Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So cze 15, 2024 22:33



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
 JESTEM OBURZONA I ZBULWERSOWANA 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 20:29
Posty: 165
Post JESTEM OBURZONA I ZBULWERSOWANA
Jestem oburzona i zbulwersowana zachowaniem Incognito, który wycial moj post, w którym bylo wspomnienie o biednym małym Oskarku. To własnie na tym forum przede wszstkim powinno pamietać się o dziecku, uczcic jego pamiec chociazby symboliczną świeczką. Nie ma co się dziwic ,ze dzieciaczek skonal w samotnosci, ze nikt mu nie pomogl skoro nawet na katolicki forum nie ma dla niego miejsca. To co Incognito mi napisal świadczy o jego niedojrzalosci i glupocie. Powstrzymuje sie, zeby napisac kolejniejsze dosadniejsze slowa, na ktore w pelni zasluzyl."Przykro mi, ale forum to miejsce dyskusji, a nie stojak na świeczki. Temat usunąłem."

Nastepnym razem bardzo prosze dobierac rozsadniej moderatorow forum.

_________________
Umiarkowani rabują światło, oni są gnilne owoce tego kontynentu.


So mar 11, 2006 22:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Temat wrócił - jest w "Sam wymyśl"...
Yas - tylko rzeczywiście, możesz przypomnieć tego chłopca?

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


N mar 12, 2006 8:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 20:29
Posty: 165
Post Dziekuje
Dziekuje za szybka rakcje.
Mowiono i pisano o tej sprawie wiele takze podam link do strony , ktora powstala dla Niego.

www.oskarek.org

Yasmin

_________________
Umiarkowani rabują światło, oni są gnilne owoce tego kontynentu.


N mar 12, 2006 13:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post Re: JESTEM OBURZONA I ZBULWERSOWANA
yasmin napisał(a):
To co Incognito mi napisal świadczy o jego niedojrzalosci i glupocie. Powstrzymuje sie, zeby napisac kolejniejsze dosadniejsze slowa, na ktore w pelni zasluzyl."Przykro mi, ale forum to miejsce dyskusji, a nie stojak na świeczki. Temat usunąłem."

Nastepnym razem bardzo prosze dobierac rozsadniej moderatorow forum.

Na wstępie pozwolę sobie przypomnę jak zaczęłąś temat:
"Na tym forum nie powinno zabraknąć świeczki (*) dla Oskarka i chociaż wspomnienia o Nim."
Żadnego wstępu do dyskusji, żadnego własnego zdania, ani jakiejkolwiek refleksji - ba! Nie ma nawet informacji o tym kim był Oskar i czemu ktokolwiek miałby mu stawiać świeczki. Założyłaś temat tylko po to by postawić sobie ten znaczek:
(*)
Bardzo mi przykro że nie pozwoliłem biednej użytkowniczce na bezmyślne manifestowanie "dojrzałych" i "mądrych" trendów rodem z onetu, ale jeżeli chcesz wytykać brak rozsądku to spójrz Yasmin na siebie i sposób w jaki założyłaś temat. Rozumiem, że sprawa Oskara mogła wzburzyć w tobie emocje które przyćmiły rozsądek, ale to nie znaczy że ja jako moderator muszę to akceptować.
Świeczkę możesz sobie postawić w domu, forum jest miejscem rozmów i dyskusji, a nie do bezczelnego obrażania moderatora i jęczenia że usunął bezmyślnie założony temat.

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


N mar 12, 2006 17:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 12, 2004 7:42
Posty: 320
Post 
Incognito, i Ty sie mienisz moderatorem katolickiego forum? A gdzie postawa miłosci wobec bliźniego, przyznanie się do błędu?. I jeszcze używasz inwektyw w stosunku do yasmin. Jak masz uwagi - to grzecznie na priva, nie wylewaj tutaj swojej frustracji, bo to gorszące. Czy to naprawdę przemyślana wypowiedź moderatora :x ? Rany, ile Ty masz lat?

_________________
słowa są dla mnie ważne, jestem w połowie drogi:)))Obrazek


N mar 12, 2006 19:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Krótko - żeby nie było, że wylewam żółć, czy coś w tym guście.

Też zdarzyło mi się, że Incognito usuwał moje posty. I wydaje mi się, że bez powodu.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


N mar 12, 2006 22:30
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 20:29
Posty: 165
Post Re do Incognito
Incognito napisał(a):
"Żadnego wstępu do dyskusji, żadnego własnego zdania, ani jakiejkolwiek refleksji - ba! Nie ma nawet informacji o tym kim był Oskar i czemu ktokolwiek miałby mu stawiać świeczki. Założyłaś temat tylko po to by postawić sobie ten znaczek:
(*)
Bardzo mi przykro że nie pozwoliłem biednej użytkowniczce na bezmyślne manifestowanie "dojrzałych" i "mądrych" trendów rodem z onetu, ale jeżeli chcesz wytykać brak rozsądku to spójrz Yasmin na siebie i sposób w jaki założyłaś temat. Rozumiem, że sprawa Oskara mogła wzburzyć w tobie emocje które przyćmiły rozsądek, ale to nie znaczy że ja jako moderator muszę to akceptować.
Świeczkę możesz sobie postawić w domu, forum jest miejscem rozmów i dyskusji, a nie do bezczelnego obrażania moderatora i jęczenia że usunął bezmyślnie założony temat."


Incognito,a powiedz nad czym tu dyskutowac? Nad tym,ze matka z konkubentem zamordowali wlasne dziecko? Nie uwazasz, ze wypada po prostu pochylic sie nad cierpieniem tego dziecka? Uszanowac jego pamiec chwila milczenia i wlasnie owej symbolicznej świeczki?
Nie wiesz kim byl Oskarek to zacznij interesowac sie tym co dzieje sie wokol Ciebie,a nie tylko czubkiem wlasnego nosa.
Tak sprawa Oskara wywolala we mnie emocje jak u kazdego normalnego czlowieka poruszonego tragedia dziecka. Wywolala rowniez emocje twoja bezduszna i samolubna postawa, bo to ty jako moderator pierwszy powinienes zapalic swieczke Oskarkowi.
Moderator forum Jotka"ow bezmyslny temat" (czyli smierc dziecka) przywrocila, jest w innym dziale.
Troche wiecej dojrzalosci, zainteresowania i samokrytyki Incognito.

_________________
Umiarkowani rabują światło, oni są gnilne owoce tego kontynentu.


N mar 12, 2006 23:03
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 11, 2005 7:46
Posty: 662
Post 
Oncognito - daruj sobie! Może i ten post nie był rewelacyjnie napisany, ale to jeszcze nie powód, by go wywalać. Starczyło go przesunać. A tak zraniłeś autorkę - najpierw czynem, a teraz słowami. WSTYD!

_________________
Chrześcijaństwo to nie przynależność do takiego czy innego Kościoła - to życie z Bogiem, wiara przypieczętowana przyjeciem chrztu.


N mar 12, 2006 23:43
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Proszę o trochę zastanowienia...

To zdarzenie jest wstrząsające. Niestety nie jedyne. Zdarzyło się ponad dwa lata temu - można nie pamiętać imienia dziecka, niestety jednego z tak zakatowanych, nawet jeśli ktoś widział informację... Dlatego myslę, że warto przypomnieć osobę, którą się wspomina...

Zgadzam się z Incognito co do tego, że nie chciałabym, żeby to forum zostało zasypane "świeczkami". Jest na nim miejsce na wspomnienia i tego typu wątki, zresztą jest ich trochę, ale proszę, żeby nie honorować świeczką każdej tragicznej śmierci... Bo czy mniej tragiczna jest śmierć Mateuszka (wspomnianego chyba nawet?) i wielu innych dzieci? Czy mniej tragiczna jest rozpacz tych, co przeżyły i trafiły do domów dziecka?

Może to brak wrażliwości z mojej strony :?
Ale akurat w tej sprawie najważniejszy jest dla mnie wniosek z listu jakiejś kobiety, zamieszczonego na podanej przez Ciebie stronie, yas...
Cytuj:
Mam roczną córeczkę i prawie 5 letniego synka. Nie chcę płakać przed telewizorem. Chcę uczestniczyć w pracach nie politycznych nad rzeczywistą ustawą, we współpracy z praktykami jak fundacja `Dzieci Niczyje', świetlice, Domy Dziecka, sądy rodzinne, inne fundacje, ludzie pracujący na rzecz dzieci, Błękitna Linia, inni.
Nie mam wszystkich rozwiązań. Nie mam wszelkiej wiedzy. Nie mam też siły stać z boku.
Razem, w gronie wielu ludzi, możemy wymyślić wirtualnie projekt ustawy, a jeśli ustawa jest dobra to znaleźć słabe ogniwa i wyeliminować je, aby ochrona dzieci była wreszcie skuteczna, ale i by nadużycia były utrudnione (jak: `nie lubię was, zabiorę wam dzieci, jestem bogiem kuratorem').

Może to kwestia kwalifikacji ludzi, może motywacji, może przepisów.
Znajdźmy sprzymierzeńca katów i nie dbających rodziców razem i zniszczmy go*. Bądźmy chrześcijanami w praktyce lub po prostu przyzwoitymi ludźmi.
Może to co napisałam jest głupie. Porozmawiajmy o tym konstruktywnie.
Proszę, zróbmy coś więcej niż łzy. Zróbmy coś więcej niż program po fakcie. Uprzedźmy fakty.


*Zakładam, że wezwanie do "zniszczenia" nie jest wezwaniem do zniszczenia człowieka - przypis mój

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn mar 13, 2006 6:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Dwie uwagi.
1. Nie dopatrzyłam - zdarzenie jest nowe, sprzed dwóch tygodni nie dwóch lat (nie mam pojecia dlaczego przeczytałam w datach 2004 rok).

2. Odpowiedź yasmin i moje wyjaśnienia odnośnie intencji, która mi przyświecała w ostatnim poście w temacie o Oskarku - i być może też o tym (mam nadzieję) jak uprzedzić fakty :)

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn mar 13, 2006 21:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 10 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL