Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 8:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
 Pytania do moderatora 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 18:46
Posty: 677
Post Pytania do moderatora
Mam problem, nie wiem czemu nie mogę modyfikować swoich postów, może się coś da w tym temacie usprawnić ??? Z góry dziękuje za pozytywne ;) zozpatrzenie mojej sprawy.

_________________
Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy
św. Jan Kasjan


N lip 13, 2003 12:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 21, 2003 16:12
Posty: 656
Post 
Wszelkich modyfikacji tekstów na forum mogą dokonywać moderatorzy. W razie potrzeby można się do nich zwracać o pomoc np. poprzez pw.


N lip 13, 2003 13:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Serafinie :!: zapomniales, ze nie tylko moderatorzy tu sa :) nad caloscia sprawuje piecze admin i on rowniez moze modyfikowac wszystkie posty na forum.

Wojtku :) a wiec prawo do modyfikacji napisanych juz postow maja tylko moderatorzy i admin i to tyczy sie w chwili obecnej calego forum. Mysle, ze najlepszym rozwiazaniem, jesli naprawde chcialbys cos zmienic w swojej wypowiedzi to tak jak Serafin napisal, pisac PW do moderatorow.

I jeszcze jedna rzecz porusze jesli chodzi o pisanie postow na forum. Aby moc napisac past nalezy sie zalogowac. Jedyn temat gdzie mozna sie wypowiadac jako gosc to "Gadaj dalej..." :)

O swoich uprawnieniach zawsze jestes informowany w prawym dolnym rogu okna z danym tematem :D

Serdecznie was wszystkich pozdrawiam
zielona_mrowka

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


N lip 13, 2003 14:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 18:46
Posty: 677
Post 
No ale żeby swojego własnego postu nie móc poprawić??? to coś nie tak chyba???

_________________
Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy
św. Jan Kasjan


N lip 13, 2003 18:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2003 8:58
Posty: 3890
Post 
wojtek - nim wyślesz[podpiszesz], przeczytaj ;) i popraw :D:D


N lip 13, 2003 19:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
wojtku a nie uwazasz ze to wlasnie zmusza cie do dokladniego przemyslenia tego co piszesz :) czyli mniej roboty dla nas moderatorow:D poki co nie bylo na ta forme zadnych narzekan

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


N lip 13, 2003 19:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lip 11, 2003 18:46
Posty: 677
Post 
Macie rację oczywiście, ja szypko piszę i robie przy tym masą literowek, a czasem bym coś jeszcze dopisał, nie wspomnę o dennej klawiaturze. Ale takie tu są prawidła więc musze je zaakceptować.

_________________
Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy
św. Jan Kasjan


Śr lip 16, 2003 20:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 08, 2003 19:47
Posty: 40
Post Pytania do moderatora
Ale regulamin wyrażnie stanowi:
Cytuj:
jeśli nie jesteś administratorem albo moderatorem forum, możesz tylko zmieniać lub usuwać własne posty
W związku z tym wnoszę albo o zmianę tego zapisu albo o postępowanioe zgodnie z literą prawa :!:. Ps. Czepiam się, ale studiowanie prawa w końcu do czegoś zobowiązuje ;) .


N sie 10, 2003 23:19
Zobacz profil
Post 
myślę że to nie jest OK że własnych postów nie mozna zmieniać
przecież nie wszyscy mają dostęp do sztywnego łącza
są tacy którzy działaja z modemów i płacą za każdą minutę połączenia i spieszą się
są tacy którzy piszą z kafejek i tam też czas biegnie
a czasmi literówki lub niedokładnie sformatowany tekt wystraczy przecież skasować jeden nawias w cytacie i wychodzi bełkot...
chyba że moderatorzy poprawiają literówki i wszelkie inne potknięcia
a to co pisał mój przedmówca też jest faktem


Cz sty 22, 2004 13:04
Post 
Witam

Re Jockey
Kolego :) kto jak kto, ale ty powinienes znac roznice pomiedzy "moderatorem" , a "administratorem" forum

Dlatego prosze by wszelkie tego typu uwagi kierowac wprost do administratora.......my jestesmy tylko i wylacznie moderatorami i nie mamy zadnego wplywu na to....jak funkcjonuje ta strona pod wzgledem technicznym :)

pozdrowka :)


P.S.
Jockey....nie przesadzaj ;)....gdybysmy mieli poprawiac kazda literowke i kazdy blad ortograficzny.....to nic innego nie moglibysmy robic , tylko siedziec na forum...a gdzie zycie realne?? :D :D :D


Cz sty 22, 2004 13:15
Post 
Przyznam szczerze, że kiedy weszłem na to Forum to miałem podobne odczucia jak Wojtek :), Jockey :) i Pabellos :). Jednak w Internecie przebywam stosunkowo dość krótko i brak mi było odpowiednich doświadczeń by móc się wypowiadać...
W tej chwili po ponad półrocznym okresie pisania na kilka "forów" przychylam się raczej do zdania, które wyrażają Moderatorzy...

Owszem, możliwość zmieniania swoich postów jest wygodna dla Użytkownika danego forum. I to z wielu względów... Niektóre nie muszą być wcale "niewinne".
Napisałem ostatnio parę postów na "rodzime" Forum Jockeya. I powiem szczerze, że w pewnym momencie byłem dość mocno zaniepokojony tym, że ktoś może w pewnym momencie zmienić swój post...
Jeżeli bowiem nie zacytuje się dosłownej treści wypowiedzi danego użytkownika to może się niźle wyjść na durnia...
Chodzi mi o pewne wypowiedzi "młodych satanistów"... I pewnych "sekciarzy", próbujących werbować do swojej sekty (tak ja to odebrałem) na jednym z katolickich "forów'"... Opreując "trefnym" Pismem Świętym oraz nie wiadomo skąd wziętymi wynikami "badań naukowych"...
(Jockey wie najlepiej na którym :) :) :) )

No cóż - wystarczyłoby, żeby któryś z nich wpadł na pomysł, by w pewnym momencie zmienić swój post... I cała moja argumentacja jest warta funta kłaków !!!

"Literówka" nie jest uznawana w Necie za błąd. A wypominanie czegoś takiego jest uznawane za niegrzeczność...
Zaś jeżeli ktoś często robi poważniejsze błędy ortograficzne, to niech zajrzy do słownika... :) Wyjdzie mu to tylko na zdowie :):):)

Zatem - po dobrym przemyśleniu całej sytacji - jestem za przyjętym przez Redakcję tego Forum sposobem postępowania.
Jedyne, co tak naprawdę można by zmienić - to powiedzieć wprost w Regulaminie tego Forum, iż zmienianie swych postów na tym Forum jest niemożliwe bez interwencji Moderatora lub Admina.

Pozdrawiam serdecznie :D

ddv


Pt sty 23, 2004 22:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 22, 2003 19:57
Posty: 94
Post 
mam pytanko....czy mozna usunac temat,ktory sie wymylilo?? czy nie??:)

Pozdrawiam... :-D


So sty 24, 2004 2:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Laura - sama nie możesz - możesz poprosić o to moderatora


So sty 24, 2004 2:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 22, 2003 19:57
Posty: 94
Post 
dzieki... :-D


So sty 24, 2004 11:31
Zobacz profil
Site Admin

Dołączył(a): Wt maja 13, 2003 10:14
Posty: 42
Post POPRAWIANIE SWOICH POSTÓW

REGULAMIN w nowym brzmieniu:

faq.php?#15

Dlaczego?

Uważam że tak jest lepiej. Brak takiej możliwości wymusza 2 rzeczy:

- myślenie o tym co chce się powiedzieć/napisać
- odpowiedzialność za swoje słowa/czyny

Forum to miejsce dyskusji, a nie edytor tekstów ;)



Pn sty 26, 2004 10:15
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL