Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 0:42



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
 Czy moderator może usuwać posty na temat? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz sie 05, 2004 17:05
Posty: 1914
Post Czy moderator może usuwać posty na temat?
Właśnie, czy moderator może usuwać posty na temat? W pewnym temacie próbuję umieścić tekst wyraźnie na temat, ale nie pasuje on z pewnych względów moderatorowi. Czy moderator może usunąć tekst, który mu się nie podoba ze względu na odmienność światopoglądu?

Kwestia dotyczy tematu Radio Maryja, w którym z uporem maniaka jeden z moderatorów usuwa mój post o spotkaniu przedstawicieli żydowskiej loży masońskiej w Warszawie z ambasadorem USA, na której omawiano temat Radia Maryja. To nie są jakieś wymysły człowieka ogarniętego spiskową teorią dziejów, ale fakty zaczerpnięte ze strony internetowej ambasady USA w Polsce.

Informacja o tym, że ambasador USA rozmawiał z masonami o Radiu Maryja nie dotyczy tematu Radia Maryja? :o

Skoro inny jest motyw cenzurowania moich postów to proszę łaskwie administrację o publ;iczne podanie jakie, to są przesłanki. Bo z pewnością nie dotyczy to kwestii pisania nie na temat.


So wrz 22, 2007 22:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Generalnie, pytanie o cokolwiek w kontekście moderacji - czy może - jest retoryczne.

Moderacja wszystko może :)

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


N wrz 23, 2007 9:01
Zobacz profil WWW
Post 
Może nie podałeś źródła tej informacji?? Albo podałeś jakieś niewiarygodne??


N wrz 23, 2007 10:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Albo kolejna po prostu spiskowa teoria dziejów...

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


N wrz 23, 2007 10:43
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
A może po prostu post zbyt odbiegający od tematu, mimo wcześniejszego ostrzeżenia. Tyle w tym temacie

P.S - meritus, nie pisz "pewien temat" i "pewien moderator", tylko pisz dokładnie

P.P.S - myślę że to spokojnie mogło być umieszczone w temacie "Uwagi do moderacji", bez potrzeby zakładania osobnego tematu


N wrz 23, 2007 10:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 05, 2004 17:05
Posty: 1914
Post 
Teresee i ToMu
W usuwanym notorycznie przez Kamyka poście podałem link do strony internetowej Ambasady USA w Polsce, skąd ta informacja została zaczerpnięta.

Kamyku
ToMu zaczął w temacie Radio Maryja cz. 2 utyskiwać na biskupów. To na katolickim forum wolno. Ale nie wolno podać informacji o zainteresowaniu Radiem Maryja ze strony żydowskiej masonerii w Polsce i ambasady USA.

Mogę pisać wprost - Kamyku usuwasz notorycznie mój post, który jest na temat i nie potrafisz wykazać, że pomimo jest na temat, to on nie jest na temat. Kamyku stosujesz cenzurę w tym przypadku ze względu na to, że pewne fakty Ci się nie podobają, lub boisz się je podać.

Aktualnie czekam na interwencję administratora.


N wrz 23, 2007 12:03
Zobacz profil
Post 
1. Wątek dotyczy bezpośrednio Radia Maryja, a nie tego co robi "żydowska masoneria". Równie dobrze można tu wpisywać informacje w stylu że wczoraj pani Zosia i pani Kazia spotkały się na kawie i sobie gadały o różnych rzeczach, w tym m.in. o RM.

2. Skończ raz na zawsze rzucac te swoje oskarżenia na moderację, że usuwa coś bo się tego boi (śmieszny zarzut!) albo coś jej się nie podoba.


N wrz 23, 2007 12:20

Dołączył(a): Cz sie 05, 2004 17:05
Posty: 1914
Post 
Rozumiem, że istnieje coś takiego jak moderatorska solidarność. Ale nie wykazaliście, że post nie jest na temat.

To, co robi żydowska masoneria bezpośrednio dotyczy Radia Maryja. I nie mówimy to pani Kazi i pani Zosi, ale o ambasadorze USA w Warszawie i o przywódcach warszawskiej loży masońskiej.

Moniko75 nie rób sobie kpin. Ok?


N wrz 23, 2007 12:49
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 05, 2004 17:05
Posty: 1914
Post 
Moderatorzy pozwalają na formułowanie w temacie Radio Maryja cz. 2 pisanych z dużym utęsknieniem stwierdzeń odnośnie biskupów katolickich, że "kopią w kalendarz"... Nie mówiąc już o straszeniu następców Apostołów sądem Bożym... Na takie ekscesy przyzwolenie jest, a nad kwestią moich postów pisanych na temat zapadło milczenie.

Czy jest to forum na portalu katolickim czy na forum katolewickim? Mam nadzieję, że nie będę musiał zadawać tego pytania osobom odpowiedzialnym za portal.


N wrz 23, 2007 14:30
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Wysłałem Ci PW z wyjaśnieniami i instrukcjami. Jak zrozumiesz o co mi chodziło i się zastosujesz do moich rad, to będzie w porządku. Jeśli mimo wszystko nie, no to trudno

P.S - bardzo niedawno słyszałem identyczne zarzuty, tylko że z drugiej strony barykady - że nie pozwalam na krytykę RM. Co Ty na to?

P.P.S - straszenie moderatorów interwencją u właścicieli portalu nie jest skuteczne, zapewniam Cię :) nawet biskup miał sie nami zająć i coś nic nie słychać :)


N wrz 23, 2007 18:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 05, 2004 17:05
Posty: 1914
Post 
To już kwestia odpowiedzialnych za forum, czy jest to forum katolickie, czy katolewickie. Czy pyskowanie na biskupów może dopuszczać, czy też można cenzurować posty wieloletniego forumowicza, który pisze ściśle na temat, z jedną wadą: jego posty nie pasują moderatorom być może ze względów ideologicznych - bo z merytorycznych na pewno nie.

Chciałbym zauważyć, że nie krytykuję nikogo swoimi postami, ale podaję suche fakty dotyczące bezpośrednio Radia Maryja. Dalej czekam na wykazanie, że post jest nie na temat.


N wrz 23, 2007 19:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Meritus - w tematach związanych z RM podajesz tylko kolejne spiskowe teorie związane z RM, Żydami itp.

Na argumenty przeciwników pewnych kwestii dot. obecnego wyglądu RM nie zdarza Ci się odpowiadać konkretnie, ad rem. Czemu więc wymagasz od innych czegoś, czego sam nie pilnujesz :?:

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Śr wrz 26, 2007 18:06
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL