Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 21:54



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3318 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 222  Następna strona
 Uwagi do moderacji II 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 18:13
Posty: 2267
Lokalizacja: Poznań
Post 
Strasznie się boję, że i mi to grozi :( Bardzo dobrze się czuję na tym forum, bardzo mi pomogło przez te półtora roku, jak już tu jestem. Dzięki niemu się rozwijam. Z czasem sie jednak boję czy moje posty nie są odbierane jako trolling czy spam. Niezbyt często prowadzę dyskusję, bo nie umiem zbytnio polemizować, opierając się na silnych argumentach. Potrafię jedynie przedstawić swoje stanowisko. Myślę, że to się zmieni, jeśli pozwolicie mi tu zostać :)

Bartas :)

_________________
[i]Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam[/i] :)


Śr kwi 30, 2008 21:49
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Bartas
Zasadniczo nikt nie wylatuje bez ostrzeżenia (ostrzeżeń). A zwróć uwagę na intencje tego, co robisz. Póki to jest rozmowa, wszystko jest OK.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Cz maja 01, 2008 7:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 18:13
Posty: 2267
Lokalizacja: Poznań
Post 
jo_tka napisał(a):
Bartas
Zasadniczo nikt nie wylatuje bez ostrzeżenia (ostrzeżeń). A zwróć uwagę na intencje tego, co robisz. Póki to jest rozmowa, wszystko jest OK.


No, to kamień z serca :) :)

Pozdrawiam,

Bartas.

_________________
[i]Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam[/i] :)


Cz maja 01, 2008 16:03
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N wrz 24, 2006 18:13
Posty: 2267
Lokalizacja: Poznań
Post 
Aha, jeszcze jedno! Jak widać znów jestem - jak to Rozalka określiła - na tapecie :? i źle się z tym czuję. W związku z powyższym, droga Moderacjo, czy możecie wyciąć te wszystkie posty o mnie z wątku "Punkty - za co przydzielamy?" i przenieść je do zamkniętego już tematu o mnie? Straszny się bałagan zrobił, za co przepraszam najmocniej.

Pozdrawiam,

Bartas.

_________________
[i]Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam[/i] :)


Cz maja 01, 2008 20:38
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
profile.php?mode=viewprofile&u=7795

Użytkownik deepongi

Nic osobistego - natomiast, natknąwszy się na kilka postów tej osoby, mam nieśmiałe wrażenie że głównie pisze nic nie wnoszące posty, zakrawające niekiedy na celowe obrażanie, i trolluje.

Ku rozwadze moderacji :)

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


N maja 04, 2008 15:59
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 18, 2007 20:31
Posty: 637
Post 
ToMu napisał(a):
http://forum.wiara.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=7795

Użytkownik deepongi

Nic osobistego - natomiast, natknąwszy się na kilka postów tej osoby, mam nieśmiałe wrażenie że głównie pisze nic nie wnoszące posty, zakrawające niekiedy na celowe obrażanie, i trolluje.

Ku rozwadze moderacji :)


"Nie wiem, czy to wazne, ale..." i nie zjem kolacji. Stracilem apetyt. :?

Wstyd, panie ToMu.

_________________
---
teh podpiss


Pn maja 05, 2008 18:05
Zobacz profil
Post 
Proszę moderatorów o jakąs reakcję. Wypowiedź Stanisława Adama jest skandaliczna. Proponowanie młodemu człowiekowi by "sie powiesił" jest po prostu wyrazem chamstwa. Brak słów na określenie nie wykraczające poza normy kultury.


viewtopic.php?t=16427&start=30


Wt maja 06, 2008 14:39
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 14:23
Posty: 3613
Post 
shark napisał(a):
Proszę moderatorów o jakąs reakcję. Wypowiedź Stanisława Adama jest skandaliczna. Proponowanie młodemu człowiekowi by "sie powiesił" jest po prostu wyrazem chamstwa. Brak słów na określenie nie wykraczające poza normy kultury.


viewtopic.php?t=16427&start=30

Skąd pewność, że jest młody?
A czym jest robienie sobie żartów i podpuszczanie ludzi do poważnego potraktowania absurdu?

_________________
Obrazek
Gdy rozum śpi, budzą się po.twory.


Wt maja 06, 2008 15:05
Zobacz profil WWW
Post 
viewtopic.php?p=342778#342778 i inne posty tego człowieka... :?


Wt maja 06, 2008 19:48

Dołączył(a): Cz gru 07, 2006 8:54
Posty: 3956
Post 
Teresse napisał(a):
http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=342778#342778 i inne posty tego człowieka... :?


Innych nie czytałem, ale w tej co jest złego? Wyraził swoją opinię, nie można?

_________________
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


Wt maja 06, 2008 19:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 18, 2007 20:31
Posty: 637
Post 
shark napisał(a):
Proszę moderatorów o jakąs reakcję. Wypowiedź Stanisława Adama jest skandaliczna.

Wsrod psow podworzowych mozna rozroznic kilka rodzajow.

Jedne, te duze, przewaznie spia. Budza sie dopiero, jak na plac wkroczy ktos, kto nie powinien, wtedy po prostu rzucaja sie z klami.

Inne, te najmniejsze, nie robia nic innego, jak tylko biegaja po placu, szukajac pretekstu do ujadania. A ich ujadanie jest piskliwe, paskudne i wszedzie slychac.

Z tych malych wlasciwie nie ma zadnego pozytku, poza tym, ze czasem obudza tego duzego.

Jak to dobrze, ze ludzie roznia sie od psow.

_________________
---
teh podpiss


Wt maja 06, 2008 20:35
Zobacz profil
Post 
Ni wiem do jakiego rodzaju psów mnie zaliczasz. Jest mi to w każdym bądź razie obojetne. Pies to bardzo inteligentne zwierzę i porównywanie mnie z nim nie przynosi mi żadnej szkody moralnej :)

Dlaczego tak zareagowałem? Z prostego względu. Nikt nie ma prawa powiedzieć drugiemu człowiekowi "powieś się" lub niech cię szlag trafi. Jest to zachowanie niegodne człowieka, a chrześcijanina w szczególności.


Wt maja 06, 2008 20:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 14:23
Posty: 3613
Post 
shark napisał(a):
Nikt nie ma prawa powiedzieć drugiemu człowiekowi "powieś się" lub niech cię szlag trafi. Jest to zachowanie niegodne człowieka, a chrześcijanina w szczególności.

Na drzeeeewo. Fundamentalista się znalazł.
To ja tu na forum za fundamentalistę robię.

_________________
Obrazek
Gdy rozum śpi, budzą się po.twory.


Wt maja 06, 2008 22:13
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 10, 2005 8:12
Posty: 2721
Post 
Zwracam uwage Moderacji na posty człowieka o pseudonimie Hunaphu.

pozdrawiam

Moria

_________________
Codziennie jeden cytat z nauczania ojców Kościoła – blog:
http://ojcowiewiary.blogspot.com/


Śr maja 07, 2008 8:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 28, 2008 19:25
Posty: 731
Post 
Aby nie śmiecić gdzie indziej, zapytam tutaj:
Jaka była motywacja pomysłodawcy tego czegoś?
viewtopic.php?p=341514#341514
viewtopic.php?t=5054
Pominę chwilowo kwestię uczuć religijnych czyichkolwiek (to jest z pewnością istotne jako uczucie własne każdej jednostki, ale nie o to chciałam zapytać)...
Czy powyższa zasada (rzekomo ortograficzna, no nie zamierzam się sprzeczać z tym że w tekstach formalnych być może nawet coś tego typu może obowiązywać, ale forum jest zdecydowanie nieformalne) i deklaracja, że będzie ona przez moderatorów tego forum wymagana, oznacza, że innych błędów ortograficznych również nie wolno nam popełniać? Po ilu błędach nastąpi ban? Czy moderatorzy będą śledzić całe forum poprawiając wszystkie (czasem celowo napisane błędnie, częściej nie): krul, rzaba, ktury, warszawa, jan, warta na wersje poprawne? Czy te zasady ortografii są już mniej istotne? A jeśli chodzi tu o kwestie z progranicza znajomości ortografii oraz dobrego wychowania (kwestia szargania świętości itp), postuluję o zmianę wszystkich "ty" "tobie" "ciebie" na pisane z dużych liter, z szacunku do rozmówcy... i w imię obrony poprawnej polszczyzny przecież :) Strzec powinny się także osoby które z przyzwyczajenie nie używają shift i alt w ogóle (nie z braku szacunku do kogokolwiek w danym momencie).
Proszę wybaczyć lekką ironię, ale naprawdę nie rozumiem tego ciśnienia na wielką literę. Żeby to jeszcze chodziło o "jego" imię, faktyczne imię... ale ten rzeczownik używany jest jednak powszechnie do określenia nie tylko jednego "przedmiotu" będącego obiektem kultu. Dobrze, że chociaż syn nie miał na tyle przerośniętego ego i pozwolił nazywać się po imieniu, co już (subiektywnie mówiąc) zdecydowanie budzi nieco więcej sympatii.

z lekkim przymrużeniem oka,
Jestem Która Jestem
;-)

_________________
Prof. dr hab. Joanna Senyszyn:
"Gdyby głupota miała skrzydła, minister Kopacz fruwałaby niczym gołębica."
http://powiedz-nie.c0.pl/


Cz maja 08, 2008 15:52
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3318 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 222  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL