Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 0:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 prawda o forum 
Autor Wiadomość
Post prawda o forum
prawda jest tak ze to forum z chodzi na psy jest strodnicze i jest w prowadza ceznura jak za komuny są stosowane motody jak za urzedy bespiecznastwa tamty są uswane bo sa uwarzan ze nie poprwanie polityczne tak działo ub i tak działo to forum


Pt sty 13, 2006 18:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 12:06
Posty: 146
Post 
Nie zgadzam się z Tobą, luki. Przeczytaj sobie kilka razy Swoje posty, a może dojdziesz do wniosku, dlaczego zostały zamknięte.


Pt sty 13, 2006 18:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 15:45
Posty: 1883
Post 
Luki !! Ponieważ Cię lubię, więc powiem tak: mam w Koninie koleżankę która jest nauczycielką języka Polskiego, uczy w klasach 3-6, jeśli chcesz to mogę cię z nią skontaktować, ona Cię nauczy pisać poprawnie, a wtedy już Twoje posty nie będą kasowane za błędy i gramatykę.

Wierz mi, że 90 % twoich postów jest niezrozumiałych poprzez twoją pisownię i błędy gramatyczne, może treść jest dobra, widzę, że masz wiele problemów i pytań, ale poprzez twoją pisownię posty po prostu są NIEZROZUMIAŁE....... :(

_________________
Obrazek
"Przejmij mnie dreszczem Twojego Istnienia, dreszczem wiatru w dojrzałych kłosach..."
JP II


Pt sty 13, 2006 19:07
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Jednym z tych co sprowadza to forum na psy jesteś Ty sam luki. I to już nie wina moderacji, że nie potrafisz się wysłowić tak, żeby inni Cię zrozumieli.
Więc jestem jak najbardziej za takimi metodami.

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Pt sty 13, 2006 21:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sty 05, 2006 21:53
Posty: 17
Post 
Może luki ma dysortografię?

_________________
Obrazek


Pt sty 13, 2006 22:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 22, 2005 23:45
Posty: 3638
Post 
moim zdaniem nie to jest ważne jak ktos pisze ale jaką treść ma do przekazania
jeśli ktoś jest ciekawy to znajdzie tę treść w postach lukiego


o ile wiem to, to jest choroba czyli przypadłość której nie da sie "oduczyć" Kefas_Piotr

mi posty lukiego nie przeszkadzają
i prosze moderację o to by jednak zauważyła problemy tego forum i nie uciekała od nich ale starała sie je rozwiązać wraz z forumowiczami

szczególnie tymi niezadowolonymi z wyników pracy
takimi jak ja np
szczególnie z powodu regulaminu który trzeba stosowac etycznie a nie prawnie...
i zmienić :P


co do zmiany regulaminu patrz tematu "uwagi go moderacji"
oraz słów zapisanych wyżej: "rozwiązywanie wraz z forumowiczami"


więc:...
"GO"

_________________
Niech żyje cywilizacja łacińska !!!

więc śpiewaj duszo ma... BÓG JEST MIŁOŚCIĄ...


Pt sty 13, 2006 22:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
toxik napisał(a):
Może luki ma dysortografię?

Ja też mam dysortografię, dysgrafię i dysleksję. I co z tego? Nic. Poza tym są coraz częstsze głosy, że dysleksja nie przenosi się na komputer i jest tylko i wyłącznie lenistwem. I jako jeden z dysmózgów całkowicie to popieram.

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Pt sty 13, 2006 22:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 15:45
Posty: 1883
Post 
zapomniałem dopisać że ona zajmuje się dyslektykami ortograficznymi, ale jest jedna zasada, ten ktoś musi chcieć, a nie na siłę
a Luki jest dysortografem, niestety.......
pozdrawiam :)

_________________
Obrazek
"Przejmij mnie dreszczem Twojego Istnienia, dreszczem wiatru w dojrzałych kłosach..."
JP II


Pt sty 13, 2006 22:34
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 30, 2004 13:22
Posty: 1845
Post 
Luki, dość odważnie ustosunkowałeś się w swojej opinii o FORUM, o tym forum.
Ale mnie się wydaje (może niesłusznie), że każde poważne forum ma swojejgo "właściciela", który musi dbać o tę własność, poprawiać gości, że tak powiem
na swoją modłę. Takie są prawa właściciela, musisz to zrozumieć. A czy ono jest stronnicze?
Czasami może tak, ale to jest forum katolickie, jakiś regulamin tu obowiązuje. Nie chcę się wypowiadać, jakbym to ja była admin czy mode.
Mnie tez się czasem nie podobają wszystkie tematy tu prowadzone, ale MY jesteśmy tu tylko gośćmi. I Luki musisz to zrozumieć. A, jeżeli cię ktoś poprawia to na pewno w dobrych zamiarach.
Wspominasz o UBekach. No co ty? Stalin się w grobie przewróci.
Bądź dobrej myśli, daj się namówić na korepetycje z j. polskiego, a wszystko będzie ok. :)

_________________
Miłować Go całym sercem, całym umysłem i całą mocą i miłować bliźniego, jak siebie samego daleko więcej znaczy niż wszystkie całopalenia i ofiary. Mk12,33


So sty 14, 2006 10:36
Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 08, 2006 21:29
Posty: 71
Post 
To niech mi ktoś w miarę rozsądnie wytłumaczy dlaczego nie pozwolono mi na nicka "Lux ferre"? Usuwanie postów które były sygnowane "Lucyfer" rozumiem ale dlaczego na forum pisze osoba o ksywie Cerber a mi nie pozwolono na odrobinę łaciny?


So sty 14, 2006 11:11
Zobacz profil
Post Re: prawda o forum
luki napisał(a):
prawda jest tak ze to forum z chodzi na psy jest strodnicze i jest w prowadza ceznura jak za komuny są stosowane motody jak za urzedy bespiecznastwa tamty są uswane bo sa uwarzan ze nie poprwanie polityczne tak działo ub i tak działo to forum


Forum schodzi na psy powiadasz, ale to jest forum dyskusyjne, więc mógłbyś wyjaśnić co rozumiesz przez ten slogan i UZASADNIĆ swoje stanowisko. Jak na razie nie wiem jak się odnieść do Twojego werbalizmu, bo jak na razie jest to pustosłowie. Mówisz, że forum jest stronnicze, ale w dziale Wierzyć odbywają się dyskusje, w których ateiści piszą i za poglądy nikt nie usuwa. Musisz więc znowu uzasadnić swój sąd - w końcu jesteś na forum. Powiadasz, że jest tu cenzura jak za komuny, a stosowane metody są takie jakie miał Urząd Bezpieczeństwa. Podaj jakieś przykłady, by w jakikolwiek sposób umocować swoje wystąpienie, bo to co piszesz robi wrażenie wyrażonych emocji, a nie jakiegoś rozumnego stanowiska, dobrze uzasadnionego.
Czekam więc na uzasadnienia, bo ostatecznie fora schodzą na psy, gdy panoszą się po nich dyskutanci, który piszą wypowiedzi nie podając uzasadnień.


So sty 14, 2006 11:29
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 31, 2005 17:46
Posty: 337
Post 
Jest to forum dyskusyjne więc jest tu wiele różnorodnych opinii, też nie podoba mi się cześc tematów i prowadzonych dyskusji ale poprostu można w takich tematach które ranią nie zabierać głosu. Plusem forum jest właśnie różnorodność opinii, możliwość wyrażania własnego zdania, że można rozmawiać na tematy które kogoś właśnie interesują.
Co do tego że w dziale wierzyć piszą także ateiści, i mają prawo do tego, może przez to odnajdą Boga. Lecz chodzi mi o to by zwracać uwagę na to, że gdy osoba pragnąca żyć wiarą pisze o swoich problemach by zetknięcie z poglądem ateisty nie spowodowało u niej jakiegoś zamieszania dla szkody jej wiary.
Od moderacji oczekuję czegoś więcej niż usuwania jakiś postów bo tak pisze w regulaminie lecz kierowania się dojrzałością ogólnoludzką i chrześcijańską w interpretacji danego postu. Wielokrotnie widziałam że przez moderatorów była podejmowana decyzja, by np nie ingerować w czyjeś sumienie.
Ogólnie to forum i moderacja oceniane jest przeze mnie pozytywnie

_________________
Mój Panie i Boże, zabierz mi wszystko, co oddala mnie od Ciebie. Mój Panie i Boże, daj mi to wszystko co zbliża mnie do Ciebie.
Obrazek


So sty 14, 2006 12:23
Zobacz profil
Post 
A. napisał(a):
toxik napisał(a):
Może luki ma dysortografię?

Ja też mam dysortografię, dysgrafię i dysleksję. I co z tego? Nic. Poza tym są coraz częstsze głosy, że dysleksja nie przenosi się na komputer i jest tylko i wyłącznie lenistwem. I jako jeden z dysmózgów całkowicie to popieram.

A może i masz dysortograię!! ale masz jedszcz duskulture dla mnie jestes cham i prostak zero kultury dla innch brak zrozumienia i ty lekscewarzysz inny udajesz mądrego uważasz się za lepszego a zastanów sie kim jesteś pierw a potem oceniaj innych to moj ostatni post pa


So sty 14, 2006 13:28
Post 

Luki,

Czekam na ustosunkowanie się do mojego, wcześniejszego, listu.


So sty 14, 2006 15:02

Dołączył(a): N sty 08, 2006 21:29
Posty: 71
Post 
PTRqwerty napisał(a):

Luki,

Czekam na ustosunkowanie się do mojego, wcześniejszego, listu.


Dla mnie jest zupełnie jasne że skoro Luki napisał "to mój ostatni post" to nie ma ochoty się "ustosunkowywać". Ktos kto ma prawo do usuwania czyichś postów powinien byc dość inteligentny żeby to zrozumieć. A jak to jest z Tobą? Może przeraża Cię perspektywa że ktoś nie ma ochoty z Tobą rozmawiać? Bo z pewnością masz wiele mądrego do powiedzenia.


So sty 14, 2006 15:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL