Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So cze 15, 2024 23:51



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Najglupsza interwencja dnia. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post 
To nie jest wcale pogardliwy komentarz na temat czyjegoś wyznania, tylko zwracanie uwagi na wklejanie tekstów nie mających zupełnie związku z tematem. Gdybym zaczął wklejać takie hasła (nieważne jak wzniosłe i słuszne by one nie były) w aktualnościach to nie mam najmniejszej wątpliwości, że PTR by je wyciął jako pasujące do tematu jak pięść do nosa. Cieplutki zrobił sobie z tego tematu rozgłośnię przy pomocy której najwyraźniej chce się wygadać i paple co mu ślina na język przyniesie.
Moim zdaniem w tym sporze to k66 ma rację i dziwi mnie, że czepiacie się go za to, że zwrócił uwagę Cieplutkiemu na to, że jego jęki samozachwytu nad swoim pięknym cukierkowym życiem pełnym czystości nie mają z tematem nic wspólnego.

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


Śr mar 29, 2006 21:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Owszem - jeśli mówimy o kwestii tematyczności zdań cieplutkiego, to mają pełny związek z tematem. Bo to co on cały czas pisze, to to, że dzięki Jezusowi może zachować czystość w takiej relacji. Dla niego jest to centrum tematu, od pierwszego postu.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Śr mar 29, 2006 21:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post 
Poczytaj początek tematu i zobacz różnicę jaka jest między dyskusją jaka miała miejsce wtedy, a opowiastkami o cieplutkim i jego życiu, jakimi uczynił autor ten temat. Cieplutki sam zrobił z tego tematu wątek o nim, w którym jedynie zachwyca się jaka to jego relacja z Bogiem jest piękna, że on nie ma żadnych zasług i pisze te hasła już od kilku stron nieprzerwanie, czasem kilka postów pod rząd. Słodko, że aż się niedobrze robi.
Pomijając, że cieplutki pisze o tym, że dzięki Jezusowi zachowuje czystość nieprzerwanie od początku tematu (w koło Macieju), serwuje w tym temacie hasła i cytaty, które nie mają z wątkiem nic wspólnego i mają za zadanie pokazać, że Jezus jest Panem cieplutkiego, o czym już wiemy, bo pisał to N razy. Ile można nadawać w kółko te same hasła, nie mające związku z kwestią dotyczącą tematu? Cieplutki zrobił z tego tematu, nie wątek o przyjaźni między mężczyzną a kobietą, ale o cieplutkim. Twoim zdaniem to jest ok?

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


Cz mar 30, 2006 7:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 12, 2004 7:42
Posty: 320
Post 
Nie, no Spidy, teraz to juz naprawdę się załamałam moderatorami na tym forum, tragedia. Nie znajduje nic obraźliwego w wypowiedziach k66, a najlepsze jest to, żeście i Wy nic nie widzieli, a teraz, żeby się nie przyznać do błędu, udajecie co innego. Jak się nazywa taki sposób działania? Przypominam- dodatkowo jest post. Szkoda gadać.

_________________
słowa są dla mnie ważne, jestem w połowie drogi:)))Obrazek


Cz mar 30, 2006 8:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Żeby skończyć wątek
Agatko - nie po raz pierwszy się nie zgadzamy. I nie musimy.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Cz mar 30, 2006 9:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2006 15:38
Posty: 661
Post 
Spidy napisał(a):
A oto żądany cytat:
k66 napisał(a):
cieplutki napisał(a):
Nie jestem zwolennikiem liberalizmu..
buhahaha
deliberowanie to nie znaczy posiadanie pogladow liberalnych :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
cieplutki napisał(a):
Mam wrażenie, że na siłę chcesz szukać we mnie jakichś win..
i jeszcze jedno - po co ty stawiasz po 2 kropki na koncu zdnania lub koncu linijki??

I zlituj sie z tymi:
JEZUS CHRYSTUS JEST MOIM PANEM!

JEST PANEM MOJEGO ŻYCIA..
JEST PANEM MOJEGO SUMIENIA..
JEZUS JEST PANEM MOJEGO MAŁŻEŃSTWA..

co to ma do tematu tego topica????????????????????????????????


Wobec powyższego temat ostatecznie zamykam. Pogardliwy komentarz dotyczący czyjegokolwiek wyznania wiary na forum.wiara.pl uważam za karygodny.


a teraz ja mam pytanie - dlczego polaczyles jednym kolorem moje zdanie "i zlituj sie z tymi:" ze zdaniem cieplutkiego?
Toz to jest paskudna manipulacja majaca na celu cos zasugerowac.
Cos czego nie bylo.
Juz na pewno nie bylo w tym pogardy tylko zniecierpliwienie dla nonsensownego wstawiania tekstow o ty, ze Jezus jest jego Panem po raz n-ty co nie ma zwiazku z poruszanym w tym watku tematem.
A nawet jak by sie ktos uparl (jak np. jot-ka) ze ma zwiazek, to po co to pisac po raz kilkanasty pod rzad ???????????

Co wy mi chcecie wmowic?
Spidi z tym :
Cytuj:
Pogardliwy komentarz dotyczący czyjegokolwiek wyznania wiary na forum.wiara.pl uważam za karygodny.[/b]
to sie jak dla mnie skompromitowales do dna.

_________________
Naraz przerywam marazm i BASTA!

Kto poszukuje prawdy ten uszu nie zatyka,
kto poszukuje szczescie temu nigdy nie styka!


Cz mar 30, 2006 9:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2006 15:38
Posty: 661
Post 
jo_tka napisał(a):
Owszem - jeśli mówimy o kwestii tematyczności zdań cieplutkiego, to mają pełny związek z tematem. Bo to co on cały czas pisze, to to, że dzięki Jezusowi może zachować czystość w takiej relacji. Dla niego jest to centrum tematu, od pierwszego postu.


no dobra na upartego zakladamy, ze w wizji jot-ki i cieplutkiego owe cytaty maja jakis tajemniczy zwiazek z tematem topica.
Pytanie jakie postawilem bylo inne - co tam bylo obrazliwego w moim poscie?

Czy zdanie : "i zlituj sie z tymi: xxxx" to jest obraza albo pogarda .
Chyba jakiejs pomrocznosci jasnej dostal spidi kiedy to pisal.
To jest co najwyzej zniecierpliwienie do walkowanie przez cieplutkiego w kolo macieju tych samych (albo prawie identycznych) zdan !!!!!!!!

Ja chce rozmawiac z waszym szefem!
Nie bedzie mi nikt jeszcze takich glupot wmawial !

Czekam na szefa!

_________________
Naraz przerywam marazm i BASTA!

Kto poszukuje prawdy ten uszu nie zatyka,
kto poszukuje szczescie temu nigdy nie styka!


Cz mar 30, 2006 9:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
OK. Wszyscy bezpośrednio zainteresowani wyrazili swoje opinie.
Opinie te są różne - i mają prawo takie być.
Myślę, że temat można uznać za zakończony.

K66 - dla wyjaśnienia - ja jestem administratorem forum.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Cz mar 30, 2006 9:49
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL