Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn cze 17, 2024 15:35



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367 ... 495  Następna strona
 Wzajemne uwagi - między użytkownikami 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Umknęło. Ale fakt ten nie jest istotny dla sprawy.

Nie jest istotny? Przecież to Ty wyciągnąłeś Hadesa jako dowód mojej róznego traktowania userów.
zefciu napisał(a):
Po prostu twierdzę, że przyjmujesz surową postawę, gdy są okoliczności łagodzące.

Czyżby awanturowanie się było ową okolicznością? Hades się nie awanturował, więc powinien dostać co najmniej osta. Jakąż krzywdę wyrządziłam? Dałam bana? Nie, wycięłam post, który był spamem.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt kwi 03, 2018 14:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiowych łgarstw ciąg dalszy. :)
Kolejne sprostowanie: po pierwsze, wycięty post nie był spamem, czego wyczerpująco dowiodłem; pod drugie, ja się nie "awanturuję" tylko zabiegam o własne dobre imię w obliczu bezczelnych oszczerstw owej moderatorki; po trzecie, różne traktowanie userów przez moderatorkę (stronniczość) jest faktem, który wykazałem wcześniej w tym wątku (do tego dodaję jeszcze zarzuty jawnej hipokryzji oraz totalnego braku odpowiedzialności za własne słowa). :)


Wt kwi 03, 2018 14:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Absolutnie nie. Po prostu twierdzę, że przyjmujesz surową postawę, gdy są okoliczności łagodzące.


Heh, "okoliczności łagodzące", dobre sobie. ;)

Nie tak dawno temu dostałem na forum osta za "obraźliwaą wypowiedź na temat byłego moderatora". Konkretnie chodziło o określenie ex-moderatora Yarpena mianem "dzikiego" – było to przy okazji prośby o usunięcie w końcu ostrzeżenia, wystawionego przez niego pod pozorem "awanturnictwa i trollingu" (deja vu :D) a tak naprawdę za publiczne ukazywanie stosowanych przez niego haniebnych praktyk. Rzekomo miała tedy odbyć się zarządzona przez administrację amnestia, niemniej z jakiegoś dziwnego powodu, pomimo wcześniejszego zwrócenia uwagi, mój ost nie został usunięty.

Dla przypomnienia, Yarpen przy zwieńczeniu swojej forumowej kariery dopuszczał się m.in. następujących wybryków – wywalania merytorycznych uwag do moderacji w dziale "uwagi do moderacji" przez moderatora, którego owe uwagi bezpośrednio dotyczą; totalnie bezzasadnego i godzącego w dobre imię użytkowników wystawiania ostrzeżeń, oraz w ich wyniku banów, pod pretekstem skrajnie niechlujnie wyprowadzonego zarzutu "łamania prawa"; rażącego brak obiektywizmu w realizacji działań moderatorskich, gdzie symultanicznie pełnił funkcje oskarżonego, oskarżyciela jak i sędziego rozstrzygającego spór, oczywiście zupełnie "przypadkiem" na własną korzyść.

Pomimo tego, iż powyższe w pełni wpisuje się w spektrum definicji terminu dziki:

1. nieoswojony, występujący w środowisku naturalnym;
2. prymitywny, pierwotny, nieufny, nieokrzesany;
3. niezgodny z normami społecznymi, nieusankcjonowany prawnie

Słownik Języka Polskiego

oczywiście nie było mowy o takiej dozie „pobłażliwości” względem mojej osoby, jaką okazano chociażby Małgosi za zwrócenie się do innej użytkowniczki w następujących słowach
"najsłabszy uczeń w szkole nie jest takim głąbem jak Ty, nawet z klas I-III SP."

No ale najwyraźniej bycie publicznie upokarzanym przez moderatora kłamliwymi zarzutami trollingu i spamu, oraz tym wszystkim co opisałem powyżej, nie stanowi takiej "okoliczności łagodzącej" jak względem powyższego prostackiego ad personam Małgosi. :)

Cóż, podwójne standardy to tutaj nie novum – warto też zwrócić uwagę na następujące:

Otóż, Małgosia wielokrotnie sama z pedantycznym wręcz pietyzmem wymagała dowodów na twierdzenia wysuwane przez innych użytkowników.

Przykład:

Małgosiaa napisał(a):
Paulito napisał(a):
A czy ja napisałem, że nie odpowiedział? Odpowiedział.

Przecież wyraźnie określiłem, że sfabrykował moje poglądy.

Uczynił to zapewne na podstawie swojej teorii i moich pytań. Ale to nie jest istotne. Niech teraz on się tłumaczy.


Nie ze mną takie numery. Prosiłam o wskazanie linków do konkretnych wypowiedzi chwata i wykazanie, że jest to odpowiedź na Twoje pytanie. To nie dyskusja o kształcie ziemi, gdzie lecisz w kulki. Wobec wymigania się od odpowiedzi (wiem, że zrozumiałeś moją poprzednią prośbę)- ostrzeżenie.


Groziła przy tym wystawieniem ostrzeżenia za „wymigiwanie się od odpowiedzi”. Jednakże gdy ona sama była proszona publicznie o wskazanie dowodów na wypisywane przez siebie oszczerstwa, jedyną jej reakcją była impertynencka uwaga o „awanturnictwie” oraz odesłanie mnie do administracji. Ergo, "miganie się od odpowiedzi" pierwszej wody – no ale najwyraźniej, jeżeli masz pod nickiem odpowiedni napis, to migać się możesz ile tylko zapragniesz. ;)


Wt kwi 03, 2018 15:34
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
To już dawno zmieniło się w kręcenie w kółko i takie brnięcie w drobiazgi i niuanse, że w ogóle szkoda czasu na czytanie.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Wt kwi 03, 2018 16:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Jeżeli dla Ciebie akty hipokryzji, stronniczości, braku odpwoiedzialnosi za własne słowa oraz imprtynenckiegi pisania oszczerstw przez moderatorkę są „drobiazgami i niuansami” to doprawdy nie mamy o czym rozmawiac, gdyż nasza optyka jest diametralnie różna.


Wt kwi 03, 2018 16:25
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Małgosiaa napisał(a):
Nie jest istotny? Przecież to Ty wyciągnąłeś Hadesa jako dowód mojej róznego traktowania userów.
Nie. Nie wyciągnąłem Hadesa (cokolwiek to znaczy). To raz. Dwa – nie było moim celem skrytykowanie Cię a „różne traktowania userów”, ale wręcz przeciwnie – zachęcienie Cię do takiego traktowania i odpuszczenia Iago z racji sytuacji.

Mam wrażenie, że tak się nakręciłaś, że jesteś gotowawa interpretować nawet dokładnie na opak.
Cytuj:
Hades się nie awanturował
Nie. Hades bezczelnie trollował rzucając tezami, których nie umiał nijak poprzeć licząc na to, że interlokutorom pójdą nerwy.


Wt kwi 03, 2018 16:27
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
zefciu napisał(a):
Nie. Nie wyciągnąłem Hadesa (cokolwiek to znaczy). To raz. Dwa – nie było moim celem skrytykowanie Cię a „różne traktowania userów”, ale wręcz przeciwnie – zachęcienie Cię do takiego traktowania i odpuszczenia Iago z racji sytuacji.

Mam wrażenie, że tak się nakręciłaś, że jesteś gotowawa interpretować nawet dokładnie na opak.

Przecież odpuściłam, nie zauważyłeś? Nie bawi mnie gra w szachy, w której porozrzucane są wszystkie pionki, a szachownica zafajdana.
zefciu napisał(a):
Nie. Hades bezczelnie trollował rzucając tezami, których nie umiał nijak poprzeć licząc na to, że interlokutorom pójdą nerwy.

W tej sprawie nie zajmuję stanowiska, bo nie jestem specjalistką od spraw naukowych. Z zasady nie wypowiadam się w sprawach, o których mam blade pojęcie. Co najwyżej pytam, jak mnie coś zainteresuje, jak to uczyniłam wobec akruka.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt kwi 03, 2018 16:38
Zobacz profil
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Tania zagrywka ze strony zefcia.
W temacie o ewolucji Hades rzucał tezami których nie umiał nijak poprzeć licząc na to, że interlokutorom pójdą nerwy. - to nie jest trolling! Podałem inny punkt widzenia na TE - kreacjonistyczny bardziej. Nadal na temat TE!!!

Kradłem jednak cudzą własność intelektualną - nie zdając sobie sprawy, że to na tym forum jest zabronione.
Za co dostałem osta a zefciu raczył mi wytłumaczyć w czym rzecz za co dziękuje.
Nie szlocham nad tym - złamałem przepisy- należało się.

Fakt ze nie umiałem wesprzeć jest oczywisty - nie jest jednak trolingiem lecz efektem zwyczajnego braku wiedzy w tym temacie - zatem zaprzestałem tam pisać bo poprostu poległem. Muszę sie douczyć. Natomiast jak należy traktować osoby o niższym od zefcia czy innych poziomie wiedzy - opisuje m. innymi regulamin tegoz forum.


Widać nie rozumiesz co rozumiemy pod pojęciem trolowania - definicja padła pow.
Nie obrażałem nikogo a forma przekazu nie była w przeciwieństwie do twojej niekulturalna.
Widzę tu dość dziwaczną atmosfere - że my możemy trolować bo jakoś to tam wytłumaczymy ew. wykłucimy z moderacją) - natomiast biada tym którzy maja inne zdanie. Od teraz wytykam wszelkie wyjazdy poza regulamin forum - z którym nareszcie sie zapoznałem. Co i tobie zefciu polecam.


Wt kwi 03, 2018 17:18
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Hades napisał(a):
Podałem inny punkt widzenia na TE - kreacjonistyczny bardziej. Nadal na temat TE!!!
Łżesz! Napisałeś, że istnieją osobniki, które burzą kladystyczną formę biosfery. Kiedy zapytano Cię, jakie to osobniki – zmieniłeś temat. A więc prawdą jest, że rzuciłeś tezą, która nie ma żadnego twierdzenia licząc albo na to, że głupi użytkownicy się nie zorientują i uwierzą na słowo, albo na to, że takie pogardliwe zachowanie z Twojej strony sprawi, że puszczą im nerwy.
Cytuj:
Kradłem (...) nie zdając sobie sprawy, że to (...) zabronione.
I teraz znowu nie wiadomo, czy Hades napisał powyższe skrajnie kretyńskie zdanie po to, żeby sprowokować kogoś do nazwania go kretynem? Czy po co?


Wt kwi 03, 2018 17:29
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Ty łżesz - można sprawdzić (zresztą zrobił to za mnie Iago) że to nie moja teza lecz tego pana którego zapomniałem zaquotować - za co dostałem osta. Przylażłeś tu szukac dziury w całym. EOT


Wt kwi 03, 2018 17:32
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
@ Robert:
Nie pisze tego złośliwie - ale jak wcinasz sie w jakąs dyskusję na forum to przeczytaj o czym jest.
Zapoznaj się z wszelkimi linkami , zdjęciami i omawianymi materiałami ZANIM coś dołożysz od siebie.

Jak wcinasz się w dyskusje pisząc nie na temat - łamiesz reg. tego forum.
Jak ktos wcześniej wkleił obrazek - którego nie raczyłes zauważyć - niepotrzebnie zaśmiecasz i robi sie wtedy z wątku trolowisko.


Wt kwi 03, 2018 17:39
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2023
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Czy @Iago ma zamiar wygrzebywać trupy z szafy i wypominać userom stare sprawy przy okazji kolejnej awantury? Każdy czasem może zostać wyprowadzony z równowagi i przesadzić, zdarza się. Jeżeli takie sytuacje mają miejsce sporadycznie, doprawdy nie widzę powodu, by wysnuwać daleko idących wniosków do czego ktoś jest zdolny. Gdyby ktoś miał skłonność do powtarzania zachowań ocenianych przez innych jako negatywne, mamy inną sytuację, zwłaszcza gdy dana osoba nie jest zdolna do refleksji nad swoim zachowaniem. Yarpena na forum nie ma, więc obgadywanie za jego plecami jest naganną praktyką, zwłaszcza że nie ma szansy przedstawić swojego punktu widzenia, mamy tylko przekaz jednej strony. Piszesz, że Małgosiaa Cię upokarza, ale nie masz nic przeciwko upokarzaniu i ośmieszaniu innych. Wielokrotnie sam to robisz, będąc stroną inicjującą, ale to nie stanowi problemu, dopóki inni nie odwdzięczą się tym samym. Wtedy @Iago leci ze skargą do administracji i robi awanturę na forum.

Moje uwagi dotyczące Twojego zachowania, które zgłosiłeś do administracji są efektem moich obserwacji podczas lektury Twoich postów. Jest w nich tyle jadu, niechęci i pogardy wobec ludzi o innych poglądach niż Twoje, że naprawdę trudno znaleźć wątek, gdzie prowadzisz dłuższą dyskusję i powstrzymujesz się od nawyku szukania okazji, by kogoś sprowokować. Tracisz przez to wiele, o wiele więcej niż jesteś świadom, bo mógłbyś być dobrym dyskutantem, gdybyś większą część energii przeznaczanej na pusty słowotok pod adresem interlokutora, poświęcił na to, co jest istotą dyskusji.
zefciu napisał(a):
zachęcienie Cię do takiego traktowania i odpuszczenia Iago z racji sytuacji.

Problem z @Iago polega na tym, że jego lekceważący wobec innych userów ton wypowiedzi nie zdarza się w wyjątkowych sytuacjach, lecz nagminne i dotyka zbyt wielu użytkowników forum, by przechodzić nad tym do porządku dziennego. Na dłuższą metę taki użytkownik szkodzi forum, ponieważ jego agresja zniechęca innych do pisania na forum. To nie jest arena walki wrogo nastawionych wobec siebie ludzi, lecz miejsce gdzie można prowadzić dyskusję wymieniając się swoimi poglądami.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


Wt kwi 03, 2018 18:23
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz mar 29, 2018 20:03
Posty: 156
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Mrs_Hadley napisał(a):
Problem z @Iago polega na tym, że jego lekceważący wobec innych userów ton wypowiedzi nie zdarza się w wyjątkowych sytuacjach, lecz nagminne i dotyka zbyt wielu użytkowników forum, by przechodzić nad tym do porządku dziennego. Na dłuższą metę taki użytkownik szkodzi forum, ponieważ jego agresja zniechęca innych do pisania na forum. To nie jest arena walki wrogo nastawionych wobec siebie ludzi, lecz miejsce gdzie można prowadzić dyskusję wymieniając się swoimi poglądami.


Mrs_Hadley - uprzejmnie proszę na wyjaśnienie kwestii dotyczących "świętych krów" w Indiach oraz pewnego Aborygena w temacie dotyczącym znęcania się nad zwierzętami. Nie otrzymałem odpowiedzi i obawiam się, że sprawa ta umknęła Twojej pamięci, z racji emocjonalnego zaangażowanie w powyższej sprawie:)


Wt kwi 03, 2018 19:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Hades napisał(a):
@ Robert:
Nie pisze tego złośliwie - ale jak wcinasz sie w jakąs dyskusję na forum to przeczytaj o czym jest.
Zapoznaj się z wszelkimi linkami , zdjęciami i omawianymi materiałami ZANIM coś dołożysz od siebie.

Jak wcinasz się w dyskusje pisząc nie na temat - łamiesz reg. tego forum.
Jak ktos wcześniej wkleił obrazek - którego nie raczyłes zauważyć - niepotrzebnie zaśmiecasz i robi sie wtedy z wątku trolowisko.


No przecież mówiłeś, że już nie będziesz się do mnie odzywał? :D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt kwi 03, 2018 19:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Wzajemne uwagi - między użytkownikami
Tak sobie czytam wątek "Powołanie do bycia gejem" i się zastanawiam – czy użytkowniczka Mrs_Hadley zdobędzie się w końcu na minimum odwagi cywilnej oraz obiektywizmu i zwróci equuleuss uwagę na to, iż odznacza się ona postawą, którą Mrs_Hadley sama wcześniej potępiła. :)

Otóż equuleuss, w wątku w którym Mrs_Hadley się jak najbardzej udzielała, raczyła była popełnić następujące wypowiedzi:

equuleuss napisał(a):
I cóż, ale wiele, a nawet zdecydowana większość związków homoseksualnych jest nietrwała i opiera się na bliżej niezdefiniowanej miłości pojmowanej w formie uczucia, seks, ewnetualnie przyjaźń. Nie ma w tym konkretnego spoiwa. Osoby homoseksualne lubią podkreślać że pary hetero trzymają razem kredyty i dzieci, przysięga małżeńska czy ogólnie małżeństwo, nawet jeśli to jest prawdziwe to jednak jest, a w związku homoseksualneym tego raczej nie ma.

I kiedy kończy się fascynacja erotyczna to zazwyczaj kończy się taki związek homoseksualny, przecież z facetem nie stworzysz tego co mógłbyś stworzyć z kobietą, nie doświadczysz tego, tej prawdziwej miłości i tego realnego bycia razem, tej komplementarności która wynika z różnicy płci chociażby i tej komplementarności współżycia. Nadal będziesz głodny i nigdy nie znajdziesz tego co naprawdę potrzebujesz i czego realnie szukasz w drugiej osobie.


equuleuss napisał(a):
Wiele gejów umawia się tylko na numerki. Wierność to towar deficytowy


Wcześniej natomiast, w innym wątku Mrs_Hadley napisała:

Mrs_Hadley napisał(a):
Soul33 napisał(a):
Natomiast wspomnienie o ewentualnym związku często prowadzi do zwrócenia uwagi, że homoseksualiści mają średnio 1354 partnerów na kwadrans, więc o żadnym poważnym związku mowy być nie może.


Bulwersujące jest to, że w stolicy, która powinna być wizytówką naszego kraju, ludzie wykazują się takim buractwem i nie ma usprawiedliwienia dla takich docinek z ich strony wobec homoseksualnych kolegów, ale jak wspomniałam wyżej, w zależności od regionu, postawy są różne.


Czyżby wygłaszanie pięknych sloganów po raz kolejny było dla Mrs_Hadley łatwiejsze niż zastosowanie się do nich w praktyce i zwrócenie uwagi na postawy naganne? A może po prostu łatwiej jest zwracać uwagę tym paskudnym ateistą niż osobom z którymi jest się zdecydowanie bliżej światopoglądowo? ;)


Cz kwi 05, 2018 18:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367 ... 495  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL