Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 13:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Pochwała Moderacji 
Autor Wiadomość
Post Pochwała Moderacji
Każdy pracuje lepiej, kiedy jest doceniany.

Proponuję zatem wątek, w którym będziemy mogli pochwalić moderację za jej niebanalne wysiłki.

Najprzód więc chciałbym powiedzieć, że możecie uważać swoją pracę za niezwykle cenną. To jak dogłębnie staracie się rozwiązać każdy problem na forum gwarantuje użytkownikom tego forum, że zostaną odsiani forumowicze niewartościowi od wartościowych. Na forum pozostają sami niebanalni ludzie, tuzy intelektu, ludzie pogłębiający swą wiedzę na tematy religijne. To właśnie dzięki Wam osoba pojawiająca się na forum dyskusyjnym Wiara.pl czuje, że trafiła w miejsce równie niesłychanie merytoryczne, jak np. forum Historycy.org, gdzie nie ilość lecz jakość forumowiczy powoduje, że merytoryczność dyskusji jest na na prawdę przyzwoitym poziomie. A ten osobowości niebanalne moderatorów forum Wiara.pl gwarantują, że stawiane problemy doczekają się zawsze dogłębnego i wyczerpującego rozpatrzenia. Jesteście bowiem inni niż reszta moderacji w Internecie! Nie jesteście po prostu osobami dobieranymi pod kątem respektowania linii moderacji, nie jesteście jedynie wygodnymi bramkarzami. Przesiani, wybrani pod kątem merytorycznych kwalifikacji, możecie być pewni, że nie marnujecie czasu moderując. A fakt ten sprawia, że moderowanie nie stanowi dla Was uciążliwego obowiązku, dzięki czemu forumowicze nie czują się, że są zbędni i zawadzają moderatorom.

Cieszę się, że Was spotkałem.

Może i inni forumowicze dostrzegają tak liczne walory tej właśnie moderacji, może i oni zechcą wyrazić swoją sympatię, zadowolenie oraz niekłamaną szczerą wdzięczność.

PTR


N wrz 21, 2008 18:19
Post 
Nudzi Ci się, co? ;)

Crosis


N wrz 21, 2008 19:28
Post 
Ja pragne wyrazic podziw dla calej moderacji! Np. dla takiego Spidiego, ktory pomimo tego, iz nie moderuje to wciaz moderuje rekoma zony. Chwala rozalce za taki podwojny trud. Zielonej mrowce za ciagle odsylanie. Mateoli za wsparcie w uzalaniu sie dla niektorych osob w "rodzinie chrzescijanskiej". Szumiemu, ktory mimo iz popelnia czasami bledy teologiczne to i tak wie lepiej!:)
Wszyscy jestescie wspaniali. Nawet nieomylna Asienkka, ktora tak wspaniale potrafi nie przyznawac racji!
zuco


N wrz 21, 2008 19:43
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 04, 2008 22:22
Posty: 5619
Post 
Jako jeden z moderatorów tego forum bardzo dziękuję za te miłe słowa :)

_________________
Η αληθεια ελευθερωσει υμας...
Veritas liberabit vos...
Prawda was wyzwoli...
(J 8, 32b)


N wrz 21, 2008 19:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 31, 2008 22:30
Posty: 1191
Post 
Skromnie dorzucę, że także doceniam pracę moderatorów :)

_________________
O Tobie mówi serce moje;
szukaj Jego oblicza...


N wrz 21, 2008 21:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post 
To taka szafa z Misia"? :D


N wrz 21, 2008 21:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 28, 2008 19:25
Posty: 731
Post 
Mam świadomość atmosfery lekkiej ironii panującej w tym temacie.
Ale naprawdę, chciałabym pochwalić dwie osoby z moderacji za sposób w jaki to robią (mimo iż ich sito wyłapało już trochę moich postów).

_________________
Prof. dr hab. Joanna Senyszyn:
"Gdyby głupota miała skrzydła, minister Kopacz fruwałaby niczym gołębica."
http://powiedz-nie.c0.pl/


Pn wrz 22, 2008 11:19
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
zuco napisał(a):
Ja pragne wyrazic podziw dla calej moderacji! Np. dla takiego Spidiego, ktory pomimo tego, iz nie moderuje to wciaz moderuje rekoma zony. Chwala rozalce za taki podwojny trud. Zielonej mrowce za ciagle odsylanie. Mateoli za wsparcie w uzalaniu sie dla niektorych osob w "rodzinie chrzescijanskiej". Szumiemu, ktory mimo iz popelnia czasami bledy teologiczne to i tak wie lepiej!:)
Wszyscy jestescie wspaniali. Nawet nieomylna Asienkka, ktora tak wspaniale potrafi nie przyznawac racji!
zuco

Wiesz zuco, jak masz coś do mnie, to proszę napisz PW. Nie życzę sobie tego typu tekstów. Dość żenujące przejawiasz zachowania.

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


Pn wrz 22, 2008 14:31
Zobacz profil
Post 
Moje uszanowanie rozalko!


Pn wrz 22, 2008 16:18
Post 
Cytuj:
Ale naprawdę, chciałabym pochwalić dwie osoby z moderacji za sposób w jaki to robią (mimo iż ich sito wyłapało już trochę moich postów).

To pochwal, ciekawa jestem kogo :)

Swoją drogą ludzie, nie bądźcie tacy małostkowi ;)

Choć z drugiej strony, po ostatnich cięciach (nie wiem w ogóle co się dzieje, ale moderacja szaleje :D ) chyba zacznę sobie kopiować posty, bo jak całe giną to potem trudno odtworzyć...


Pn wrz 22, 2008 18:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 28, 2008 19:25
Posty: 731
Post 
Cytuj:
To pochwal, ciekawa jestem kogo :)


nie powiem (na razie) kogo, powiem za co, sądzę, że się same domyślą, forumowicze zresztą może też:
jedna: za to, że jest cierpliwa, pomocna i dojrzała*
druga: za to, że moderuje tylko to za co już naprawdę w razie nie moderowania zostałaby sama zbanowana dożywotnio*
trzecia: za przekazywanie swojej wiedzy o wierze w sposób nie drażniący ateistów (wyzbycie się tonu "wszystko wiem najlepiej bo Bóg za mną stoi")*

* Nie twierdzę tu, że wszyscy pozostali w ogóle nie posiadają takich czy innych dobrych cech (jako moderatorzy - bo tylko o tym mowa, a nie o kwestiach prywatnych sympatii), albo że pozostałe osoby z moderacji na pewno nie zasługują na pochwałę z żadnego powodu... fakt, kilku osób nie lubię, ale większości nawet nie znam (np. nie udzielam się w działach które moderują). Po prostu te 3 osoby pozytywnie rzuciły mi się w oczy z takich a takich powodów, które wymieniam.

Cytuj:
Choć z drugiej strony, po ostatnich cięciach (nie wiem w ogóle co się dzieje, ale moderacja szaleje :D ) chyba zacznę sobie kopiować posty, bo jak całe giną to potem trudno odtworzyć...


Moderacja i tak gdzieś te posty skitrała, czuję to :> Ale kopiować też można, bo kto wie czy byliby skłonni oddać to co skitrali ;) No i fakt faktem, straszliwie aktywna moderacja ostatnio.

_________________
Prof. dr hab. Joanna Senyszyn:
"Gdyby głupota miała skrzydła, minister Kopacz fruwałaby niczym gołębica."
http://powiedz-nie.c0.pl/


Pn wrz 22, 2008 20:29
Zobacz profil
Post 
Przesilenie jesienne;]

I czemu do diaska znowu PTR usuneliscie!


Pn wrz 22, 2008 20:57
Post 
PTR będzie usuwany już zawsze- wieczny ban za multikonto. Tak samo jak inni użytkownicy z multikontami. A swoją droga można by zrobić lustrację na forum i wyrzucić wszystkich, którzy mają bądź mieli więcej niż jedno konto :D


Pn wrz 22, 2008 21:22

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
PTR ma tzn może mieć jeśli chce inne źródło kontaktu ze mną jeśli chciałby pogadać o tym - nie korzysta z niego. Zasady zna i wie że ta będzie - więc nie róbcie z niego "męczennika" forum wiara.pl :)


Pn wrz 22, 2008 21:28
Zobacz profil
Post 
A kto z niego robi męczennika? Zuco zapytała, ja kulturalnie odpowiedziałam. Czyżby objawy przewrażliwienia się u Ciebie pojawiły?


Pn wrz 22, 2008 21:33
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL