Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So cze 15, 2024 18:42



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Mania zamykania tematów !! 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Zamknięcie wątku na forum jest dla mnie jednoznaczne z zamknięciem dyskusji na ten konkretny temat - nie zamierzam jej kontynuować w innym dziale.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pt wrz 02, 2005 11:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 14, 2004 19:35
Posty: 796
Post 
Absolutnie popieram Ddv. Bez względu na to, kto ma rację w sprawie dopuszczalności stosowania antykoncepcji, miał prawo tak napisać, skoro nawet na znanych portalach katolickich są wzmianki o wyjątkowych sytuacjach, np:

http://www.mateusz.pl/pow/011108.htm

Jo_tko, PRZESADZIŁAŚ
NIE DOŚĆ, ŻE ZACHOWAŁAŚ SIĘ NIE FAIR w stosunku do DDV, zbyt mocno po nim pojechałaś, to jeszcze nie masz odwagi przeprosić, tylko korzystasz ze swoich przywilejów zamykając temat nie pozwalając wyjasnić sytuacji! Nadużywasz władzy, co świadczy o Twojej niekompetencji. WSRTDŹ SIĘ!!!!

_________________
Oszukać diabła nie grzech...


Pt wrz 02, 2005 17:29
Zobacz profil
Post 
Z prawdziwą przykroścą składam skargę na ręce ks. Artura na niekompetencję P.O. administratora Forum (to znaczy Jotki).
Tym bardziej, że kilka wiadomości "poleciało" bez uzasadnionej potrzeby.
Treść dyskusji mam skopiowaną u siebie - i służę tymi postami jako "materiałem pomocniczym".
Nie widzę również próby wyjaśnienia całej sytuacji przez Jotkę
Do czasu wyjaśnienia całej sprawy wyłączam się z forum.


So wrz 03, 2005 8:54
Post 
A ja skomentuje Twoja postawe i cala ta skarge jednym slowem: ROTFL.

Dla Ciebie: Rolling On The Floor Laughing.

I jeszcze napisze, ze gratuluje jo_tce dobrej pracy, wczesniej jako mod, teraz jako admin. Generalnie gratuluje tez calej ekipie moderow dobrej roboty, checi i zapalu i zycze, abyscie mieli tak dalej.

A Tobie ddv, skoro juz wszystkim czegos zycze, zycze wydoroslenia i nabrania dystansu do pewnych spraw, pozyjesz dluzej. I nauczenia sie pisania takich postow, ktore nie beda ciete.

I jednej moderatorce dziekuje jeszcze bardzij, za mowienie nie, wtedy kiedy trzeba i ogolnie za postawe.

Crosis


So wrz 03, 2005 12:10
Post 
Taki się składa, że dobra praca tego forum była wynikiem dobrej pracy przede wswzystkim ks. Artura Stopki a później Saxona.
Tymczasem - jak widać - po odejściu tych dwóch wspaniałych Kapłanów bezpośrednio z pracy forumowej jakość informacji na tym forum zaczyna budzić wątpliwości.
Rozumiem, ze coś takiego jest jak najbardziej na rękę osobom niechętnym Wierze i na pewno cieszy ich taka zmiana postaw na Forum.
Dowodem tego - powyższy post.

No cóż .. :-( :-( :-( :-(


So wrz 03, 2005 12:43
Post 
Spoko spoko ddv.....po co te nerwy?

Skoro już wymieniasz to wymieniaj po kolei
ks. Artur Stopka? jest "capo di tutti capi", ale szefem Forum to on raczej nie był (za dużo ma wazniejszych obowiązków).
Pierwszym szefem był celnik, potem saxon...a teraz wreszcie władza została oddana w rece swieckich....I TO MI SIĘ PODOBA!!!!!!

No i kolejna ważna sprawa....jotka dopiero od niedawna została adminem, po drugie jest człowiekiem i też sie moze pomylić.

Co do dobrej pracy......admini rzadko ingerowali bezposrednio, od tego maja przecie moderów i to jakie jest to Forum to ich zasługa.

Nie podoba mi sie również Twoja reakcja ...obrażanie sie i latanie na skarge do "szefa szefów". Skoro jotka jest adminem to znaczy, ze została w pełni zaakceptowana przez Ks. Artura, bo bez jego zgody nie była by nim.
Nie zawracaj mu wiec d.... takimi głupotami i daj se spokój z pisaniem skarg.

Gdybym ja miał pisac skarge za każdym cięciem....to Don Arturo odciałby mi neta, a moze i co wiecej ;) (o ile bez neta bym przeżył, o tyle bez "co wiecej" trudno by mi było ).

Radze więc nieco ochłonąc, wyjść na spacer i nie marnowac czasu przed kompem, skoro za oknem taka fajna pogoda.

pozdrówka :)


So wrz 03, 2005 12:57
Post 
Zaznaczam - nie mam żadnych negatywnych uwag co do pracy pozostałych Moderatorów.
A w całej srawie chodzi o to, by rzetelnie sprawdzić i wyjaśnić przedstawione dane.
Tymczasem wygląda na to, ze Jotka potrafi jedynie kategorycznie postępować wobec forumowiczów - nie potrafi natomiast rzetelnie sprawdzić i wyjaśnić całej sytuacji.
Przypomnę, ze jest to forum KATOLICKIE i winno stanowić glos Kościoła i rzetelnie objaśniac nauczanie Kościoła Rzymskokatolickiego a nie prywatne forum P.O. Administratorki forum.
Wstyd :(
CZEKAM NA RZTELNE SPRAWDZNIE DANYCH I WYJAŚNIENIE CAŁEJ SYTUACJI


So wrz 03, 2005 12:57
Post 
Beli - to, co napisałem w tematach to nie wszystko - dokładne dane do sprawdzenia podałem odpowiednim osobom...
Zatem - nie błąd Moderacji - lecz obawiam się, że to brak dobrej woli ze strony JOtki.
Obym się mylił ...
Kończę już tę wymianę zdań - i liczę na rzetelne sprawdzenie danych - przeprosiny ze strony Jotki za uszczypliwości pod moim adresem - bądź o wyrzucenie mnie z forum z podaniem przyczyn do publicznej wiadomości - w przypadku, gdybym kłamał ... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


So wrz 03, 2005 13:02
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
DDV - oczywiście masz prawo wysyłania skarg. Przyjęłam Twoje pretensje do wiadomości, a decyzja należy do Ciebie.

Dziękuję wszystkim za uwagi - myślę jednak, że ze strony DDV jest to tylko informacja o zamierzonych działaniach i nie wymaga dyskusji... ;)

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


So wrz 03, 2005 13:58
Zobacz profil
Post 
Ogolnie to jest komedia. Ddv - forum jest dyskusyjne. A ja jestem jak najbardziej chetny wietrze, kazdej, nie tylko katolickiej. Tylko smieszy mnie postawa katkich ludzi jak Ty, podnoszacych larum, bo jakies ich posty polecialy. Polecialy, bo mialy powod. Jeszcze nie widzialem na tym forum ciecia postow bez powodu. A jesli az tak Ci tu biedaczku zle, to mozesz zalozyc wlasne. Dla mnie moderacja i postawa jotki jest ok, tym bardziej, ze ja sama szanuje jeszcze za sensowne wypoeiedzi i odpowiednie podejscie do niektorych spraw.

A Ty ddv zdaje sie miales odsunac sie od forum... no po prostu niekonsekwencja.

Forum jest jak najbardziej katolickie, doskonale to widze i dzieki temu forum tez zmienilem spojrzenie na wiele spraw. Jest czyste, niezasmiecone, o ostrym regulaminie dla linkow i innych, co zreszta userzy akceptuja.

Dyskusje tocza sie sensownie, sa monitorowane, userzy sa upominani, polityka restrykcyjna nie jest szczegolnie mocna - czegoz chciec wiecej?

Ale pomarudzic zawsze fajnie, nie?

Rozwijajac temat: ddv: http://phpbb.com

Tutaj znajdziesz takie forum. Zaloz sobie i moderuj jak Ci sie podoba.

Pozdrawiam adminow, modow, uzytkownikow i jeczace marudy szukajace dziury w calym znad wschodniej granicy Polski.

Crosis


So wrz 03, 2005 14:10
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Dobrze - powiem wyraźniej.
Czy mogę prosić, żeby zakończyć dodatkowe komentarze w tym temacie?

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


So wrz 03, 2005 15:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Crosis napisał(a):
Dyskusje tocza sie sensownie, sa monitorowane, userzy sa upominani, polityka restrykcyjna nie jest szczegolnie mocna - czegoz chciec wiecej?


Jak najbardziej się zgadzam, też mi się tu podoba :-) Ale są wyjątki potwierdzające regułę. Przeczytaj ten zamknięty wątek, zapominając na chwilę że ddv to ddv, i spróbuj się domyślić, jakiego wykroczenia się dopuścił. Może Tobie się uda, życzę powodzenia ;-)


So wrz 03, 2005 17:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post 
DDv pisze
Cytuj:
Przypomnę, ze jest to forum KATOLICKIE i winno stanowić glos Kościoła i rzetelnie objaśniac nauczanie Kościoła Rzymskokatolickiego a nie prywatne forum P.O. Administratorki forum.

Podejrzewam że Kościół Katolicki jest poważna instytucja . I na pewno żadne forum nie będzie platforma na której to będzie objaśniać nauczanie . Są do tego poważniejsze platformy
I chyba nie taki Cel przyświecał twórcom forum.. Tak mnie się przynajmniej wydaje..
Wracając do moderacji . Ja tu jestem dość długo na forum.. I ..... Ostatnimi czasy przyjmuje się mania przez moderatorów edytowania postów!
Skoro posty nie zwierają obraźliwych sformułowań to poco je nagminnie edytować. Edytowanie postów przez moderatorów wypatrzą sens dyskusji.. Moderator ma być jak sędzia na boisku piłkarskim ,a nie postacią numer jeden na forum.. Im mniej jest widoczny moderator tym jest on lepszy.!!!
Jak jeszcze Belizariusz był modem ( ścinaliśmy się w róznych tematach ) ale też żaden moderator tak nie interweniował w pisane posty . Nie edytował tka nagminnie postów

O wycinaniu już pisałem..
Mania prześladowcza Panie Moderatorki czy jak. Czyż to chęć wyżycia się pokazania własnego Ja.. To może za niepowodzenie w domu wyżywcie się na forach..??
Takie mam jakieś dziwne skojarzenia..
Pokazania Ja moderatorka na forum jestem najważniejsza,, Czyż taka postawą chcecie bronić nauczania kościoła katolickiego..
Pisałem wielokrotnie.. Podstawowa wada brak edycji postów własnych.. Kuriozum na tego typu forach.. A cenzura podobno upadła w 1989 roku !! Widno nie na tym forum!!
Co do nowej adminki . Mimo różnic jakie nas dzielą (światopoglądowych . Ceniłem jej fachowość jako moderatora.. A jako admin .. Cóż czasami Władza idzie jak wino do głowy.. Mam nadzieje zę Jotka wróci do swojego poprzedniego stylu pracy na forum.. Czego Jej ,Wam, Forowicze i sobie życze..
Pozdrawiam


N wrz 04, 2005 7:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Ponieważ widzę, że nadal pozostała niejasność co do nauczania Kościoła, w wyjściowym temacie wkleiłam treść dokumentu
viewtopic.php?p=101837#101837.

Mam nadzieję, że to wyjaśni wszelkie wątpliwości.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


N wrz 04, 2005 9:23
Zobacz profil
Post 
Czyli - jak rozumieć treść tego dokumentu ?
Czyżby - zastosowanie nieporonnych środków antykoncepcyjnych może mieć miejsce w szczególnie trudnych sytuacjach za zgodą Spowiednika, czy nie ?
Bo o to poszła awantura ...


N wrz 04, 2005 9:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL