Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 6:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
 Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs homo_.) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
:( @-Vi-, łobuzie.
Przestań się nade mną pastwić :nonono:. Przecież przy moim wapniactwie, w jednym wątku nie zrobię szpagatu :oops:.
Skoro tutaj podjąłem się niewielkiej obrony @homo (...), na schizofrenię zakrawałyby połajanki pod jego adresem.
Powiedzmy, że uważam, iż zasłużył na wytarganie za uszy, lecz tamci dwaj gagatkowie na manto od kierowniczki.
Pasuje Ci ten kompromis ;)?

@homo_homini_canis_est.
Bóg zapłać Ci człecze. Wstyd się przyznać, jednakże choć gardziełko i jednostka centralna jeszcze hulają, szwankująca perystaltyka jelit :( uniemożliwia już przyjmowania trunków 70% (chyba, że w postaci rozcieńczonej, ale to przecie grzech śliwowiczkę zubażać).

Tym niemniej, dziękuje za postawienie i wyjaśnienie kwestii Tu 154. A kiedyś (tam) przy okazji, nie odmówię trunkowego tête-à-tête z Tobą, pod warunkiem wszakże, iż nie będziesz mnie egzorcyzmował i nawracał. (To jak? - Ustalone :!:).

A poważniej, o ile mogę Ci doradzić:
- nie rób sobie offtopów we "własnym" :razz: wątku.
- przycinaj fotki które załączasz, bo wychodzą mi z monitora.
- (innych przewin nie pamiętam).

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Cz paź 04, 2012 12:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Bądźcie sobie, jacy chcecie. Grunt, że jesteście na tym forum i czynicie go ciekawszym:)


Cz paź 04, 2012 13:08
Zobacz profil
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Otto_Katz napisał(a):
:( @-Vi-, łobuzie.
Przestań się nade mną pastwić :nonono:. Przecież przy moim wapniactwie, w jednym wątku nie zrobię szpagatu :oops:.
Skoro tutaj podjąłem się niewielkiej obrony @homo (...), na schizofrenię zakrawałyby połajanki pod jego adresem.
Powiedzmy, że uważam, iż zasłużył na wytarganie za uszy, lecz tamci dwaj gagatkowie na manto od kierowniczki.
Pasuje Ci ten kompromis ;)?

Nooo... przemyślę kompromis... przemyślę... :hmmm:
:razz:

Ale popastwić się czasami muszę :-D Chociaż tak troszeczkę... :razz: No ciut, ciut... :razz:
No jak na prawdziwego łobuza przystało :twisted:
:D ;-)


Cz paź 04, 2012 13:10
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Cytuj:
@ humalog,
chlebem, a nie mięsem


No tak....teraz to w miejsca wyciete mozna wstawic co sie żywnie podoba....nawet tzw. "mieso".

Dziwne jednak, ze nie otrzymałem ostrzeżenia za rzekome chamstwo i wulgaryzmy w stosunku do homo. Zawsze jednak można powołac sie na "oswiecone" spostrzeżenie homo, ze jestesmy z Alus wysoko ulokowani w koscielnej hierarchii i moderatorzy jedza nam z ręki:D
Ostrzeżenie otrzymałem (przyznaje, ze słusznie) za nazwanie "niedouczonym oszołomem" UWAGA! njczyzia, a nie homo.

Otto
Czym innym jest szacunek i tolerancja wobec osób deklarujacych sie niewierzacymi lub innowiercami, a czym innym tolerowanie niekatolickich wypowiedzi wobec kogos kto co chwila ogłasza sie katolikiem, a w każdym oponencie widzi szatana! Ty jako osoba niewierzaca szanuj poglądy homo. Mnie tego nie wolno robić.
Jako osoba inteligentna i bystra powinienes to rozrózniać.

Zresztą możesz sobie pisac dalej jak tam chcesz na temat mój i Alus....ja cie z pewnoscia nie bede próbował przekupywac kolejnymi flaszkami :)


Cz paź 04, 2012 13:10

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Otto_Katz napisał(a):
To jego prawo, a jeśli nawet "folklor", to w zestawieniu z innymi "kosmitami" naszego forum, bynajmniej nie wyjątkowy i nawet nie ocierający się w rankingu o pierwszą ćwiartkę ekscentryków.

Jest wyjątkowy, ponieważ kłamie i oczernia innych. Jak byś zareagował, gdybym pisał, że Otto_Katz nawrócił się na katolicyzm? Albo że Otto_Katz przeszedł na islam?


Cz paź 04, 2012 13:35
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
SweetChild,
co to znowu za insynuacje?
Zmieniasz religie i usiłujesz na wszelki wypadek mnie za to uczynić odpowiedzialnym ? 8)
Czy to nie o mnie chodzi? :|
Możesz być bardziej precyzyjny, bo mnie to zaniepokoiło :|
Przecież ja Cię w ogóle nie znam i znać nie zamierzam :| ( W odróżnieniu od Otto_Katza :) )

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


Cz paź 04, 2012 13:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Żadne insynuacje, nie zmieniam religii i nie zamierzam nikogo czynić za to odpowiedzialnym. Podałem jedynie przykłady, a wszelkie podobieństwa są niezamierzone.

A bardziej precyzyjnie? Niestety, część postów została wycięta, chociaż były uwagami tylko i wyłącznie do moderacji. Ogólnie - kłamiesz, potem brniesz w to bagno, a wykazanie kłamstwa nazywasz bezczelnym oszczerstwem (cytat z pamięci).


Cz paź 04, 2012 14:05
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
SweetChild napisał(a):
Ogólnie - kłamiesz, potem brniesz w to bagno, a wykazanie kłamstwa nazywasz bezczelnym oszczerstwem (cytat z pamięci).

No oczywiście, że jest to ohydne oszczerstwo,
moderacjo ??? :(

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


Cz paź 04, 2012 14:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Jak pisałem, nie mogę tego udokumentować, bo posty zostały wycięte. Ale w archiwum moderacji być może są. Z mojej strony był to ostatni post w "Uwagach do moderacji", bo gdy został wycięty, to stwierdziłem, że nie ma sensu tam pisać.


Cz paź 04, 2012 14:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Szanowni Panowie.
Weźcie sobie może do serca i zacznijcie stosować:

Stąd nauka jest dla żuka
1 TB (HDD), to dziś żadna sztuka
A przy RAMu 4-6(ściu)
Nic nic będzie już boleścią

Kasowania, pomówienia
co w twardzielu - się nie zmienia.
Otta w marcu nauczono,
aby w konia nie robiono

mnie i ważnych informacji.
- Ukłon mój dla moderacji.

:brawo: ;) :jupi:

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Cz paź 04, 2012 14:45
Zobacz profil
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Otto_Katz - pytasz dlaczego Ciebie nie nawracamy.
Bo jesteś dorosły, masz sprecyzowane poglądy - Twój wybór, Twoja sprawa.
Podobnie też -Vi-, nigdy nie usiłowałam ją nawracac, i nie odrzucam.
Ale gdy ponoć katolik wrzuca do jednego wora naukę Kościoła, Ewangelie i naukę ezoteryków, okultystów, oraz praktyki ezoteryczne, to wygląda to paskudnie.
Pismo Św poucza...obyś był zimny albo gorący, a Jezus przestrzega Nie mozecie jednocześnie dwu panom służyć Bogu i mamonie.
Jesteś zimny, nie chcesz służyc Bogu - Twoja sprawa.
Ale nie można oszukiwac samego siebie służąc równoległe dwu wykluczającym wzajem Istotom.


Cz paź 04, 2012 16:13
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
homo_homini, napisałem, że nie przyznajesz się do błędów i idziesz w zaparte, a Ty dokładnie 13 minut później, w wątku do moderacji, robisz to nadal samo :| Może by tak więcej zachowań bezpośrednich, a mniej bierno-agresywnych? Najpierw ludzi wnerwiasz, a potem krzyczysz "Ratunku! Niemcy mnie biją!!"

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz paź 04, 2012 17:12
Zobacz profil
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
SweetChild napisał(a):
Jak pisałem, nie mogę tego udokumentować, bo posty zostały wycięte. Ale w archiwum moderacji być może są. Z mojej strony był to ostatni post w "Uwagach do moderacji", bo gdy został wycięty, to stwierdziłem, że nie ma sensu tam pisać.

Niestety tak to wygląda na tym forum. Nauczyłam się tu jednego - jeśli toczy się jakiś spór, czy ktoś pisze ważny dla nas z jakiegoś powodu post, trzeba kopiować, a najlepiej robić zrzut z ekranu i potem wklejać żeby wykazać jak było. Sama tak postanowiłam robić, bo jest 90% pewność, że wsio zostanie po prostu wyciachane, a potem nie ma jak udowodnić swoich racji :|


Cz paź 04, 2012 17:23
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4102
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
homo_homini_canis_est napisał(a):
SweetChild,
co to znowu za insynuacje?
Zmieniasz religie i usiłujesz na wszelki wypadek mnie za to uczynić odpowiedzialnym ? 8)
Czy to nie o mnie chodzi? :|
Możesz być bardziej precyzyjny, bo mnie to zaniepokoiło :|
Przecież ja Cię w ogóle nie znam i znać nie zamierzam :| ( W odróżnieniu od Otto_Katza :) )

Tak o to wyglądała cała Twórczość homo_homini... Coś przeczyta, wyciąga dziwne wnioski i zaczynają się insynuacje...
Miałam podejrzenia, że to mały_kwiatek, ale jednak chciałam dać szansę...
Nie udało się - użytkownik ponownie dostał bana.

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Cz paź 04, 2012 20:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Wiara.pl czy Wiocha.pl? (Humalog, Alus i chamstwo vs hom
Czyli sytuacja wyjaśniona.

Tym niemniej pozwolę sobie wnosić do dyrekcji, o uhonorowanie @homo_homini_canis_est (nawet w formacie A4 i bez złoconych esów floresów) choćby skromnym dyplomem uznania.

Dziś między godziną 8.27, a 20.22 spłodził 60 (słownie; sześćdziesiąt) postów. Czy ktoś z userów może pochwalić się tak imponującą ilością wpisów i oszałamiającym wkładem pracy, w dobrze pojętym interesie rozwoju naszego forum?

(Nie widzę godniejszych kandydatur).
- Tak przypuszczałem. Tytan pracy, wart tego niewielkiego wyróżnienia, w ramach odprawy "emerytalnej".

Wnoszę o pozytywne rozpatrzenie mego wniosku. Jako okoliczność łagodzącą proszę uwzględnić, iż czynię to na rzecz naszego ex "przyjaciela".

Pozostaję z poważaniem - Otto_Katz.


(W gruncie rzeczy mój post nie jest prześmiewczy, faktycznie trochę mi @homo(...) szkoda.
No ale młodzieniaszkiem nie jest i świadomie czynił więcej, aniżeli musiał).

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Cz paź 04, 2012 21:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL