Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 17:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Forum 

Jak podoba Ci się obecna forma forum? < ale pokrecone zdanko :D >
Jest na 5 (nic nie trzeba zmieniać) 42%  42%  [ 19 ]
Jest na 4 (jest OK, ale.....) 47%  47%  [ 21 ]
Jest na 3 (Hmmm takie sobie...) 11%  11%  [ 5 ]
Bleeee czyli 2 0%  0%  [ 0 ]
Tragedia 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 45

 Forum 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Belizariusz napisał(a):
re Pharosee
To ty prowokujesz (...).

Prowokacja jest po to by jednak wszystko wyszło na jaw, a nie żeby było w ukryciu. jeśli chodzi o to bym szukał i dał do sprawdzenia adminowi to i tak Admin to zatuszuje, gdyż i tak mnie tu niechca.


So cze 07, 2003 23:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 18:26
Posty: 221
Post 
Pharisee napisał(a):
Belizariusz napisał(a):
re Pharosee
To ty prowokujesz (...).

Prowokacja jest po to by jednak wszystko wyszło na jaw, a nie żeby było w ukryciu. jeśli chodzi o to bym szukał i dał do sprawdzenia adminowi to i tak Admin to zatuszuje, gdyż i tak mnie tu niechca.

Wyjasnijmy sobie kilka spraw:

po pierwsze - jestem bezstronny.

po drugie - nie jest moim zadaniem ukrywanie, czy "tuszowanie" czegokolwiek. Jesli zdarzaja sie osoby ktore pisza pod nickiem i jako GOSC, to jest ich prywatna sprawa. Ja na pewno nie bede skakal po bazie i szukal czy post A napisal X, a post B napisal Y i czy jakies zwiazki lacza A z B i X z Y.

po trzecie - o ile nie jest naruszany regulamin nie reaguje.

po czwarte - dbam o to zeby X czy Y mogl napisac co mysli na temat A czy temat B.

po piate - skad to pomowienie (bo tak to traktuje) na temat tuszowania? Jeszcze klamki nie nacisnalem , a juz zostalem oceniony, skazany i wyrok wykonano. Mile, zwlaszcza biorac pod uwage tematyke poruszana na forum.

po szoste - forum sluzy DO DYSKUSJI, a nie prowokacji czy innych dziwnych gierek. Jesli ktos ma problem ze soba polecam:

niewierzacym - poradnie zdrowia psychicznego
wierzacym - sami powinni wiedziec co robic...

siodmego nie bedzie, bo jak na mnie to i tak sporo napisalem


_________________
pozdrawiam


Pn cze 09, 2003 10:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Wybacz Sky ale chyba mnie troche źle zrozumiałeś, a ja tylko przytoczyłem albo oceniłem to to na co mam pewność, oraz jak faktycznie jest. Ja sam raczej niewiele pisze i widać to jakie są długie posty moje (większość jest taka jak prawda, gdyż kłamst nieużywam).
Są to Pytania, odpowiedzi i odpowiedzi pytające, a ja jedynie się tego trzymam jeśli ten problem znam.


Pn cze 09, 2003 10:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 20:29
Posty: 165
Post 
Ojej!
Ale sie porobilo: X czy jest Y, a moze Y jest X i na dodatek jeszcze ta poradnia zdrowia...hmmm

Yasmin :D


Pn cze 09, 2003 11:02
Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 12, 2003 15:59
Posty: 24
Post 
Mniej ważne jak wygląda,
ważniejsze kto i o czym na nim pisze ;)

_________________
Zapraszam:
www.strefaniebieska.prv.pl


Wt gru 23, 2003 18:17
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 18:45
Posty: 156
Post 
A mnie sie wydaje,ze to bylo pytanie jak nam sie podoba obecna forma forum?(Moze rok temu bylo jeszcze inaczej,ja pisze jak teraz jest:) ) Czytam jednak o jakims prowokowaniu, tuszowaniu itp...Moje pierwsze wrazenie jest pozytywne i fajnie jest tutaj, chociaz sie jeszcze gubie i nie jestem w niektorych tematach na bierzaco jak sie okazalo(patrz: Problem sekt),ale jak ktos powiedzial praktyka czyni mistrza :)Sa tez bardzo ciekawe tematy poruszane,ale przy tym mam troche czytania :D. Pozdrawiam, moderatorzy i szef :)) wykonuja dobra prace:)). To tak na poczatek, miejmy nadzieje, ze tak dalej zostanie:D.

_________________
Zycie to wielkie i wspaniale plotno, nanies na nie wszelka i mozliwa farbe jaka zdolasz.
(mi autor nieznany)


Wt lip 13, 2004 20:32
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 6:33
Posty: 171
Post 
Podoba mi sie, ze nie ma problemu na tym FORUM jaki panuje na moim. czyli tak zawany problem z "biala strona". Po wyslaniu posta wlacza sie czysta strona po ktorej gdy sie odswierzy post jest oczywiscie dodany ale trzeba na nowo sie rejestrowac. Znaczy nie zawsze ale czesto.
Najgorzej, ze ja jako Moderator tego FORUM nie wiem co jest a jeszce gorzej, ze Admin tez nie wie:P wiem, ze to problem wiekszosci FOR i ponoc wina serwera. Ale nic konkretnego :(

_________________
ProGóry Team www.progory.pl


Cz sie 26, 2004 10:23
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL