Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So cze 15, 2024 19:45



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Pisanie po polsku 
Autor Wiadomość
Post 
spell czeker (and spelchecker) to tak i prohgram ze jak sie muwkepie tek,st kto4ry wyhhada tak jak to co ja f tej hwili pisze, to on zanaczy blendy.


So maja 27, 2006 20:02

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Jeśli mamy zrobić wyjątek dla lukiego, z jakiegoś zapewne ważnego powodu, to może dobrze byłoby ten powód tu przedstawić, żeby nas przekonać. Bo póki co podzielam zdanie A. nie potrafię wyobrazić sobie żadnej dolegliwości uniemożliwiającej poprawne pisanie na komputerze.


So maja 27, 2006 21:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
PTRqwerty napisał(a):
Jeśli Ratzinger się zarejestruje, to też go zbanujcie z tych powodów co lukiego. Strasznie kaleczy piękny język polski :-D


Nie zdziwiłbym się, gdyby Ratzinger poprawniej pisał po polsku niż Ty czy ja. Przynajmniej jeśli chodzi o ortografię i teksty pisane na komputerze :)


So maja 27, 2006 22:38
Zobacz profil
Post 
Ja też nie, zważywszy, że on przejął ostatnio całkiem dochodowy interes i może sobie pozwolić na wynajęcie sztabu ludzi piszących mu postka, a ja biedny tego czasu nie mam i na dodatek mam mało czasu, bo się spieszę na piekącego się gofra.


So maja 27, 2006 22:53

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
PTRqwerty napisał(a):
Ja też nie, zważywszy, że on przejął ostatnio całkiem dochodowy interes i może sobie pozwolić na wynajęcie sztabu ludzi piszących mu postka, a ja biedny tego czasu nie mam i na dodatek mam mało czasu, bo się spieszę na piekącego się gofra.


Ale nie potrzeba zbyt dochodowego interesu aby móc sobie pozwolić na wynajęcie Worda, a już szczególnie na wynajęcie darmowego OpenOffice.


So maja 27, 2006 23:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
1. Nie robię dla lukiego żadnego wyjątku. Nie widzę w regulaminie nakazu pisania artograficznie.
2. Nie robię żadnego wyjatku wycinając off-topy, które kwalifikują się do pw, jeśli juz.
3. Póki luki jest zrozumiały, ma prawo pisać tak samo jak każdy inny.

I widzę, że ta dyskusja nie zakończy się samoistnie...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


So maja 27, 2006 23:23
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL