Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 3:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6528 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345 ... 436  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nie chodzi mi bynajmniej o ujawnianie treści pw, co wyraźnie napisałam, a jedynie o kopię strony głównej wiadomości prywatnych. Zefciu niogdy nie przyznał, że dostał od Ciebie pw i prosił o to samo, o co ja proszę, Oboje nie doczekaliśmy się. Nie skorzystałeś z ostatniejszansy, więc ostrzeżenie, a że trzecie, to będziesz miał 2 tygodnie na przemyslenie swojego postępowania.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N mar 01, 2020 10:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 25, 2018 15:08
Posty: 124
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Na marginesie: rodzice też się na nią wypięli

Małgosiaa napisał(a):
A więc twierdzisz, że wykluczony ma prawo kontaktowania sie z członkami ŚJ i swoją rodziną i nikt go nie traktuje jak trędowatego, jak powietrze? Jeśli tak twierdzisz, to Ty kłamiesz.

Małgosiaa napisał(a):
to pozwala mi mieć pewność, że sie na taką osobę wypinają.

Małgosiaa napisał(a):
Wijesz się jak piskorz, aby tylko nie przyznać, że nawet rodzina (matka, ojciec, rodzeństwo) wyrzekają się takiego odstępcy

Małgosiaa napisał(a):
Dla mnie takie Twoje odpowiedzi są wystarczającym dowodem, że nie kierujecie się miłością bliźniego: "wyrzuciliśmy z szeregów i teraz niech się sam martwi o siebie, nawet niech zdycha pod płotem". Tak działają sekty, a nie religie.

Małgosiaa napisał(a):
I nie rzucaj mi tutaj cytatami z Biblii, bo tylko udowadniasz, że czytasz Biblię wybiórczo, tak jak Tobie pasuje

Małgosiaa napisał(a):
I nie mów mi o uczuciach rodziny, która nie chce znać własnego dziecka

Małgosiaa napisał(a):
Uważasz, że do tej pory wszystkie przekłady były fałszywe, a dopiero Russel dokonał właściwego przekładu? Trzeba być na prawdę naiwnym, aby wierzyć, że niedouczony (8 klas szkoły postawowej) facet, niemający dostępu do oryginałów (kodeksów i pism Ojców Kościoła itp.) mógł dokonać przekładu. Z czego? Z angielskiego na angielski, bo nie znając języków dysponował jedynie Biblią w języku angielskim. Zwyczajnie powyrzucał to, co było niewygodne (nie pasowało do jego koncepcji), przeinaczył to, co wg niego wystarczyło poprawić.

Małgosiaa napisał(a):
Biblią jest dla Was nie tylko Biblia, ale Strażnica, która daje wytyczne do Biblii.

zefciu napisał(a):
Wam to nie pasuje, więc musicie fałszować.

Małgosiaa napisał(a):
Żeby wykazać, że starsi zboru postępują zgodnie z Biblią, karzą niepokornych, wywalają na zbity pysk i mają gdzieś ich dalsze losy.

zefciu napisał(a):
Fotokopie z I wieku? Za następny taki chamski tekst poleci ostrzeżenie.

Małgosiaa napisał(a):
Czyli kolejne kłamstwo.

zefciu napisał(a):
Rozumiem, że pozycja adwokata fałszującej Pismo Święte sekty jest trudna.

Zarzuty o kłamstwo na podstawie po prostu niezadowalających dowodów, wyjaśnień, wredny, chamski ton, posądzanie o najgorsze motywy, "czytanie w sercach i umysłach" ludzi, których się nie zna, brak szacunku wobec odmiennych poglądów religijnych wyrażany w postach, kłamstwa na temat Świadków Jehowy oraz ich podejścia do studiowania i tłumaczenia Biblii, oszczerstwa, straszenie ostrzeżeniem za rzekomo "chamski tekst"... i żadnej reakcji. Na prawdę, nikt?


Wt mar 03, 2020 21:56
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Jakież to dowody podałeś poza zaprzeczaniem? Jakie dowody podałeś w sprawie rzekomego podawania daty końca świata przez Kościół?
Tu masz dowody nie tylko na nasze zarzuty, ale i na pranie mózgów: https://www.youtube.com/watch?v=1hUg3w1IZM0 O wywkluczeniu od 33 min. filmu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt mar 03, 2020 22:34
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
DżiVi napisał(a):
Zarzuty o kłamstwo na podstawie po prostu niezadowalających dowodów
A co w tym dziwnego. Jeśli ktoś wygłasza sąd, a następnie nie potrafi dostarczyć dowodów na jego poparcie, to uzasadnionym jest twierdzić, że kłamie.
Cytuj:
wredny, chamski ton
Wybacz, ale po tekście o fotokopiach z I wieku, to mógłbyś sobie darować wytykanie innym chamstwa.
Cytuj:
Na prawdę
Dlaczego łamiesz III przykazanie i zaklinasz się na świętości? Poza tym w tym kontekście powinieneś napisać „Prawda” wielką literą.


Śr mar 04, 2020 7:31

Dołączył(a): Pn cze 25, 2018 15:08
Posty: 124
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Jeśli ktoś wygłasza sąd, a następnie nie potrafi dostarczyć dowodów na jego poparcie
Udowadniasz, że każdy dowód można odrzucić, podważyć, uznać, że dowodu nie było.

zefciu napisał(a):
Wybacz, ale po tekście o fotokopiach z I wieku, to mógłbyś sobie darować wytykanie innym chamstwa.

Co było chamskiego w tym pytaniu? Na przykład takie fotokopie Septuaginty z tetragramem istnieją. Tutaj mnie posądzasz o coś, czego nie było, znowu.


Cz mar 05, 2020 7:57
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
DżiVi napisał(a):
Udowadniasz, że każdy dowód można odrzucić, podważyć, uznać, że dowodu nie było.
Nie. Nie każdy. Ale „dowód” w postaci „wywnioskowaliśmy na podstawie własnej teologii i «kontekstu» że powinien tutaj być” to żaden dowód. Zwłaszcza jeśli tego „dowodu” używa się na poparcie tejże teologii – wówczas mamy klasyczny błąd kołowy.

zefciu napisał(a):
Co było chamskiego w tym pytaniu?
Takie pytanie miałoby sens, gdybyśmy nie mieli oryginałów, tylko fotokopie. W takim zaś przypadku fotokopie te są współczesną fałszywką. Bo przecież nie znano techniki fotokopii w Starożytności.
Cytuj:
Na przykład takie fotokopie Septuaginty z tetragramem istnieją.
Istnieją też oryginały. Zatem nie rozumiem, czemuś się fotokopii uczepił.


Cz mar 05, 2020 8:21
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Widzę że moderacja zwalcza wolność słowa i kasuje posty :(


So mar 14, 2020 10:06
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Chamstwo i agresja to nie jest wolność słowa i jako takie zawsze jest zwalczane, ale jeśli Tobie to nie odpowiada, to od tej pory za takie wpisy, jak ten przeniesiony do kosza, będą kary regulaminowe.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So mar 14, 2020 11:11
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Proszę zatem wykazać to "chamstwo i agresję". No ale wątpię że to zrobisz. Najlepiej jest komuś przypisać łatke faszysty, chama czy nazisty. Ale już trudniej dyskutować z faktami


So mar 14, 2020 11:40
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Dobrze wiesz, co napisałeś, a domaganie się udowodnienia jest infantylne. W ten sposób chcesz osiągnąć to, aby ten post zaistniał na forum. Nie tędy droga. Moderacja i administracja ma do niego wgląd i to wystarczy.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So mar 14, 2020 11:51
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Quinque napisał(a):
Widzę że moderacja zwalcza wolność słowa i kasuje posty :(
To źle widzisz. Dostałeś na priv informację, dlaczego Twój post został usunięty. Nie z powodu tego, że jakoś „nadużywał wolności słowa”. Został usunięty, bo był pozbawiony jakiegokolwiek kontekstu. Krytykowałeś papieża Franciszka za jakieś słowa, ale nie wiadomo jakie; oraz za brak działań w obliczu jakiegoś wydarzenia, nie podając jakiego i jakich działań oraz dlaczego się spodziewałeś. Nie posądzasz chyba mnie, schizmatyka popapranego, że usunąłem Twój post tylko dlatego, że krytykował papieża.

Proszę zatem napisać tę krytykę jeszcze raz, tym razem podając kontekst, aby inni użytkownicy mogli tę krytykę zrozumieć i się do niej odnieść.
EDIT: Okazuje się, że skarga Quinque dotyczy innego posta, niż myślałem.


So mar 14, 2020 12:01
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Małgosiaa napisał(a):
Dobrze wiesz, co napisałeś, a domaganie się udowodnienia jest infantylne. W ten sposób chcesz osiągnąć to, aby ten post zaistniał na forum. Nie tędy droga. Moderacja i administracja ma do niego wgląd i to wystarczy.


Proszę bardzo. Jaki jest koń każdy widzi. Komentarz zbędny


So mar 14, 2020 13:27
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zdaje się, że zapomniałeś o umowie.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N mar 15, 2020 7:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 21, 2020 11:59
Posty: 47
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Witam po upływie dwu tygodni (dostałem wtedy trzecie, ZUPEŁNIE BEZZASADNE ostrzeżenie od mod. "Małgosiaa".

Ta pani z rozmysłem założyła sobie "klapki na oczy", uparła się, bym przestawił "dowód", którego zapewne wiedziała, że nie mam, bo wyjaśniłem całą tę sytuację dwa dni wcześniej, ale pani moderator "Małgosia" już miała założone klapki na oczy i w ogóle nie interesowało jej moje tłumaczenie, powtarzała swoje jak mantrę, bo zależało jej na jednym - trzecim ostrzeżeniu dla mnie, czyli banie na dwa tygodnie.

Zarzut trzeciego ostrzeżenia brzmiał: "Oczernianie moderatora i uporczywe uchylanie się od przedstawienia dowodów. Reg.§ II/3".

Dopytywałem wtedy w jaki sposób (jakimi słowami?) oczerniam moderatora "zefciu", ale pani moderator "Małgosiaa" nie umiała na to odpowiedzieć, bo nie interesowało jej nic poza jednym- żeby mi dać ostrzeżenie! To ostrzeżenie było w 100% bezzasadne! Dokładnie wg tezy: jak się chce uderzyć psa, kij się zawsze znajdzie.

Jestem za stary, żeby " się wykłócać" na tym portalu o każdą drobnostkę. Jednak w Piśmie jest wyraźnie napisane:" ...Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie." Łk (6:38)
I oby tak się stało. AMEN

_________________
Piotr eN


N mar 15, 2020 15:42
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nadal kłamiesz. Nie udowodniłeś, że wysłałeś pw do zefcia. Zefciu nigdy nie przyznał, że dostał od Ciebie pw. Teraz oczerniasz mnie. Tu masz wyjaśnienie za co dostałeś ostrzeżenie: viewtopic.php?p=1054678#p1054678
Temat zakończony. Dalsza próba ciągnięcia tego tematu zostanie uznana za awanturnictwo, a na to też jest regulamin.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N mar 15, 2020 15:57
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6528 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345 ... 436  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL