moderacji, a nie pogaduszki między użytkownikami. M.]


N sty 19, 2020 18:32
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
No tak, za byle co walimy osty, bany... A nie, czekaj, nic takiego się nie stało.

Natomiast co do Ciebie, to ja zawsze dobrze Cię traktowałem. Ale Ty ciągle jesteś niezadowolony, ciągle coś Ci nie pasuje. Mimo to nie mówisz wprost i na bieżąco, więc nie wiadomo, o co Ci chodzi. Jedyne, co robisz, to podgryzasz mnie po kostkach, jak jakiś, kuźwa, pudel albo inna parodia kota.

Staram się moderować dobrze, a nawet, wyobraź sobie, sprawiedliwie. I uważam, że wychodzi mi to całkiem nieźle. Ty uważasz inaczej. I co z tego? Myślisz, że od Twoich kąśliwych uwag walonych na oślep coś się zmieni? Myślisz, że obchodzą mnie marginalne opinie pozbawione jakiejkolwiek merytorycznej treści i śladu uzasadnienia? Spodziewasz się, że od Twojej frustracji nie wiadomo na co schowam się pod łóżko? Czy że pęknie osnowa rzeczywistości?

Niestety, ale tak świat nie działa. A Twoje opinie na mój temat przestały mnie w ogóle interesować. Oto cały efekt.

I więcej nie będzie.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


N sty 19, 2020 19:15
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Witamy na forum nowych moderatorów:
1. bramin
2. Zbigniew3991

Zostali wpisani do poszczególnych działów (patrz strona główna forum). Pozostaje jeszcze formalność: dodanie do awatara funkcji i wytłuszczenie (myślę, że niebawem), ale oficjalnie już tę funkcję pełnią.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn sty 27, 2020 18:45
Zobacz profil
Post Re: "Ekologizm" - teoria spiskowa czy rzeczywiste zagrożenie
Jockey napisał(a):
Kael napisał(a):
Widza bezkrytyczny podziw dla "najmadrzejszego kraju swiata" u Jockey
USA ciagle wierzy w to, ze mozna jesc pieniadze. Swiat, klimat i zycie ludzkie jest im dokladnie obojetne: America first! Reszta to ci, ktorzy na pewno tylko o tym marza, zeby w Ameryce zyc. Zero samokrytycyzmu.

Reg. § II/2 "Każdy zamieszczony cytat powinien być skomentowany." M.

To było wskazanie dla szanownej moderatorki. Co tu jeszcze komentować?
A gdzie mój drugi post który pojawił się pod tym? Rozumiem że ocenzurowano bo był niewygodny?


Wt sty 28, 2020 9:57
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Moderatorka domysliła się. Nie jest to jednak powód do omijania punktów regulaminu. Należało zacytować post moderatorki i jako odpowiedź podać ten cytat.
Gdzie tu widzisz stwierdzenie @Kael, że marzysz (konkretnie Ty) o emigracji do USA?

Drugi post był ad personam i dlatego wylądował tam, gdzie jest jego miejsce. Jest jeszcze inna możliwość reakcji moderacji na ów post, ale uznałam, że dam Tobie szansę. Wobec powyższego obruszenia się na reakcję moderacji, to była ostatnia szansa.
Następnym razem proszę nie zaśmiecać wątków uwagami do moderacji.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sty 28, 2020 10:12
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Bo powiedzenie że ktoś wypowiada się jak PiSowiec to adpersonam.
Normalnie bomba.


Wt sty 28, 2020 10:15
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Albo masz amnezję, albo świadomie kłamiesz. W wywalonym poscie nie było wyrażenia "wypowiada się". Było natomiast inne, ale nie zamierzam tu cytować. Dodatkowo taka uwaga nie była w temacie i powinna być ewentualnie we wzajemnych uwagach.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sty 28, 2020 10:23
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Na pewno świadomie kłamię.
Jest takie powiedzonko że każdy sądzi według siebie.
Wnioskuję z tego że ty w takiej sytuacji byś świadomie kłamała


Wt sty 28, 2020 11:52
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Wracasz..., ale nie wciągniesz mnie w te gierki.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt sty 28, 2020 11:56
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Do niczego nie wracam. A ty wywaliłaś posta chociaż nie było to ani adpersonam ani nie na temat. Zresztą sama jesteś autorkom offtopów. Wskazać ci parę miejsc?


Wt sty 28, 2020 12:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337 ... 435  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL