Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N cze 16, 2024 1:44



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 mam dość takiej moderacji !!! 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
ziobro Adama napisał(a):
Asienkka napisał(a):
A. napisał(a):
Tjaa... moderacja tu może zaskoczyć w każdej chwili. Nigdy nie byłem jeszcze na forum, gdzie działałaby aż tak chaotycznie, wywoływała tyle nieporozumień i frustracji.

A Ty - biedny "frustrat" (?) - musisz się męczyć z tą moderacją ;) - na dodatek z własnej woli :D ;)

moderatorzy na tym forum zachowują się jak zając w kapuście ... a później jeszcze bez żenady kpią sobie ze zdania użytkowników, bez których to, i kazde inne, forum nie mogłoby istnieć ... poczucie wyższości, pycha - to chyba dobre okreslenie dla tego typu zachowania moderatorów ...

Super, super. Ale nie życze sobie, żebyś dorabiał do tego teksty swoją filozofię. Nie czuje się poniżony, wykpiony, ani nic. No ale może ja mam po prostu poczucie humoru.

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Wt maja 09, 2006 10:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Haereticus napisał(a):
Na marinesie - po co wogóle było robić wokół tego burzę?


Nie tylko po co było, ale też po co nadal robić wokół tego burzę? Zdanie queera na temat Boga jest znane z wielu innych postów. Czy to tak wielki problem następnym razem napisać "mam Boga w nosie", jeśli "mam gdzieś" zostało uznane za obraźliwe?

Haereticus napisał(a):
Czy nie lepiej się skoncentrować na przekonywaniu tego "zbrodniarza" (wydaje mi się, że tak własnie jest traktowany przez niektórych), że źle czyni?


A może to brak postępów w tym przekonywaniu rodzi frustracje i trzeba komuś dokopać? Wtedy dobrze robi jakiś wątek na temat moderacji ;-)


Wt maja 09, 2006 10:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
A. napisał(a):
Super, super. Ale nie życze sobie, żebyś dorabiał do tego teksty swoją filozofię. Nie czuje się poniżony, wykpiony, ani nic. No ale może ja mam po prostu poczucie humoru.

mam prawo do komentowania każdego tekstu na tym forum, nawet jesli sobie tego nie życzysz :P

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Wt maja 09, 2006 11:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 08, 2006 12:17
Posty: 512
Post 
nie rozumiem problemu.

byc moderatorem to raczej obaowiazek niz przywilej, chociaz przywilej zapewne tez.

jesli moderator czy moderatorzy jakiegos forum naduzwyaja swej wladzy to sa tylko dwie mozliwosci.

1. odbierze im sie takowe prawo (jesli ich dzialania nie sa takie jak przewidzial je administrator czy tez sami goscie forum)
2. goscie takiego forum opuszcza je (forum w sieci bez gosci, nawet jesli jest moderowane to zupelny bezsens)

wiec jesli ktos czuje sie pokrzywdzony to osobiscie proponuje mu jednoznaczne wyrazenie swego zdania, odczekanie skutku a jesli taki nie nastapi czy tez nie bedzie po mysli osoby protestujacej to dla spokoju wlasnego powinna opuscic takie forum.


Wt maja 09, 2006 12:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 09, 2006 6:36
Posty: 93
Post 
Zaskakująca jest taka wybiórcza tolerancja wśród uczestników forum... Jesteście tolerancyjni wobec jednego uczestnika (hmmm, bo tego wymaga poprawność polityczna), a nietolerancyjni wobec innego, który wypowiedział się dużo bardziej łagodnie (ale wobec katolików można).

Moim skromnym zdaniem jest też różnica między punktem widzenia a wypowiedzią publiczną. Proszę ocenić taką wypowiedź:
"Wszyscy geje mają IQ na poziomie debila. Należy piec ich na wolnym ogniu przez 24 godziny, a gdyby jeszcze żyli - poćwiartować!".
Dodam, że to zdanie ma się nijak do mojego światopoglądu, słowo geje można zastąpić dowolną inną częścią społeczeństwa (wiem co niektórzy zaraz podstawią), ale w ramach eksperymentu postanowiłem je zacytować. No więc, czy ono nikogo nie razi? Jak to, przecież to tylko punkt widzenia!

Gdyby to kogoś interesowało, ja się za modlę za homoseksualistów.

_________________
Memento mori...


Wt maja 09, 2006 15:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 08, 2006 12:17
Posty: 512
Post 
pusţelnik napisał(a):
Zaskakująca jest taka wybiórcza tolerancja wśród uczestników forum... Jesteście tolerancyjni wobec jednego uczestnika (hmmm, bo tego wymaga poprawność polityczna), a nietolerancyjni wobec innego, który wypowiedział się dużo bardziej łagodnie (ale wobec katolików można).

Moim skromnym zdaniem jest też różnica między punktem widzenia a wypowiedzią publiczną. Proszę ocenić taką wypowiedź:
"Wszyscy geje mają IQ na poziomie debila. Należy piec ich na wolnym ogniu przez 24 godziny, a gdyby jeszcze żyli - poćwiartować!".
Dodam, że to zdanie ma się nijak do mojego światopoglądu, słowo geje można zastąpić dowolną inną częścią społeczeństwa (wiem co niektórzy zaraz podstawią), ale w ramach eksperymentu postanowiłem je zacytować. No więc, czy ono nikogo nie razi? Jak to, przecież to tylko punkt widzenia!

Gdyby to kogoś interesowało, ja się za modlę za homoseksualistów.


a ja akceptuje homoseksualistow jak kazde inne zycie.


Wt maja 09, 2006 15:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 09, 2006 6:36
Posty: 93
Post 
jlp napisał(a):
a ja akceptuje homoseksualistow jak kazde inne zycie.

Każde inne? Np. komara? Nie, ja się modlę za nich nie dlatego, że ich nie akceptuję, a dlatego, że znam kilku i wiem, jak im jest ciężko ze swoją odmiennością. Oni potrzebują zwyczajnego ludzkiego wsparcia, nie akceptacji.

_________________
Memento mori...


Wt maja 09, 2006 15:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn maja 08, 2006 12:17
Posty: 512
Post 
pusţelnik napisał(a):
jlp napisał(a):
a ja akceptuje homoseksualistow jak kazde inne zycie.

Każde inne? Np. komara? Nie, ja się modlę za nich nie dlatego, że ich nie akceptuję, a dlatego, że znam kilku i wiem, jak im jest ciężko ze swoją odmiennością. Oni potrzebują zwyczajnego ludzkiego wsparcia, nie akceptacji.


alez oczywiscie ze akceptuje i komara. :-)

ale nie to mialem na mysli mialem na mysli kazda orintacje myslowa/sexualna itdd.., ktora oczywiscie nie przyczynia sie do tego aby innym jednostka (powiem dokladnie jednostka ludzka) zadac cierpienie.

komu przeszkadza, ze dwoje ludzi o orientacji homosexualnej jest z soba szeczeliwym?


Wt maja 09, 2006 15:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
ziobro Adama napisał(a):
A. napisał(a):
Super, super. Ale nie życze sobie, żebyś dorabiał do tego teksty swoją filozofię. Nie czuje się poniżony, wykpiony, ani nic. No ale może ja mam po prostu poczucie humoru.

mam prawo do komentowania każdego tekstu na tym forum, nawet jesli sobie tego nie życzysz :P

Ale nie masz prawa do przypisywania temu teori spiskowej moderacji, nadinterpretacji i wielu innych głupot.

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Wt maja 09, 2006 21:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
jlp napisał(a):
byc moderatorem to raczej obaowiazek niz przywilej

:D Dobre... Kilku moderatorów - palcem nie pokażę - powinno sobie to na czołach napisać...

jlp napisał(a):
2. goscie takiego forum opuszcza je (forum w sieci bez gosci, nawet jesli jest moderowane to zupelny bezsens)

Właśnie problem tego forum polega na tym, że tutaj cały czas pojawiają się nowe osoby (portal wiara.pl jest znany) - i odsetek, duży wg mnie, osób które - zdegustowane zachoweaniem moderacji - opuszczają to forum, po prostu jest niezauważalny, w kontekście ciągłęj ilości stałych userów + dochodzących nowych osób.

Bez takiej popularności serwisu - to forum było puste już dawno.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Wt maja 09, 2006 22:17
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
hehe... Jlp - masz znowu pecha: Twój temat jak byc wzrorowym gosciem tego forum?, którzy przed chwilą chyba dopiero napisałeś - już poleciał...

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Wt maja 09, 2006 22:25
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 14, 2005 20:43
Posty: 682
Post 
//Coz mam gdzies gejow i uwazam ich za ludzi kompletnie chorych, ktorych //trzeba leczyc przymusowo, a jak nie to zamykac.
//Mam gdzies wszystkie wasze autorytety, ktore moga mi //najwyzej...poskakac.
//To co mowi ktos, kogo uwazacie za waznego, uwazam za stek bzdur, //ktoremu nie warto poswiecic chwili.
Za pierwsze zdanie, queer by sie wielce obrazil, pokrzyczal na nietolerancyjnych, zacofanych katolikow etc. Coz, taka sprawiedliwosc w jedna strone.
Za inne obrazili by sie inni uzytkownicy, ktorzy widza wolnosc slowa, dopoki slowo zgadza sie z ich pogladami.
Jest wolnosc pogladow, ale nie ma calkowitej wolnosci ich gloszenia. I queer moglby to co napisal, napisac inaczej, nie tak ostentacyjnie i badzmy szczerzy - nie po chamsku.
Tyle w tym temacie.

_________________
Kto przeczy, że istnieją idee, ten jest poganinem, bo przeczy, że istnieje Syn


Śr maja 10, 2006 6:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 09, 2006 6:36
Posty: 93
Post 
jlp napisał(a):
komu przeszkadza, ze dwoje ludzi o orientacji homosexualnej jest z soba szeczeliwym?

Przecież na dzień dzisiejszy nikt im tego nie zabrania! Skoro takiego wyboru dokonują, ich sprawa, ale dlaczego niektórzy geje żądają uznania takiego związku za małżeństwo przez państwo i Kościół? Zwracam uwagę na różnicę pomiędzy czyjąś decyzją, a żądaniem zmiany decyzji innych.
To jest tym bardziej dziwne, że rośnie liczba tzw. wolnych związków heteroseksualnych, które przecież mają prawo do zawarcia małżeństwa, ale z niego nie korzystają.
Wydaje mi się, że prawdziwe jest stwierdzenie, iż ruchy gejowskie są najzwyczajniej w świecie wykorzystywane jako narzędzie do walki z państwem i Kościołem tak samo, jak kiedyś ruchy robotnicze... Tęczowy sztandar, czerwone cele.

_________________
Memento mori...


Śr maja 10, 2006 6:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 13:14
Posty: 671
Post 
A. napisał(a):
ziobro Adama napisał(a):
A. napisał(a):
Super, super. Ale nie życze sobie, żebyś dorabiał do tego teksty swoją filozofię. Nie czuje się poniżony, wykpiony, ani nic. No ale może ja mam po prostu poczucie humoru.

mam prawo do komentowania każdego tekstu na tym forum, nawet jesli sobie tego nie życzysz :P

Ale nie masz prawa do przypisywania temu teori spiskowej moderacji, nadinterpretacji i wielu innych głupot.

uważasz, że tylko Ty masz do tego prawo ? :D

_________________
Always Look on the Bright Side of Life


Śr maja 10, 2006 10:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
Zakładam, że jako adresat i odbiorca jego- tak. Odpowiedź była skierowana na mój żart. I również była żartem.

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Śr maja 10, 2006 12:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL