Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 13:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 DLACZEGO USUWACIE POSTY? NIEWYGONE? TO JEST KATOLICKI DIALOG 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Akacjo, to nie jest wątek o tym, co Crosis pisał o Tobie, tylko o tym, że na tle wielu innych ateistów na tym forum, t10s zachowuje się bardzo prymitywnie i prostacko


Wt sty 29, 2008 13:51
Zobacz profil
Post 
Kamyku, nie dziw sie reakcji Akacji,
jezeli bowiem dajesz przyklady osob, ktore Twoim zdaniem rozmawiaja kulturalnie, a ktos doswiadczyl na sobie obrazania przez wskazana przez Ciebie osobe, to zrozumialym jest, ze Twoj przyklad w odczuciu tej osoby (i nie tylko) jest chybiony.


Wt sty 29, 2008 15:35

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Lucyno, ja się dziwię, bo w rzeczonych postach Crosisa nie doszukałem się niczego niekulturalnego (przykrego może i tak, ale to inna bajka), to raz, a dwa, że to w ogóle nie ma związku z tym tematem, który jest o t10s, a nie Crosisie


Wt sty 29, 2008 15:41
Zobacz profil
Post 
Kamyku, uwazam, iz takie wskazywanie na konkretna osoba, ktora jest dobrym przykladem, na forum raczej nie jest wskazane, to nie szkola.


Wt sty 29, 2008 15:48

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Lucyno, w szkole tym bardziej nie należy wskazywać dzieciom innych dzieci jako wzór :) To jedna z najgorszych rzeczy, jakie może zrobić nauczyciel. Ale tutaj dzieci nie ma, są ludzie w większości dorośli i dojrzali


Wt sty 29, 2008 15:52
Zobacz profil
Post 
I jeszcze jedno, epitet, ktory uzyl Crosis w stosunku do Akacji nie swiadczy o zachowaniu kultury w dyskusji.


Wt sty 29, 2008 15:56
Post 
Kamyku, znow nie zgodze sie z Toba,
w szkole jak najbardziej wskazanym jest ukazywanie wzorcow osobowych do nasaldowania, jest to metoda wychowawcza.
Dobry nauczyciel potrafi to robic umiejetnie, tak aby sluzylo dobru, a nie wprowadzalo zazdrosc czy tez kompleksy.


Wt sty 29, 2008 16:00

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Cytuj:
w szkole jak najbardziej wskazanym jest ukazywanie wzorcow osobowych do nasaldowania, jest to metoda wychowawcza.
Dobry nauczyciel potrafi to robic umiejetnie, tak aby sluzylo dobru, a nie wprowadzalo zazdrosc czy tez kompleksy.

Ale nie pośród innych dzieci. To ZAWSZE rodzi niechęć i agresję


Wt sty 29, 2008 16:07
Zobacz profil
Post 
Nie zawsze Kamyku, dobry wychowawca robi to umiejetnie,
patrz sw. Jan Bosko, czy tez Janusz Korczak.
Ukazanie dobrej postawa innych zacheca dzieci do pracy nad soba, ale nie moze to byc oczywiscie wychwalanie, dla samego wychwalania.
Wskazuje sie na postawe ucznia, a nie dotyka bezposrednio osoby.
Chwali sie w ten sposob aby docenic prace ucznia i spowodowac aby inni rowniez pieli sie w gore.


Wt sty 29, 2008 16:15

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Dobra Lucyno, proponuję kompromis. Ja pozostanę przy tym, co sam znam z autopsji oraz ze studiów, a tymczasem oboje zakończmy ten niepotrzebny offtop


Wt sty 29, 2008 17:15
Zobacz profil
Post 
I znow mam odmienne zdanie, rozmowa nasza byla jak najbardziej potrzebna (choc lekko odbiegala od tematu).

Pozdrawiam


***
Jasne uklady, dluga przyjazn.


Wt sty 29, 2008 17:27

Dołączył(a): Śr sty 30, 2008 18:32
Posty: 10
Post 
Dlaczego usuneliscie wszystkie moje posty i tematy?
Usuneliscie tamat w ktorym pytalem, czy nie uwazacie,ze komunia swieta jest za wczesnie bo dziecko w tym wieku nie wie dokladnie,czy wierzy a wy go usuneliscie? Mozna pisac tylko tak jak wam wygodnie? Tu kazdy moze wyrazic swoje zdanie,czy tylko ci ktorzy maja takie zdanie jak moderatorzy?


N lut 10, 2008 2:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 29, 2006 12:06
Posty: 4608
Post 
Joahim napisał(a):
Dlaczego usuneliscie wszystkie moje posty i tematy?
Usuneliscie tamat w ktorym pytalem, czy nie uwazacie,ze komunia swieta jest za wczesnie bo dziecko w tym wieku nie wie dokladnie,czy wierzy a wy go usuneliscie? Mozna pisac tylko tak jak wam wygodnie? Tu kazdy moze wyrazic swoje zdanie,czy tylko ci ktorzy maja takie zdanie jak moderatorzy?

Temat istnieje nadal, bo w nim właśnie coś napisałem :)
Prawdopodobnie przeniesiono go do innego, bardziej odpowiedniego tematycznie działu - teraz znajduje się on w dziale "Sakramenty".

_________________
"Diabolus enim et alii daemones a Deo quidem natura creati sunt boni, sed ipsi per se facti sunt mali"
Obrazek
"Inter faeces et urinam nascimur".


N lut 10, 2008 10:31
Zobacz profil
Post 
Uh. Jako, że mój nick pojawił się w tym temacie ponad 5 razy, to czuję się zobowiązany do wypowiedzi.

Lucyno, pragnę zwrócić uwagę, że moje krytyczne posty w stronę akacji pojawiły się dyskusjach wywowałnych przez jej kolejne wylanie żółci na administratorów forum. Poza tym uważam, że czasem zdrowo jest dowiedzieć się, co inni o nas myślą, choćby nawet nie byłoby to zgodne z naszym mniemaniem o sobie.

Co zaś do dyskutowania: Lucyno, sama powiedz czy sytuacji, kiedy faktycznie dyskutujemy o czymś spotykają Cię z mojej strony nieprzyjemności? Brak kultury? Obelgi?

Zmiem twierdzić, że Twoje uwagi odnośnie mojej krytyki akacji biorą się bardziej z tego, że krytykuję osobę o takich a nie innych poglądach a nie z samego faktu krytyki. Kiedy coś takiego pisałem o ateistach, którzy też "popisywali" się na forum, jakoś nie stawałaś w ich obronie.


Crosis


Pn lut 11, 2008 19:30
Post 
Crosis, czy ja sledze wszystkie wypowiedzi na forum i jestem tu na etacie obronczyni?
Zauwaz to, ze madre krytykowanie, to nie obrazanie drugiej osoby. Wedlug Ciebie akacja "wylewala zolc", a Twoje obrazanie jej bylo czyms innym?
Moderatorzy dadza sobie sami rade i nie musisz wkladac kija w mrowisko.


,"kiedy faktycznie dyskutujemy o czymś spotykają Cię z mojej strony nieprzyjemności? Brak kultury? Obelgi?'

Wole nie pamietac tego, co bylo zle i jest juz przeszloscia.


Pn lut 11, 2008 21:15
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL