Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 23, 2024 20:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Akacji postulatów ciąg dalszy - dla zainteresowanych ;) 
Autor Wiadomość
Post Akacji postulatów ciąg dalszy - dla zainteresowanych ;)
akacja napisał(a):
Forum wiara jako największe forum religijne w necie mogło pełnić funkcję by być miejscem ewangelizacji w sieci.
Niestety ale ten kierunek się tutaj nie przyjął, a więc bardzo wielu chrześcijan nie potrafi sie tu odnaleźć, to czego szukają nie potrafią tutaj znaleźć, a więc to forum nie spełnia ich oczekiwań i potrzeb dlatego zakładają sobie swoje fora ewangelizacyjne.
Uważam że nie jest dobra taka sytuacja.


Pierwsza wypowiedź wklejona jako cytat bo moderatorowi pomyliły się klawisze w panelu administracyjnym ;). Temat wydzielony stąd > viewtopic.php?t=13641 - zm

A więc forum Wiara jest największym forum. Ową wielkość zapewne ilością userów pomierzyłaś, cio? :D A od czego zależy ilość userów? Od tego, że profil forum odpowiada sporej ich ilości, co nie? Więc snujesz dywagacje, że skoro forum jest duże, to powinno zostać dostosowane do potrzeb małej ilości userów. I że wtedy będzie ewangelizacja. Tego, że jak się okaże, że profil nie odpowiada większości tylko mniejszości, to większość odejdzie, to już nie pomyślałaś. Ty myślisz, że wielość użytkowników to Dar Niebios; że jest jakaś grupa wstawiennicza modląca się o userów i że oni tu tak bez własnej potrzeby są. Jestże sens w tych Twoich rozważaniach? Sadzisz samowywrotne rozumowanie.

Pomyśl... nawet Ty tu jesteś. Jedyne co piszesz to posty o tym jakie to forum jest dla Ciebie przykre. Nic innego nie piszesz, tylko o tym, jak Ci tu źle. Zobacz; to forum zapewnia nawet Tobie możliwość zaspokojenia swych potrzeb. Możesz do woli sarkać. Nie wszędzie tak jest. Idź sobie na jakieś forum hobbystyczne - o akwarelach, rybach, samochodach - od razu dojdą do wniosku, że nie chcą słuchać skamlania pogarszającego im nastrój - i Cię usuną. Tu zaś możesz się realizować, gdyż to forum umożliwia różnym ludziom prowadzenie dyskusji. Nie ważne czy mają rację, czy nie - jeśli piszą kulturalnie i gramatycznie, to są. Piszesz gramatycznie i kulturalnie, ale sadzisz rozumowania samowywrotne. Nikt Ci nie odbiera możliwości pisania w imię rozumu. Fajnie masz.

Podobnie mają fajnie różni tutejsi teiści, agnostycy i ateiści. Chcą to piszą, nie chcą nie piszą. W większości oczywiście samowywrotnie - bo to tylko Ty jedna piszesz szybciej niż myślisz, myślisz? Trudno mi oczekiwać byś przestała złorzeczyć, skoro widzę, że tylko to Ci satysfakcję daje. Nie Ty pierwsza, nie Ty ostatnia. Ale nie oczekuj, że forum będzie usuwało tych, którzy się nie nadają do procesu ewangelizacji. Z tak ewangelicznym wyczuciem sprawy jak Twoje, byłabyś jedną z pierwszych do odsiewu. I co by się tu wtedy działo? Żadnych ateistów, żadnych agnostyków, żadnych Akacji. Kogo by mogli naprowadzać na prawdziwą drogę ?


Śr paź 03, 2007 20:03

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 4:23
Posty: 1814
Post 
akacja napisał(a):
bardzo wielu chrześcijan nie potrafi sie tu odnaleźć, to czego szukają nie potrafią tutaj znaleźć, a więc to forum nie spełnia ich oczekiwań i potrzeb dlatego zakładają sobie swoje fora ewangelizacyjne.
Akacjo, jeśli kiedyś definitywnie zdecydujesz się opuścić forum WIARA, to ja bym chciała zarezerwować Twój kwiatek.
Bo samo forum spełnia moje oczekiwania, ale jeśli chodzi obrazki, to po przejrzeniu kilkunastu stron z dostępnymi - dochodzę do wniosku, że tylko ten Twój w pełni mi odpowiada.
Ale zajęty.
Pozdrawiam - M.
8)


Cz paź 04, 2007 7:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post 
PTRqwerty napisał(a):
A więc forum Wiara jest największym forum. Ową wielkość zapewne ilością userów pomierzyłaś, cio? :D A od czego zależy ilość userów? Od tego, że profil forum odpowiada sporej ich ilości, co nie? Więc snujesz dywagacje, że skoro forum jest duże, to powinno zostać dostosowane do potrzeb małej ilości userów. I że wtedy będzie ewangelizacja. Tego, że jak się okaże, że profil nie odpowiada większości tylko mniejszości, to większość odejdzie, to już nie pomyślałaś. Ty myślisz, że wielość użytkowników to Dar Niebios; że jest jakaś grupa wstawiennicza modląca się o userów i że oni tu tak bez własnej potrzeby są. Jestże sens w tych Twoich rozważaniach? Sadzisz samowywrotne rozumowanie.

To było wezwanie Jana Pawła II by wykorzystywać internet jako forum do głoszenia Ewangelii. A jednocześnie uświadomienie że niewłaściwe korzystanie z niego przynosi degradację i skutki szkodliwe.
A więc jeśli rzeczywiście tak jest że katolicy autentycznie żyjący wiarą stanowią mniejszość w społeczeństwie to powód by forum wiara rezygnowała z tego wezwania, by tą drogą docierać do ludzi z Dobrą Nowiną o Jezusie w ich życiu?

Takie inicjatywy ewangelizacji chcąc odpowiedzieć na wymagania płynące z wiary i będącą potrzebą ludzi wyplywają oddolnie, ale to sytuacja niekorzystna gdy dojdzie do ich rozdrobnienia, bo prowadzić to będzie do sekciarstwa.
Najlepiej jak dzieło ewangelizacji w internecie będzie w sposob oficjalny prowadzone będzie przez znaną wszystkim organizację katolicką, tak by wszyscy mieli pewność co do jej wiarygodności.


PTRqwerty napisał(a):
Pomyśl... nawet Ty tu jesteś. Jedyne co piszesz to posty o tym jakie to forum jest dla Ciebie przykre. Nic innego nie piszesz, tylko o tym, jak Ci tu źle. Zobacz; to forum zapewnia nawet Tobie możliwość zaspokojenia swych potrzeb. Możesz do woli sarkać. Nie wszędzie tak jest. Idź sobie na jakieś forum hobbystyczne - o akwarelach, rybach, samochodach - od razu dojdą do wniosku, że nie chcą słuchać skamlania pogarszającego im nastrój - i Cię usuną. Tu zaś możesz się realizować, gdyż to forum umożliwia różnym ludziom prowadzenie dyskusji. Nie ważne czy mają rację, czy nie - jeśli piszą kulturalnie i gramatycznie, to są. Piszesz gramatycznie i kulturalnie, ale sadzisz rozumowania samowywrotne. Nikt Ci nie odbiera możliwości pisania w imię rozumu. Fajnie masz.


To w ostatnim czasie przekonałam się że uczestnictwo w tym forum nie przynosi dobrych owoców, dlatego praktycznie przestałam brać udział w dyskusjach. Tak, na tym forum jestem świadkiem obrzucania sie przez uczestników inwektywami i to jest powodem że tak reaguję gdy obserwuję taką rzeczywistość forumową.
Dlatego więc ja jako osoba poszukająca obecności Boga w swoim życiu,wejścia na ścieżkę wiary i głębokiej więzi z Bogiem pośrod codzienności oraz ciągłego umacniania, pogłębiania i rozwijania swej wiary,będąc na tym forum chyba znalazłam się w niewłaściwym miejscu.


So paź 06, 2007 10:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
akacja napisał(a):
A więc jeśli rzeczywiście tak jest że katolicy autentycznie żyjący wiarą stanowią mniejszość w społeczeństwie to powód by forum wiara rezygnowała z tego wezwania, by tą drogą docierać do ludzi z Dobrą Nowiną o Jezusie w ich życiu?

Do kogo Ty chcesz z tą Dobrą Nowiną docierać? Jest na tym forum choć jedna osoba która nie wie kto to Jezus i jakie jest jego nauczanie?
Poza tym nikt nie ma na tym forum obowiązku nawracania innych, podobnie jak Ty nie masz obowiązku pomagania innym na forum, czym się zresztą ostatnio wykręciłaś w rozmowie ze mną. Więc po co to gadanie z Twojej strony? Jak sama nie robisz czegoś ponad swoje obowiązki, to nie miej o to samo pretensji do innych.
akacja napisał(a):
To w ostatnim czasie przekonałam się że uczestnictwo w tym forum nie przynosi dobrych owoców, dlatego praktycznie przestałam brać udział w dyskusjach.

W ostatnim czasie? Ty już chyba od pół roku narzekasz.
akacja napisał(a):
Dlatego więc ja jako osoba poszukająca obecności Boga w swoim życiu,wejścia na ścieżkę wiary i głębokiej więzi z Bogiem pośrod codzienności oraz ciągłego umacniania, pogłębiania i rozwijania swej wiary,będąc na tym forum chyba znalazłam się w niewłaściwym miejscu.

No to krzyżyk na drogę i adios, ile razy jeszcze chcesz żeby Ci napisano abyś to forum opuściła? Nie męcz siebie, nie męcz innych i idź sobie w siną dal, a na forum wiary nigdy nie wracaj. Wierz mi, nikt na tym nie straci. Tobie będzie lepiej bez tego złego forum a innym użytkownikom też będzie lepiej bez Twojej przykrej obecności.


So paź 06, 2007 10:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post 
Zencognito napisał(a):
Do kogo Ty chcesz z tą Dobrą Nowiną docierać? Jest na tym forum choć jedna osoba która nie wie kto to Jezus i jakie jest jego nauczanie?
Poza tym nikt nie ma na tym forum obowiązku nawracania innych, podobnie jak Ty nie masz obowiązku pomagania innym na forum, czym się zresztą ostatnio wykręciłaś w rozmowie ze mną. Więc po co to gadanie z Twojej strony? Jak sama nie robisz czegoś ponad swoje obowiązki, to nie miej o to samo pretensji do innych.

Ale to jest celem i sensem istnienia organizacji katolickich czy chrześcijańskich, aby głosić Ewangelię o Jezusie.
Na tym forum może każdy słyszał o Jezusie, ale wiele jest takich którzy Go nie przyjmują w swym życiu.
A chodzi o to by otwierać zamknięte serca na Boga, by ktoś mógł w swym życiu spotkać Jezusa i zaprosić Go do swego życia.


Zencognito napisał(a):
No to krzyżyk na drogę i adios, ile razy jeszcze chcesz żeby Ci napisano abyś to forum opuściła?

To powiedz to wszystkim, szukającym Boga w swoim życiu, chcących rozwiązac kryzys wiary, nawiązać więz z Bogiem w swym życiu, budowac swe życia na Jezusie i wartościach chrześcijańskich, aby to forum opuścili, bo nie znajdą tu tego czego szukają.


So paź 06, 2007 13:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
akacja napisał(a):
Ale to jest celem i sensem istnienia organizacji katolickich czy chrześcijańskich, aby głosić Ewangelię o Jezusie.

Ani to forum, ani jego zarząd, ani jego użytkownicy nie są organizacją katolicką czy chrześcijańską.
akacja napisał(a):
Na tym forum może każdy słyszał o Jezusie, ale wiele jest takich którzy Go nie przyjmują w swym życiu.
akacja napisał(a):
A chodzi o to by otwierać zamknięte serca na Boga, by ktoś mógł w swym życiu spotkać Jezusa i zaprosić Go do swego życia.

I myślisz, że Twoja działalność na tym forum ma cokolwiek wspólnego z otwieraniem zamkniętych serc na Boga? Prędzej ktoś widząc Ciebie pomyśli sobie "uff, jak dobrze że nie jestem katolikiem, po co mi taka wiara jak domek z kart, której trzeba klosze ochronne i enklawy budować, żeby jej pierwszy lepszy ateistyczny wietrzyk nie zdmuchnął".
akacja napisał(a):
To powiedz to wszystkim, szukającym Boga w swoim życiu, chcących rozwiązac kryzys wiary, nawiązać więz z Bogiem w swym życiu, budowac swe życia na Jezusie i wartościach chrześcijańskich, aby to forum opuścili, bo nie znajdą tu tego czego szukają.

Tobie się wydaje, że jesteś jakimś Winkelriedem zagubionych chrześcijan i wszyscy z wątpliwościami mają takie podejście jak Ty?
Zresztą jakby popatrzeć na fora takie jak "żyć wiarą" to okazuje się, że częśćiej znaleźć Boga ludziom w życiu, rozwiązać kryzys wiary i budować życie na Jezusie pomagał ludziom swoimi radami buddysta Filippiarz niż katoliczka Akacja, która jedyne co potrafi to użalać się jaka to jej wiara jest słabiutka i zagrożona. Krzyżyk na drogę Akacjo, bardzo dobrze sobie damy tu radę w pomaganiu innym bez Ciebie.


So paź 06, 2007 14:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post 
Zencognito napisał(a):
Ani to forum, ani jego zarząd, ani jego użytkownicy nie są organizacją katolicką czy chrześcijańską.


A to forum znajduje się przy portalu wiara. A ma ono swoją siedzibę w budynku redakcji Gościa Niedzielnego na przeciwko katowickiej katedry.
Nad nim więc stoi katolicka organizacja, która jest wszystkim znana.
A więc misja ewangelizacyjna powinna być wpisana w jej działalność bo w przeciwnym wypadku jest to wprowadzanie w błąd ludzi, którzy szukają tu odnalezienia, umocnienia, pogłębienia swej wiary.
Zencognito napisał(a):
Tobie się wydaje, że jesteś jakimś Winkelriedem zagubionych chrześcijan i wszyscy z wątpliwościami mają takie podejście jak Ty?
Zresztą jakby popatrzeć na fora takie jak "żyć wiarą" to okazuje się, że częśćiej znaleźć Boga ludziom w życiu, rozwiązać kryzys wiary i budować życie na Jezusie pomagał ludziom swoimi radami buddysta Filippiarz niż katoliczka Akacja, która jedyne co potrafi to użalać się jaka to jej wiara jest słabiutka i zagrożona.


Swego czasu postulowałam o utworzenie takiego działu w ktorym chrześcijanie mogli dzielić się wiarą a przeżywający trudności, kryzysy, chcący wyjaśnić swoje wątpliwości w wierze by mogli znaleźć odpowiedzi na swe pytania. I w końcu to zostało spełnione przez ustanowienie specyficznych zasad działu "Żyć wiarą".
Ale to nie było równoznaczne z tym, że ja brałabym udział w dyskusjach na takie tematy, tylko by stworzyć taką możliwość na forum. Skoro ktoś już odpisze na pytanie, to nie ma potrzeby bym ja też odpowiadała.
Na nikim - nawet na osobach tworzących portal - nie ma obowiązku zaangażowania w dyskusje na forum. A ja z przyczyn osobistych przez dłuższy okres czasu wogóle nie pisałam nic na forum.


So paź 06, 2007 19:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 7:24
Posty: 4028
Post 
akacja napisał(a):
A to forum znajduje się przy portalu wiara. A ma ono swoją siedzibę w budynku redakcji Gościa Niedzielnego na przeciwko katowickiej katedry.
Nad nim więc stoi katolicka organizacja, która jest wszystkim znana.

Tyle, że ani użytkownicy, ani moderatorzy nie są pracownikami tej organizacji z tego co mi wiadomo. Przynajmniej przytłaczająca większość nie jest.
akacja napisał(a):
w przeciwnym wypadku jest to wprowadzanie w błąd ludzi, którzy szukają tu odnalezienia, umocnienia, pogłębienia swej wiary.

Sami się wprowadzają w błąd, kto im powiedział, że to forum służy do ww. rzeczy?
akacja napisał(a):
Na nikim - nawet na osobach tworzących portal - nie ma obowiązku zaangażowania w dyskusje na forum. A ja z przyczyn osobistych przez dłuższy okres czasu wogóle nie pisałam nic na forum.

Akacjo, jak Ty się potrafisz wykręcać od robienia czegoś pożytecznego. Tysiąc wymówek.


So paź 06, 2007 19:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post 
Zencognito napisał(a):
Tyle, że ani użytkownicy, ani moderatorzy nie są pracownikami tej organizacji z tego co mi wiadomo. Przynajmniej przytłaczająca większość nie jest.

Ale to forum podlega tej katolickiej organizacji jaką jest redakcja serwisu portalu wiara. Na niej więc spoczywa obowiązek misji ewangelizacyjnej, ale może w tym celu zaprosić do realizacji tego kogoś z użytkowników lub moderatorów z forum.
Zencognito napisał(a):
Sami się wprowadzają w błąd, kto im powiedział, że to forum służy do ww. rzeczy?

Bo skoro nad tym forum jest organizacja katolicka, to jej misją powinna być ewangelizacja na forum, a jeśli tak nie jest to jest to wprowadzanie ludzi w błąd


So paź 06, 2007 19:42
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
mateola napisał(a):
Akacjo, jeśli kiedyś definitywnie zdecydujesz się opuścić forum WIARA, to ja bym chciała zarezerwować Twój kwiatek.
Bo samo forum spełnia moje oczekiwania, ale jeśli chodzi obrazki, to po przejrzeniu kilkunastu stron z dostępnymi - dochodzę do wniosku, że tylko ten Twój w pełni mi odpowiada.
Ale zajęty.


Obawiam się, że nawet gdyby akacja zwolniła kwiatka, to będzie on nadal zajęty ;)


So paź 06, 2007 20:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 16, 2006 4:23
Posty: 1814
Post 
SweetChild napisał(a):
Obawiam się, że nawet gdyby akacja zwolniła kwiatka, to będzie on nadal zajęty ;)
Aj, szkoooda.
(kolejny zawód dzisiaj ) ;-)
Będę zatem musiała jeszcze raz przejrzeć dostępne obrazki, ale ciężko wśród tych pokemonów znaleźć coś, co by mi odpowiadało (i nie było zajęte).


So paź 06, 2007 21:12
Zobacz profil
Post 
akacji się nieco w głowie poprzestawiało.

Po pierwsze: chcesz powiedzieć, że właściciele wiary.pl nie realizują swojego obowiązku ewangelizacyjnego. Otóż portal w oczywisty sposób go realizuje, forum jest tylko jego częścią.

Po drugie: PTR już Ci raz wykazał. A ja Ci powiem drugi raz: nie akceptujesz tego co się tutaj dzieje? Otóż większość i jak widać redakcja wiary.pl akceptuje. Ale ja Ci pomogę. Jest taki link: http://fora.pl Tam załóż własne forum, pozakładaj sobie klony i ewangelizuj sama siebie, bo nie sądzę, żebyś znalazła innych ludzi.

Po trzecie: nie wiem dlaczego, ale Ty akurat jesteś najbardziej aktywna w działach, gdzie pisze najwięcej ateistów oraz innowierców. Ale masz też tematy, w których wypowiadają się tylko katolicy. Żyć wiarą itd itd itd.

Po czwarte, a mające związek z trzecim: kogo Ty chcesz ewangelizować? Mnie? Powiem tak: stojąc z Tobą "face2face" ryknąłbym śmiechem. A tak tylko uśmiechnąłem się do monitora. Nie życzę sobie być ewangelizowany i nie jestem. Za to strasznie zawsze szanowałem to forum, że nawet saxon nie próbował mnie ewangelizować. Bo rozumiał to, że mam swoje poglądy, a tutaj przyszedłem podyskutować.

A właśnie, bo widać z czytaniem to u Ciebie też nie teges: forum dyskusyjne. Czyli służy do dyskusji. A decyzją włądz portalu, którym zresztą śmiesz zarzucać nierealizowanie pewnych obowiązków, zdecydował, że część dyskusji ma się odbywać w duchu ekumenizmu. Odsyłam do słownika, bo widać to pojęcie jest Ci też obce.

Wracając do tematu "kogo chcesz ewangelizować"... No kogo? PTR? Angu? Lucynę? Teresse? Tomu? Marka? Zencognito?

Popukaj się tam, gdzie włoski rosną.

Crosis


N paź 07, 2007 15:46
Post 
Przepraszam, że jeden post pod drugim, ale:

AKACJO:
http://www.ewangelizacja.katolicki.eu/forum/

Go go go! Ewangelizacja! Czekają tam na Ciebie, potrzebują Cię!!!

Jeszcze jest forum Tomasza!


Crosis


N paź 07, 2007 16:44

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 15:17
Posty: 1998
Post 
Crosis napisał(a):
Po pierwsze: chcesz powiedzieć, że właściciele wiary.pl nie realizują swojego obowiązku ewangelizacyjnego. Otóż portal w oczywisty sposób go realizuje, forum jest tylko jego częścią.

Niby w jaki sposób właściciele wiary.pl jako organizacja katolicka realizują ten obowiązek ewangelizacyjny, także na forum które jest jego częścią?
Crosis napisał(a):
Po drugie: PTR już Ci raz wykazał. A ja Ci powiem drugi raz: nie akceptujesz tego co się tutaj dzieje? Otóż większość i jak widać redakcja wiary.pl akceptuje. Ale ja Ci pomogę. Jest taki link: http://fora.pl Tam załóż własne forum, pozakładaj sobie klony i ewangelizuj sama siebie, bo nie sądzę, żebyś znalazła innych ludzi.

Nie czytasz uważnie tego co piszę, czyli to o co chodziło mi głownie w pierwszym poście.
Jeśli chodzi o problem ewangelizacji w sieci to właśnie chodziło mi o to, że to sytuacja niekorzytna gdy pojedynczy chrześcijanie sami próbują podjąć się tej działalności tworząc sobie fora. Prowadzi to do rozdrobnionia i może skutkować wciągnięciem do jakieś sekty, gdy ktoś ładnie będzie pisał jak Jezus go kochaj, jak jego życie się zmieni i wciągnie go do jakieś sekty.
Dlatego lepiej jak ewangelizacja będzie prowadzona w internecie oficjalnie przez znaną wszystkim organizację katolicką.


Crosis napisał(a):
A właśnie, bo widać z czytaniem to u Ciebie też nie teges: forum dyskusyjne[/color]. Czyli służy do dyskusji.

No to jest taki temat do dyskusji jaki wypowiedziałam: problematyka ewangelizacji w sieci i udział w tym forum wiara.
A zamiast merytorycznie na ten temat podyskutować i odnieść się do moich argumentów to nic tylko czytam jak ataki personalne i wyśmiewanie się.

I jeszcze jedno zarzucane jest mi brak pozytywnego zaangażowania i pomagania innym na forum, a przecież skoro to forum jest dyskusyjne to nie służy do pomagania innym, więc jest to miejsce nieodpowiednie do tego.

Crosis napisał(a):

Wracając do tematu "kogo chcesz ewangelizować"... No kogo? PTR? Angu? Lucynę? Teresse? Tomu? Marka? Zencognito? !

Każdy potrzebuje ewangelizacji i po to są strony chrześcijańskie, by propagować myśl i zasady chrześcijaństwa.
Uczestnicząc w różnych grupach, spotkaniach organizowanych przez różne katolickie organizacje to jest ten cel realizowany na rożne sposoby.
Bo będąc nawet po jakiejś formacji religijnej potrzeba ewangelizacji jest wciąż, cały czas jest potrzeba spotkania z Jezusem w konkretnej sytuacji swego życia

Crosis napisał(a):
AKACJO:
http://www.ewangelizacja.katolicki.eu/forum/

Go go go! Ewangelizacja! Czekają tam na Ciebie, potrzebują Cię!

Teraz to już widać wyraźnie jak się wyśmiewasz i ironizujesz, a to było wezwanie Jana Pawła by ten środek medialny jakim jest internet wykorzystywać w dziele ewangelizacji.
Wyśmiewasz się więc z papieża, wyśmieszasz się też z wszystkich chrześcijan, którzy wierzą w Jezusa i mają zanosić światło Ewangelii innym.


N paź 07, 2007 17:23
Zobacz profil
Post 
Akacjo, poproś kogoś życzliwego sobie-przyjaciółkę czy kogoś, żeby przeczytał to, co piszesz i powiedział Ci, co o tym myśli, bo cokolwiek napiszą forumowicze to potraktujesz to jako złośliwość... :?


N paź 07, 2007 17:39
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL