Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 07, 2024 21:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6528 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 436  Następna strona
 Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Zefcio na tropie myślozbrodni.
Na prawdę nie masz nic lepszego do roboty?

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Pt sty 11, 2019 8:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
zefciu napisał(a):
Alus napisał(a):
I wiem co to jest wielokropek, ale jak mi się naciśnie przycisk za długo i wpisze 5 kropek, to mam traktować forum jako ogólnopolskie dyktando.
No i nie można było tak od razu? To jest wielokropek, tylko że Alus wybrała sobie bardzo dziwny sposób wprowadzania takiego wielokropka. Nie wpadłem na to po prostu.

Ja też go czasem używam, a sprawę można było załatwić poprzez google, czy na priv. W ogóle czepianie się takich drobiazgów nie buduje zaufania do moderacji i niepotrzebnie podgrzewa atmosferę.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Pt sty 11, 2019 8:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Kozioł napisał(a):
W ogóle czepianie się takich drobiazgów nie buduje zaufania do moderacji i niepotrzebnie podgrzewa atmosferę.

Ale przecież jest jasne, że atmosferę podgrzewają ci, którzy notorycznie, złośliwie i uporczywie używają kropek, spacji enterów i jeszcze wielu innych znaków, których przecież być nie powinno. Przecież było to uzasadniane wiele razy.
Żeby nie było niejasności to co napisałem to ironia, a moje zdanie jest całkowicie odmienne od tego co napisałem.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Pt sty 11, 2019 9:15
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Padre77 napisał(a):
Zefcio na tropie myślozbrodni.
Ale jakiej znowu myślozbrodni? Co Ty bredzisz?
Cytuj:
Na prawdę
Naprawdę nie uważasz takiego zachowania za dziecinne? Ile Ty masz latek, chłopczyku?


Pt sty 11, 2019 9:16

Dołączył(a): Pt gru 08, 2017 11:45
Posty: 430
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Nadal nie ma odpowiedzi na pytanie, czy emotikony są częścią języka polskiego... Czekam na odpowiedź.


Pt sty 11, 2019 9:19
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Kozioł napisał(a):
Ja też go czasem używam
Każdy go czasem używa. Ale nie miałem pojęcia, że są osoby, które wybrały taki dziwny sposób wprowadzania go. Ale OK – przyjąłem do wiadomości.
Cytuj:
W ogóle czepianie się takich drobiazgów nie buduje zaufania do moderacji i niepotrzebnie podgrzewa atmosferę.
Widzisz – staram się tutaj działać według złotej zasady – gdy ktoś mnie zwraca uwagę na błąd, to jestem mu wdzięczny i staram się poprawić. Na tym forum jednak mamy osoby na tyle dojrzałe, że są gotowe celowo zrobić błąd, żeby zrobić na złość moderatorowi. I co teraz?


Pt sty 11, 2019 9:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
zefciu napisał(a):
Na tym forum jednak mamy osoby na tyle dojrzałe, że są gotowe celowo zrobić błąd, żeby zrobić na złość moderatorowi. I co teraz?
Za duże ego, za mało cierpliwości ;) Po prostu ignorować i robić swoje. Im bardziej się wściekasz, tym skuteczniejsze sa takie działania. To sa na prawde drobiazgi i tak je traktuj. Znam ten niełatwy chleb.

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


Pt sty 11, 2019 9:29
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
R27 napisał(a):
Nadal nie ma odpowiedzi na pytanie, czy emotikony są częścią języka polskiego... Czekam na odpowiedź.
Emotikony są częścią wypowiedzi w Internecie dostępną w dowolnym języku. Teraz czekam na odpowiedź na moje pytanie: czy uważasz, że celowe robienie błędów po to, by zrobić komuś na złość jest Twoim zdaniem zachowaniem dojrzały?


Pt sty 11, 2019 9:30

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Ile Ty masz latek, chłopczyku?

Uszczypliwe uwagi personalne - czy to przystoi moderatorowi?
zefciu napisał(a):
Ale jakiej znowu myślozbrodni? Co Ty bredzisz?

Poczytaj Orwella, może poszerzy twoje horyzonty.
Zefciu stwierdzono może u ciebie jakieś zaburzenia ze spektrum aspergera. Jeśli tak to by tłumaczyło twoje podejście do wszelakich odstępstw nazwijmy to słownikowych, jeśli nie to chyba jednak nadgorliwość.
Ad personam zgłaszam do moderacji. Mam nadzieję, że standardy prawodawstwa rzymskiego zostaną zachowane.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Pt sty 11, 2019 9:35
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Padre77 napisał(a):
Uszczypliwe uwagi personalne - czy to przystoi moderatorowi?
Nie. Nie przystoi. Przepraszam. Nadal jednak uważam, że zachowanie wyżej wskazane jest dziecinne.
Cytuj:
Poczytaj Orwella, może poszerzy twoje horyzonty.
Czytałem „Rok 1984”. Nie widzę natomiast analogii między karaniem myślozbrodni w tej książce, a wymaganiem używania języka polskiego na konkretnym forum.
Cytuj:
Ad personam zgłaszam do moderacji. Mam nadzieję, że standardy prawodawstwa rzymskiego zostaną zachowane.
Bardzo proszę, już się ostrzegam. Czy chcesz wycięcia tej uwagi z mojego i Twojego posta, czy ma zostać?
EDIT: przepraszam, nie można jednak na tym forum dać sobie samemu ostrzeżenia. Zatem pozostaje liczyć na innych modów.


Pt sty 11, 2019 9:40

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Nadal jednak uważam, że zachowanie wyżej wskazane jest dziecinne.

Używanie zwrot "na prawdę" jest dziecinne? Tak to rozumiem, bo tylko to zacytowałeś.
zefciu napisał(a):
Bardzo proszę, już się ostrzegam.

Nie na tym polega prawo rzymskie.
Nemo iudex in causa sua - Nikt nie może być sędzią we własnej sprawie.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Pt sty 11, 2019 9:45
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Padre77 napisał(a):
Używanie zwrot "na prawdę" jest dziecinne? Tak to rozumiem, bo tylko to zacytowałeś.
Tak. Celowe pisanie „na prawdę” w sytuacji, gdy się wie, że poprawnie jest „naprawdę” tylko po to, by strollować moderatora jest dziecinne.
Cytuj:
Nemo iudex in causa sua - Nikt nie może być sędzią we własnej sprawie.
Moderator nie jest sędzią. Bardziej – policjantem.


Pt sty 11, 2019 9:50

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
zefciu napisał(a):
Tak. Celowe pisanie „na prawdę” w sytuacji, gdy się wie, że poprawnie jest „naprawdę” tylko po to, by strollować moderatora jest dziecinne.

I widzisz zefciu każdemu zdarza się zrobić błąd. Wierz lub nie, ale moje "na prawdę" nie było zamierzone, ale oczywiście ty zawsze masz rację i nie dopuszczasz tego, że człowiek może się pomylić. I w tym momencie mógłbym cię pozwać za oszczerstwo. Zarzuciłeś mi trollowanie, a to był zwykły błąd.
zefciu napisał(a):
Moderator nie jest sędzią. Bardziej – policjantem.

Policjant nakłada mandaty, sędzia decyduje czy i komu się one należą. Analogia dość jednoznaczna.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Pt sty 11, 2019 9:55
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Padre77 napisał(a):
Ad personam zgłaszam do moderacji.

zefciu napisał(a):
Nie. Nie przystoi. Przepraszam.

zefciu napisał(a):
EDIT: przepraszam, nie można jednak na tym forum dać sobie samemu ostrzeżenia. Zatem pozostaje liczyć na innych modów.

Czy wobec powyższego mam dać zefciowi osta, czy też zostałeś usatysfakcjonowany? :)

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt sty 11, 2019 10:05
Zobacz profil
Post Re: Uwagi - tylko i wyłącznie - do moderacji
Padre77 napisał(a):
Wierz lub nie, ale moje "na prawdę" nie było zamierzone
Jakoś mi ciężko. Ale załóżmy, że mówisz prawdę.
Cytuj:
Policjant nakłada mandaty, sędzia decyduje czy i komu się one należą. Analogia dość jednoznaczna.
No nie do końca. Sędzia decyduje tylko w takiej sytuacji, gdy ten, któremu nałożono mandat, nie zgadza się ze zdaniem policjanta. Analogia jest dobra – moderator robi na forum porządek według własnego rozeznania. Jeśli ktoś uważa, że działania moderatora są złe – odwołuje się do administracji, która odpowiada w tej analogii sądowi.


Pt sty 11, 2019 10:12
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6528 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 436  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL