Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 2:08



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Ave cenzura 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 18:14
Posty: 12
Post Ave cenzura
Co to za forum, skoro nie można szczerze porozmawiać o Kościele?!
Dziękuję za usunięcie tematu niełamiącego żadnego(!) regulaminu.
Na zdrowie.

_________________
Chcę wysłać avatara z kompa!!! Monopoliści karmią galerią, ble.


Cz gru 06, 2007 21:04
Zobacz profil
Post 
Poczytaj jeszcze raz regulamin. To jest forum DYSKUSYJNE, a nie miejsce do zamieszczania zestawień dat.


Poza tym przed napisaniem posta nalezy sprawdzić czy podobny wątek już nie istnieje (patrz wątek "Uwagi do moderacj II").


Cz gru 06, 2007 21:13
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
poza tym dyskusja o Twoich datach wielokrotnie była poruszana na tym forum, pierwszy temat powstał chyba jeszcze w 2004, proponuję uruchomić wyszukiwarkę ;)

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Cz gru 06, 2007 21:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 18:14
Posty: 12
Post 
Na samym początku nowego tematu zaznaczyłem, że to jedynie odnośnik. Zestawienie miało na celu wprowadzenie zainteresowanych do tematu. Sama nazwa tematu dała do zrozumienia, że nie jest to wątek o datach, lecz o moich przemysleniach. Moje teorie napewno nie były tutaj poruszane, a nie łamią regulaminu. Stąd moja reakcja.

_________________
Chcę wysłać avatara z kompa!!! Monopoliści karmią galerią, ble.


Pt gru 07, 2007 13:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
to dołącz swoje teorie do już istniejącego wątku skoro one wynikały bezpośrednio z zestawienia historycznego ;)

I naprawdę nie dziw się, że moderacja coś wycina jeśli po raz n-ty widzi wątek zaczynający się tym samym - czyli listingiem przeinaczonych wydarzeń historycznych, który nie wiadomo co ma udowodnić (no poza totalną ignorancją autora, domorosłego historyka)

Pozdrawiam nocnie ;)

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Pt gru 07, 2007 22:35
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 06, 2007 18:14
Posty: 12
Post 
Kolejne dwa usunięte tematy.
Gratuluję świetnie zorganizowanej inkwizycji.

Jak wy w ogóle chcecie rozmawiać o sektach skoro nawet nie dopuszczacie do siebie ich istnienia??? Lepiej usuńcie całkowicie dział o sektach...

Współczuję ludziom bez osobowości. Myślałem, że można z wami rozmawiać, ale niestety się myliłem. Mam nadzieję, że nie wszyscy wierzący są tacy jak wy.

_________________
Chcę wysłać avatara z kompa!!! Monopoliści karmią galerią, ble.


So gru 08, 2007 12:13
Zobacz profil
Post 
Powoli mam dość tego cenzurowania. Moderatorzy powinni być bezstronni, i obiektywni. Nie powinni traktować czytanych postów, wedle swoich przekonań i zamykać ust ludziom o innym spojrzeniu na świat, niż oni sami, dlatego też, ich główną cechą powinien być przede wszystkim zdrowy rozsądek. Niektórym brak wszystkiego.
Posty katolików, nawet te najbardziej bzdurne i żenujące, śmieszne i nie wnoszące do dyskusji dosłownie nic, a nawet ironiczne, bezczelne i obraźliwe - nie są usuwane. Na ręce patrzycie TYLKO ateistom, usuwając to, co napiszą pod byle pretekstem. Tak być nie może. Ingerencja w forum jest zbyt duża i tendencyjna.Zmieńcie swoje zachowanie, chyba, że chcecie NAS zniechęcić do tego miejsca, co się doskonale udaje.


So gru 08, 2007 20:27

Dołączył(a): N gru 02, 2007 21:51
Posty: 54
Post 
A tematy Seweryna, choc glupie, choc wyprowadzone z blednych zalozen, wreszcie nielogiczne do cna, rosna jak grzyby po deszczu... ale on wierzy gleboko ;)

_________________
"... myśleć, mówić i kształtować się na zasadzie autonomii i odwagi intelektualnej bez ograniczenia ideologiczną poprawnością"


So gru 08, 2007 20:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Widzisz Frigid w moich działach możesz zapomnieć o propagowaniu stanowiska, że nauczanie Kościoła jest ogłupianiem :]
Cóż... ja w dyskusji będę wymagać pewnych postaw :]

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


So gru 08, 2007 21:08
Zobacz profil
Post 
zielona_mrowka napisał(a):
Widzisz Frigid w moich działach możesz zapomnieć o propagowaniu stanowiska, że nauczanie Kościoła jest ogłupianiem :]
Cóż... ja w dyskusji będę wymagać pewnych postaw :]

Tylko, że mam prawo tak twierdzić. Mam prawo takie założenie rozpowszechniać, choćbym się mylił.
Jakich ty chcesz postaw wymagać od ateisty i antyklerykała?? Ja zawsze będę się sprzeciwiał KK, bo już mam takie poglądy podparte licznymi dowodami i argumentami. Mimo to, nie widzę powodu, aby zamykać mi usta. Powtarzam to już któryś raz: jeżeli piszę coś, co podlega pod kodeks karny – czekam na wezwanie do sądu. Póki nie popełniam przestępstwa, nikogo bezpośrednio nie obrażam, a tylko dodaje posty, z którymi ktoś się nie zgadza - nie ma wystarczającego powodu, na cenzurowanie. Ty postawiłeś pewną tezę, której nikt ma się nie przeciwstawiać. Gdybyś rządził na forum wedle zasady "bóg istnieje", a napisałbym, że w niego nie wierzę, skasowałbyś ten post? Zdrowego rozsądku i logiki życzę. Mniej zawiści.


So gru 08, 2007 21:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post 
Frigid - szczerze mówiąc - nie zauwazyłam zniechęcenie ze strony ateistów ;)
A po drugie - nie wiem czy zauważyłeś, ale ze strony katolików także padają zarzuty, że moderatorzy są za bardzo pobłażliwi dla ateistów. I co Ty na to?
Masz jakąś propozycję - aby wilk był syty i owca cała? ;)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So gru 08, 2007 21:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post 
Frigid - na tym forum administracja ustaliła regulamin - do którego miała prawo :) a Ty masz prawo go nie przestrzegać (licząc się z konsekwencjami oczywiście ;) ). Tak jak prawo ma wyrzucić Cię za drzwi człowiek, do którego przyszedłeś "w gości" - ale zacząłeś go obrażać - pozwiesz go do sądu za to, że nie pozwolił Ci wyrazić własnego zdania? :)

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


So gru 08, 2007 21:24
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Cytuj:
Jakich ty chcesz postaw wymagać od ateisty i antyklerykała

Popatrz na całokształt działalności Crosisa na tym forum - a zobaczysz, jakich postaw oczekujemy od ateistów czy antyklerykałów
Ale ogólnie to oczekujemy od nich tego samego, czego od wszystkich - dyskusji merytorycznej i na poziomie, bez kłamstw i obrażania


So gru 08, 2007 21:32
Zobacz profil
Post 
Asienkka napisał(a):
Frigid - szczerze mówiąc - nie zauwazyłam zniechęcenie ze strony ateistów ;)

To przeleć trochę w górę. I uwierz, że gdybyśmy mieli pisać to co naprawdę myślimy, szczerze i bez owijania w bawełnę, zawału byście dostali. Ale jesteśmy tego świadomi, więc zachowujemy się nadzwyczaj delikatnie, co i tak powoduje represje.
Asienkka napisał(a):
A po drugie - nie wiem czy zauważyłeś, ale ze strony katolików także padają zarzuty, że moderatorzy są za bardzo pobłażliwi dla ateistów. I co Ty na to?
Masz jakąś propozycję - aby wilk był syty i owca cała? ;)
Jeśli mielibyśmy się kierować opiniami katolików, to z forum w ogóle zniknęli by ateiści. Na szczęści tak ograniczone pomysły nie są stosowane.
Asienkka napisał(a):
Tak jak prawo ma wyrzucić Cię za drzwi człowiek, do którego przyszedłeś "w gości" - ale zacząłeś go obrażać - pozwiesz go do sądu za to, że nie pozwolił Ci wyrazić własnego zdania? Uśmiech...
Jeśli przykład ma być adekwatny do sytuacji, to przyszedłem na debatę publiczną. Jej organizatorzy poczuli się obrażeni, co nie oznacza, że ich obraziłem. Dlatego, że mówię to, czego nie chcieliby słyszeć - za każdym razem, w sposób wyjątkowo perfidny i chamski, odbierają mi głos. Takie zachowanie powinno być potępione, bo ponad regulaminem stoi kultura osobista i dobre wychowanie.


So gru 08, 2007 21:39

Dołączył(a): N cze 10, 2007 18:20
Posty: 5517
Post 
Frigid napisał(a):
Tylko, że mam prawo tak twierdzić. Mam prawo takie założenie rozpowszechniać, choćbym się mylił.
Jakich ty chcesz postaw wymagać od ateisty i antyklerykała?? Ja zawsze będę się sprzeciwiał KK, bo już mam takie poglądy podparte licznymi dowodami i argumentami. Mimo to, nie widzę powodu, aby zamykać mi usta. Powtarzam to już któryś raz: jeżeli piszę coś, co podlega pod kodeks karny – czekam na wezwanie do sądu. Póki nie popełniam przestępstwa, nikogo bezpośrednio nie obrażam, a tylko dodaje posty, z którymi ktoś się nie zgadza - nie ma wystarczającego powodu, na cenzurowanie. Ty postawiłeś pewną tezę, której nikt ma się nie przeciwstawiać. Gdybyś rządził na forum wedle zasady "bóg istnieje", a napisałbym, że w niego nie wierzę, skasowałbyś ten post? Zdrowego rozsądku i logiki życzę. Mniej zawiści.


Każdy ma prawo sie złościć a szczególnie Ateista . Jednak zamiast się złoscić i obrażać spróbuj nad tym zapanować , uspokój się i podaj choć jeden dowód . Jeśli to zrobisz ulżysz sobie i dowalisz tym dowodem wierzącym. :)

_________________
Jestem po ślubie. Fotograf i kamerzysta z Koszalina których polecam http://www.akcjafilm.pl Videofilmowanie również super. Opinia moja i żony.


So gru 08, 2007 21:49
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL